Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy do zwykłego zderzaka w B6 wejdzie dolny grill od s4 czy trzeba jakieś przeróbki zrobić?

Opublikowano

Czy do zwykłego zderzaka w B6 wejdzie dolny grill od s4 czy trzeba jakieś przeróbki zrobić?

Nie podejdzie. Przerobka :mysli: ... trzeba bedzie ciąć :hi:

Opublikowano

Czy do zwykłego zderzaka w B6 wejdzie dolny grill od s4 czy trzeba jakieś przeróbki zrobić?

Nie podejdzie. Przerobka :mysli: ... trzeba bedzie ciąć :hi:

Próbował już ktoś cięcia :tongue4:?

Opublikowano

malik :)

Opublikowano

Ja szukam i szukam zderzakow s-line [s4 sie znudzilo] i jest masakra... nic nie ma :wallbash:

Opublikowano

malik :)

i się nie pochwalił :evil:

Opublikowano

Jak dla mnie, to tylny s-line jest ... fuj, dlatego zapodalem sobie dokładkę od 1.8 T. Za to przód jest wypaśny. Ładniejszy od S4.

Niestety jeszcze nie mam ;(

Opublikowano

malik :)

A czego on nie robił :kox:

malik :)

i się nie pochwalił :evil:

Pewnie cos nie wyszło :)

Opublikowano

Czy możecie mi powiedzieć która nakładka przedniego zderzaka jest "kompatybilna" ze spojlerem S-Line? Chodzi mi o wariant ze spryskami i parktronikiem. Czy jest to 8E0 807 103 BD? W ASO nie potrafią mi udzielić takiej informacji ("...chyba będzie pasowała...") :wallbash:

Opublikowano

malik :)

i się nie pochwalił :evil:

Pewnie cos nie wyszło :)

Wyszło wszystko super ale to precyzyjna robota dremelem. Kratka S4 jest odrobinę większa i trzeba ją dociąć tak żeby weszła do ramki s-line. Ma też zupełnie inne mocowania więc trzeba w kilku miejscach ją nawiercić wiertłem 1mm i przykręcić do ramki maleńkimi czarnymi wkrętami. Fajny mod dla tych, którzy chcą standardowe czarne kratki zastąpić grafitowymi S4. O ile górny grill da się przełożyć bez problemu to dolna kratka wymaga już cięcia.

Po mnie identyczną operację robił u siebie Lukas. Jak będzie na najbliższym spocie to mogę pstryknąć jego grillowi parę fotek makro żeby pokazać jak to wyszło.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie do wielkich którzy już założyli przodek S-linowy.

Czy wewnętrzne wymiary zderzaka - czyli przestrzeń pomiędzy skorupą zderzaka/kratkami grilla achłodnicami , poniżej belki wzmacniajacej (aluminiowej) zwiększa się po założeniu dołu zderzaka S-line?

Pytam bo czekam na taką dokładkę ( jeszcze 10 dni) a lada dzień bede montował FMIC i cgciałbym wiedziec czy ma to sens , czy może lepiej poczekać , jezeli te wymiary się zwiększą .

Będe wdzięczny za fotkę jezeli to możliwe. :hi:

Pozdrawiam.

Opublikowano

hmm mi sie wydaje ze nie ma róznicy przestrzeń jest taka sama

Opublikowano

Pytanie do wielkich którzy już założyli przodek S-linowy.

Czy wewnętrzne wymiary zderzaka - czyli przestrzeń pomiędzy skorupą zderzaka/kratkami grilla achłodnicami , poniżej belki wzmacniajacej (aluminiowej) zwiększa się po założeniu dołu zderzaka S-line?

Pytam bo czekam na taką dokładkę ( jeszcze 10 dni) a lada dzień bede montował FMIC i cgciałbym wiedziec czy ma to sens , czy może lepiej poczekać , jezeli te wymiary się zwiększą .

Będe wdzięczny za fotkę jezeli to możliwe. :hi:

Pozdrawiam.

NIE ma,róznica jest tylko w wysokości zderzaka /dokładki/ tylko tym się różni

Opublikowano

poporstu z seryjnego zderzaka połączyli dwie kratki :) i zrobili Sline :)

Opublikowano

poporstu z seryjnego zderzaka połączyli dwie kratki :) i zrobili Sline :)

Na wysolość :) montowałismy w sobotę do Trznio woza

Opublikowano

jakas fota :) dawajta :)

Opublikowano

jakas fota :) dawajta :)

zobacz w małopolskim :polew:

Opublikowano

a jest taki :)

Opublikowano

Pytanie do wielkich którzy już założyli przodek S-linowy.

Czy wewnętrzne wymiary zderzaka - czyli przestrzeń pomiędzy skorupą zderzaka/kratkami grilla achłodnicami , poniżej belki wzmacniajacej (aluminiowej) zwiększa się po założeniu dołu zderzaka S-line?

Pytam bo czekam na taką dokładkę ( jeszcze 10 dni) a lada dzień bede montował FMIC i cgciałbym wiedziec czy ma to sens , czy może lepiej poczekać , jezeli te wymiary się zwiększą .

Będe wdzięczny za fotkę jezeli to możliwe. :hi:

Pozdrawiam.

NIE ma,róznica jest tylko w wysokości zderzaka /dokładki/ tylko tym się różni

no to lipa - czyli jest wiecej miejsca do dołu i FMIC może isc nizej niż w serii ?

f*ck - kolejne 10 dni stania z robotą .... :thumbdown:

Opublikowano

nie ma róznicy :)

jest poporstu dokłada s-line inaczej zbudowana :)

ale wysokośc jest ta sama :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.