Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze gdzie dostane zderzaki S4 do sedana?? jeśli ktos ma jakies wiadomosci na ten temat prosze o info

Tylko pamiętaj że jak kupisz goły zderzak to mało że musisz dokupić kratki to halogeny też ponieważ od zwykłej A4 nie pasują :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze gdzie dostane zderzaki S4 do sedana?? jeśli ktos ma jakies wiadomosci na ten temat prosze o info

Tylko pamiętaj że jak kupisz goły zderzak to mało że musisz dokupić kratki to halogeny też ponieważ od zwykłej A4 nie pasują :hi:

ale to o tył chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze gdzie dostane zderzaki S4 do sedana?? jeśli ktos ma jakies wiadomosci na ten temat prosze o info

Tylko pamiętaj że jak kupisz goły zderzak to mało że musisz dokupić kratki to halogeny też ponieważ od zwykłej A4 nie pasują :hi:

ale to o tył chodzi

Raczej o komplet ponieważ się pyta gdzie dostanie zderzaki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kupiłem tą dokładke :P

od s-line do TDI :P zobaczymy

udało sie wynegocjowac cene za 250 zł z wysyłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kupiłem tą dokładke :P

od s-line do TDI :P zobaczymy

udało sie wynegocjowac cene za 250 zł z wysyłka :)

o czym ty piszesz ? pzeciez juz kupiles jakis czas temu sama dokladke s line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaczki mam pytanko... czytałem czytałem i może przeoczyłem watek

a pytanko brzmi tak-- czy dolna cześć tylnego zderzaka z wcięciami na dwa wygarki pasuje do górnej części zderzak od B6 sedanie ??/

Pytałem w ASO o taka dokładkę wiem ile kosztuje ale koleś nie umiał mi powiedzieć czy z montażem nie będzie problemów.

bedzie wdzieczny za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaczki mam pytanko... czytałem czytałem i może przeoczyłem watek

a pytanko brzmi tak-- czy dolna cześć tylnego zderzaka z wcięciami na dwa wygarki pasuje do górnej części zderzak od B6 sedanie ??/

Pytałem w ASO o taka dokładkę wiem ile kosztuje ale koleś nie umiał mi powiedzieć czy z montażem nie będzie problemów.

bedzie wdzieczny za info...

jednym pasuje drugim nie...Boberek nie przypasowal swojej dokladki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz wrzuce foto przód s line ,,,,,,,tył dokładka z 1.8 T na 2 wydechy[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:02_________________________________________________

a pytanko brzmi tak-- czy dolna cześć tylnego zderzaka z wcięciami na dwa wygarki pasuje do górnej części zderzak od B6 sedanie ??/
z sedana do sedana bez problemu, a zavanta do sedana jednym pasuje innym różnie.

[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:04_________________________________________________b8a937c716da50a0m.jpg

bebbff48eca629e8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz wrzuce foto przód s line ,,,,,,,tył dokładka z 1.8 T na 2 wydechy

Dzięki wielkie

Malowałeś tylko czy jeszcze musiałeś ciąć aby to wszystko spasować?

Jak był ktoś wrzucił foto S4 to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możecie to pokażcie zdjęcia zderzaka przedniego i tylnego "S4" i "S-line" do B6 bo mnie już cholera bierze z odróżnianiem ich w modelu B6. Na allegro rzadko piszą do jakiego modelu jest dana część...

akurat w modelu B6 różnice naprawdę są duże i niema problemu i rozpoznaniem ich - zobacz sobie B6 Cubera i Flyera ( oni mają pakiet S4 ) i porównaj to z B6 Nieska ( on ma ori s-line ) :wink4:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 21:47_________________________________________________osobiście wolę w B6 s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...