Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie ja tez uważam ze nie pasuje

albo oni mają takie jak potrzeba tylko o tym nie wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na spocie będzie trzeba schylic sie pod Auto Trzenka i moze sie uda dostrzec numer czesci na dokładce.... Diego który mu sprzedawał miał ją zakupioną do Swojego Avanta :gwizdanie: Ja tez juz nic nie wiem w takim razie z tego ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po pijaku :) i w nocy :)

to będziemy widziec duzo numerków nawet jak ich tam nie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na spocie będzie trzeba schylic sie pod Auto Trzenka i moze sie uda dostrzec numer czesci na dokładce.... Diego który mu sprzedawał miał ją zakupioną do Swojego Avanta :gwizdanie: Ja tez juz nic nie wiem w takim razie z tego ;(

no chyba że kupił do sedana i o tym nie wiedział ,tak jak my :)

a różnica jest na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie o tym mówie :) ze mysleli ze od avanta a naprawde była od sedana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bankowo dedykowaną do sedana, więc można porównać Trzeńka dokładkę z moją. Pamiętam , jak kupowałem to sprzedawca pytał, czy do sedana , czy do avanta, bo dokładki się różnią, te słowa mi powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupowałem swoja to pan mówił ze jest od sedana i nie pasuje do avanta :)

a ja mówi epasuje pasuje tylko pan nie wie :)

i nie pasowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - no niestety nie pasuje. boberek - trafiłeś na jednego z niewielu, którzy mają pojęcie chyba, bo mi ostatnio "miły sprzedawca" wciskał, że i od B7 bez problemu podchodzi tylni zderzak (juz nawet nie dokładka) :polew:

A co lepsze, okazało się (o czym wcześniej nie wiedziałem), że nie ma czegoś takiego jak dokładka zderzaka przedniego S-Line - takie rzeczy to tylko u złodziei i handlarzy sie trafiają - hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz :) trafiają sie

ale co z tego ze mial racje ;):polew: :polew: :polew: a ja sie tałem trzeńkowi nabrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - no niestety nie pasuje. boberek - trafiłeś na jednego z niewielu, którzy mają pojęcie chyba, bo mi ostatnio "miły sprzedawca" wciskał, że i od B7 bez problemu podchodzi tylni zderzak (juz nawet nie dokładka) :polew:

A co lepsze, okazało się (o czym wcześniej nie wiedziałem), że nie ma czegoś takiego jak dokładka zderzaka przedniego S-Line - takie rzeczy to tylko u złodziei i handlarzy sie trafiają - hehehe.

Z B7 do B6 :no: a dokładki nie ma :polew: czyli my wszyscy jesteśmy złodzieje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio EUR poszło w gore, wiec i ceny adekwatnie. Trzeba poczekać na spadek EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce wyraznie widac ze dokladka na dwa kuminy jest inna do avanta i do sedana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zakup grupowy ,z tego co wiem jest kilku chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce wyraznie widac ze dokladka na dwa kuminy jest inna do avanta i do sedana :)

Trzeniek ;) kurde :) właź pod auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zakup grupowy ,z tego co wiem jest kilku chętnych

nie jestem pewien wiec zapytam-piszesz o samej dokladce na dwa wydechy czy caly zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dokładka sama 520 zeta kosztuje w autospecjalu , boczne kratki po 90 a środkowa 420 . lekka załamka

Za 90 zł to 2 kratki boczne nowe kupisz i jeszcze ci na 2 piwa zostanie, tylko trzeba uderzyć do odpowiedniego sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...