Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli mamy 2 rodzaje? Mario Ty pisałeś o nr 2? Czy występuje jeszcze jakaś inna wersja?

1.

S-Linesedan.jpg

2.

S-Lineori.jpg

Poszperałem w etce - dla Avanta wygląda to tak:

8E9 807 521 - (standardowa nakładka, pojedynczy wydech dla 1.6/2.0)

8E9 807 521A - (standardowa nakładka, podwójny wydech dla 1.8)

8E9 807 521B - (standardowa nakładka dla diesla, bez profili na wydech)

8E9 807 521F - (S-Line dla 1.6/2.0, nie wiem jak to wygląda)

8E9 807 521G - (S-Line dla 1.8 i 2.5, profil na podwójny wydech)

8E9 807 521H - (S-Line dla diesla, bez profili na wydech)

Sedan ma identycznie - tylko początek nr to 8E5 *** ***

Ma ktoś fotkę dokładki S-Line dla 1.6/2.0?

Opublikowano

Pozostał do znalezienia najrzadziej występujący element czyli tylna dokładka S-line do benzyny :strzal:

Nie znajdziesz :tongue4:

Chyba, ze masz ciepliwosc zeby najblizszy rok spedzic kazdy dzien na allegro.

Ja poszedlem do ASO :wink4:

Opublikowano
Nie znajdziesz :tongue4:

Chyba, ze masz ciepliwosc zeby najblizszy rok spedzic kazdy dzien na allegro.

Ja poszedlem do ASO :wink4:

I właśnie w tym jest problem... Na wszelki wypadek zleciłem poszukiwanie dokładki w niemcowni.

Opublikowano

A ile w aso spoiler S4 na tylną klapę do B6 sedan ?????????????? :wink4:

Opublikowano

A ile w aso spoiler S4 na tylną klapę do B6 sedan ?????????????? :wink4:

8E5827933 - 1500 pln :oklaski:

Opublikowano

Lotka dla Avanta stoi tak samo ;(

Opublikowano

Gdzieś ostatnio były foty porównanie S4 i sline wie ktoś może gdzie bo nie mogę teraz znaleźć??dzięki

Opublikowano
Opublikowano

A ile w aso spoiler S4 na tylną klapę do B6 sedan ?????????????? :wink4:

8E5827933 - 1500 pln :oklaski:

zdziercy, za kawałek plastiku, to s4 listwy są tańsze :confused4:

Opublikowano

A ile w aso spoiler S4 na tylną klapę do B6 sedan ?????????????? :wink4:

8E5827933 - 1500 pln :oklaski:

zdziercy, za kawałek plastiku, to s4 listwy są tańsze :confused4:

w ASO to normalka lepiej na rynku wtórnym poszukać :gwizdanie: :gwizdanie: :good:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A propos - szukam listew drzwiowych od S4 ( mogą być niemalowane, bo auto jest czarne ). Czy ktoś wie gdzie można je kupić poza ASO? Ew ile teraz kosztuje komplecik w ASO?

Pytanko nr 2. Czy żeby zdemontować relingi w Avancie trzeba ruszać podsufitkę? Zastanawiam się nad zmianą z matowych srebrnych na matowe czarne ( może ktoś chce się zamienić :tongue4: ? )

I ostatnia rzecz. Czy w ASO dostanę grille ( górny i w zderzak ) całe czarne ( bez chromowanej obwódki ) jak tu: http://www.fourtitude.com/news/publish/Features/article_1587.shtml z tym że do zderzaka S-line, a nie S4? Znacie może ich numery?

Z góry dzięki za odp :)

Opublikowano

Komplet listw S4 w ASo to mniej wiecej 950 zł , szukaj na alledrogo czasem sie trafiaja.....

Pytanko nr 2. Czy żeby zdemontować relingi w Avancie trzeba ruszać podsufitkę? Zastanawiam się nad zmianą z matowych srebrnych na matowe czarne ( może ktoś chce się zamienić :tongue4: ? )

tak musisz opuściś sufit by sie dostac do srub które mocują relingi :gwizdanie:

Opublikowano

Szukałem ale lipa - nic nie ma :confused4: Podjadę jutro do ASO podpytam o ceny.

Relingi sobie chyba narazie daruję - zobaczę jak całość będzie wyglądała ( dziś zaczynają malować się dokładki ).

A co z tymi czarnymi grillami - macie jakieś info, numery, cokolwiek?

Pozdro

Opublikowano

2 to dokładka do seryjnego zderzaka??

Czyli mamy 2 rodzaje? Mario Ty pisałeś o nr 2? Czy występuje jeszcze jakaś inna wersja?

1.

S-Linesedan.jpg

2.

S-Lineori.jpg

Poszperałem w etce - chyba wygląda to tak:

8E9 807 521 - (standardowa nakładka, pojedynczy wydech dla 1.6/2.0)

8E9 807 521A - (standardowa nakładka, podwójny wydech dla 1.8)

8E9 807 521B - (standardowa nakładka dla diesla, bez profili na wydech)

8E9 807 521F - (S-Line dla 1.6/2.0, nie wiem jak to wygląda)

8E9 807 521G - (S-Line dla 1.8 i 2.5, profil na podwójny wydech)

8E9 807 521H - (S-Line dla diesla, bez profili na wydech)

Ma ktoś fotkę dokładki S-Line dla 1.6/2.0?

Opublikowano

Tak jest i 1 i 2 są oryginalne, z tą różnicą, że pierwsza była np w 1,9 tdi, a 2 w 1,8T, gdzie wydechy są na prosto i 2 szt.

Opublikowano

to postanowione pierw będzie wydech podwójny :notworthy:

Opublikowano

Komplet listw S4 w ASo to mniej wiecej 950 zł , szukaj na alledrogo czasem sie trafiaja.....

Pytanko nr 2. Czy żeby zdemontować relingi w Avancie trzeba ruszać podsufitkę? Zastanawiam się nad zmianą z matowych srebrnych na matowe czarne ( może ktoś chce się zamienić :tongue4: ? )

tak musisz opuściś sufit by sie dostac do srub które mocują relingi :gwizdanie:

Cuber ,,,, po rabatach ten komplet listew s4 , czy przed rabatami ????, bo na allegro masakra , bida straszna

Opublikowano

a przy tym zderzaku nie da się wymienić samej dokładki takiej jak przy podwójnym wylocie??

Opublikowano

Komplet listw S4 w ASo to mniej wiecej 950 zł , szukaj na alledrogo czasem sie trafiaja.....

Pytanko nr 2. Czy żeby zdemontować relingi w Avancie trzeba ruszać podsufitkę? Zastanawiam się nad zmianą z matowych srebrnych na matowe czarne ( może ktoś chce się zamienić :tongue4: ? )

tak musisz opuściś sufit by sie dostac do srub które mocują relingi :gwizdanie:

Cuber ,,,, po rabatach ten komplet listew s4 , czy przed rabatami ????, bo na allegro masakra , bida straszna

Ja słyszałem że komplet listew to ok 1200 zł :confused4: Jakby było 950 to jeszcze pół biedy. Niestety w ASO obok mnie ( Szewczyk ul Radzymińska ) panowie z działu części w wakacje pracują do 16.00 więc jeszcze nie zapytałem dokładnie, bo byłem o 17.30. Ale na początku przyszłego tygodnia będę coś wiedział to dam znać.

A może któryś z kolegów ma "kontakty" w ASO i może załatwić kilka kompletów? Chętni pewnie by się znaleźli....

Opublikowano

W ASO 1245 zł używki chociaż o nie ciężko 700zł :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.