Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisałem nr listwy od eSy ( 8E0-853-969-A-7DL ) i nic nie znaleziono

Wyszukując wpisujesz zazwyczaj 9 lub 10 znakowy numer bez spacji pomijając ostatnie litery oznaczające kolor lub rodzaj wykończenia w tym wypadku 7DL - kolor szary podkład

Ok, ale u Gajosa znalazł po takim symbolu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz nr części bez spacji i znaków "-" i znajdzie - przed chwilą sprawdzałem i działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YES! [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 13:07_________________________________________________/OT

Nie ma ktoś na sprzedanie dokładki S-Line na dupkę do Avanta B6?

EOT/[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 15:30_________________________________________________

/OT

Dobra już nieaktualne, przed chwilą dorwałem na allegro - dzięki wrclaguna :wink4:

EOT/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem sie spytać o kratki na halogeny do zderzaka s-line do B6 1.9 TDI AVB. Na forum piszecie ze do TDI potrzebne po obu stronach są te dziurkowane, a u mnie w zwykłym zderzaku dziurkowana jest tylko jedna po stronie kierowcy. CZy AWX ma dwa intercolery a AVB tylko jeden. czy może od strony pasażera mam błedną kratke?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy 1.9TDI ma 1 cooler [AVB/AWX/AVF], wiec potrzebujesz kratki dziurkowanej i niedziurkowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz Fly, przypomniało mi się. Jak kupowałem kratki do frontu S-Line - zamówiłem model z dziurkami (tak jak polecaliście) na IC a dostałem zaślepiony po stronie halogenów. Sprawdziłem nr, niby wszystko się zgadza - teraz nie wiem czy już takich nie robią czy jak?

Jak sprzedawałem stock zderzak, dziwiłem się że jedną kratkę mam zaślepioną a drugą nie. Teraz już wiem o co kaman. To co teraz - mam sobie sam wyrezać dziurki czy można tak jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki koszt jak byś mógł zdradzić?!

Ok. To dwa pytanka:

1) Czy te od S4 pasują też P&P do drzwi zwykłego B6?

2) Zamówiłem o takich symbolach:

8EO-853-969-A-7DL – Cover

8EO-853-970-A-7DL – Cover

8EO-853-959-A-7DL – Cover

8EO-853-960-A-7DL – Cover

Opisane były jako S4, ale teraz już sam nie wiem :confused4: Jaki symbol mają S4/S-line?

Pozdro

Tak, komplet ok 1240 pln w ASO z 7% rabatu.

a ile osób jest chętnych na cały komplet :) może zakup zbiorowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale można jeździć z zaślepioną kratką - są jakieś przeciwskazania? Bo jak tak to wyrezam sobie te dziurki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli zaslepiona jest ta co nie doprowadza powietrza do coolera to jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, obie są zaślepione - przy czym tylko po stronie halogenu. Nie wystarczy że druga połowa kratki ma dziurki?

skratki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki koszt jak byś mógł zdradzić?!

Ok. To dwa pytanka:

1) Czy te od S4 pasują też P&P do drzwi zwykłego B6?

2) Zamówiłem o takich symbolach:

8EO-853-969-A-7DL – Cover

8EO-853-970-A-7DL – Cover

8EO-853-959-A-7DL – Cover

8EO-853-960-A-7DL – Cover

Opisane były jako S4, ale teraz już sam nie wiem :confused4: Jaki symbol mają S4/S-line?

Pozdro

Tak, komplet ok 1240 pln w ASO z 7% rabatu.

a ile osób jest chętnych na cały komplet :) może zakup zbiorowy :gwizdanie:

Wszystko zależy czy uda się coś jeszcze wytargować... :mysli: Jakby coś, to jestem wstępnie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki koszt jak byś mógł zdradzić?!

Ok. To dwa pytanka:

1) Czy te od S4 pasują też P&P do drzwi zwykłego B6?

2) Zamówiłem o takich symbolach:

8EO-853-969-A-7DL – Cover

8EO-853-970-A-7DL – Cover

8EO-853-959-A-7DL – Cover

8EO-853-960-A-7DL – Cover

Opisane były jako S4, ale teraz już sam nie wiem :confused4: Jaki symbol mają S4/S-line?

Pozdro

Tak, komplet ok 1240 pln w ASO z 7% rabatu.

a ile osób jest chętnych na cały komplet :) może zakup zbiorowy :gwizdanie:

Wszystko zależy czy uda się coś jeszcze wytargować... :mysli: Jakby coś, to jestem wstępnie zainteresowany.

Ja już kupiłem - jutro montaż, a potem prezentacja niuńki :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, obie są zaślepione - przy czym tylko po stronie halogenu. Nie wystarczy że druga połowa kratki ma dziurki?

skratki.jpg

takie maja być innych nie ma.-koło halogenu mają być zaślepione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem sie spytać o kratki na halogeny do zderzaka s-line do B6 1.9 TDI AVB. Na forum piszecie ze do TDI potrzebne po obu stronach są te dziurkowane, a u mnie w zwykłym zderzaku dziurkowana jest tylko jedna po stronie kierowcy. CZy AWX ma dwa intercolery a AVB tylko jeden. czy może od strony pasażera mam błedną kratke?

Pozdrawiam

W tym pytaniu mi chodziło,że cała zaślepka po stronie pasażera NIE jest dziurkowana a kierowcy zaślepiona po czesci halogenu a dziurkowana od wewnetrznej stronnnie zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jednak są: (3) i (8) vs. (4) i (9)

kratki.JPG

Z Etki wynika że dla naszych 4 cylindrowych klekotów po stronie pasażera kratka ma być w połowie zaślepiona. Cała podziurkowana jest dla V6. Z kolei po stronie kierowcy wychodzi na to że ma być cała podziurkowana... No to mam źle :disgust:

Kolego kazuyaet - to znaczy że nie masz S-Line tylko serię. Pasażer = (2) a kierowca (6)? Ten wariant jest prawidłowy dla diesli i Twojego AVB :) Zanim wrzuciłem zderzak S-Line w standardzie miałem taki sam układ (wtedy jeszcze nie wiedziałem dlaczego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie mam 2 i 6. Jak tu widze w przypadku s-line ,że kratki są dziurkowane na odwrót niż zwykłe.

Wiadomo, że biore 8 i np 3 jak bedzie powietrze wlatywało od ostrony pasażera to nie bedzie robic jakiś zawirowań. Jak wiadomo od stronu kierowcy uderza ono w intercooler a od strony pasażera w co bedzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...