Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze nie posiadam zdjec ale zrobilem to identycznie jak na opisie z audizine tylko ze bez opasek i nitow i wszystko pasuje.

Opublikowano

Wracam na chwilę do spojlera klapy bagażnika - podmianka świateł stopu z B7 do B6 nie podejdzie (335mm/20mm vs. 350mm/25mm). Poprosiłem wrclagunę aby podzielił się swoim sposobem montażu - może coś poradzi... Kurcze nie wiem, może gdyby wepchnąć ten stop tak aby nie wystawał tylko był na równi z wnęką? :mysli:

Opublikowano

Chyba, że założysz jakiś nie ori daszek :wink4:

A nie ma możliwości podcięcia wnęki tego wybrania na stop, tak, aby pasowała na B6 ?

Grzesiek ma u siebie ori daszek, czy jakiś wynalazek?

Opublikowano

Nie wiem jak by to wyglądało po przycięciu... Czekam na Grześka aż da znać jak to rozwiązał u siebie - wydaje mi się że ma ori od B7.

Nie ori odpada - nawet MS Design sobie odpuściłem chociaz pasowałby idealnie (część przeznaczona dla B6), za bardzo okrągły był :decayed:

Opublikowano

Hmmm -to skoro Grzesiek ma z B7, to musiał mieć podcinany, albo mu gdzieś z lekka odstaje :naughty: A Boberka podpytaj - nie wiem, czy on zakładał ori (ale chyba raczej tak), czy nie, ale na zdjęciach ładnie się pasował. Z tym, że on to chyba dziada wyrwał od B6, a nie B7

Opublikowano

Boberek też dorwał ten sam co ja. Zaraz skrobnę do niego pw.

Opublikowano

no panowie :) dacie rade :):kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wystarczy podpilowac lekko spojler i jest git.sam tak zrobilem

Opublikowano

A do mnie dziś dojechała dokładeczka tylna S-Line razem z listwami bocznymi i przednią pojechała do lakiernika. Teraz pozostaje oczekiwanie na kratki i chyba w następny weekend będzie rezanko :naughty:

Teraz wypada jeszcze wspomniany, nieszczęsny daszek zakupić :> i będzie komplecik jak ta lala..

Opublikowano

Gratki Mariusz :good:

Opublikowano

Brakuje spoooooro jeszcze do pożądanego efektu, ale tymczasowo będzie bliźniak PIXIego, tyle, że bez daszka :gwizdanie:

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 21:38_________________________________________________No i tak to Panowie jest, jak się człowiek po głębszym i po ciemaku zabiera za rozczłonkowywanie zderzaka,dokładki i chrom listwy :wallbash: Ponad połowa zatrzasków w chromie poszła w trawęi zderzak :gwizdanie:

Samo życie i nauczka na przyszłość... :>

Opublikowano

Witam

Czy oryginalne zderzaki B6 s-line i s4 pasują plug&play do zwykłej B6?

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Czy oryginalne zderzaki B6 s-line i s4 pasują plug&play do zwykłej B6?

Pozdrawiam

pasuja :radocha:

Opublikowano

Chory gość, szuka jeleni, w ASO ze 4 komplety za tą cenę bym kupił.

Opublikowano

No niestety, ale jak nie zdzierają na B7, to z częściami tego typu do B6 jadą po całości...Gdzieś są jeszcze oba grille za 1200pln :naughty:

Rozbieżność zderzaka S4 przedniego 600 - 1200pln za skorupę :>

Na czyjejś niewiedzy trzeba zarabiać przecież :rant:

Opublikowano

powie mi ktos czy grill od s4 dolny podejdzie do tej dokładki s-line (przód)???? czy troszke trzeba przerabiac ???

mozna wymiary jak ktos by mogł wymierzyc grilla dolnego od s4 i dolnego od s-line ???:):)

p.s. prosze o podanie tez nr katalogowego na grill górny i dolny (cały czarny) oto zdjecia o jaki chodzi grill

bc893de786da85d0med.jpg

oraz na gorny i dolny srebny oto zdjecie o jaki chodzi grill 4658e5415f179b04.jpg

prosze tez podanie nr katalogowego listw s4 bocznych tych dolnych drzwiowych

wielkie dzieki

pozdro!

Opublikowano

PNP nie podejdzie - trzeba troszkę ciachnąć - S-ki wymiarów Ci nie sprawdzę ale mogę zmierzyć swojego grilla S-Line.

Grill środkowy dolny S4 black - 8E0 807 647 F 5PV - 464zł

Grill górny S4 black - 8E0 853 651 H 5PV - 453zł

Grill środkowy dolny S4 z chromem - 8E0 807 647 B 3SR - 469zł

Grill górny S4 z chromem - 8E0 853 651 D 3SR - 453zł

Listwy/lotki drzwiowe S4 miałeś opisane kilka stron wcześniej:

8E0 853 969 A 7DL (lewy-tył) - 287zł

8E0 853 970 A 7DL (prawy-tył) - 287zł

8E0 853 959 A 7DL (lewy-przód) - 360zł

8E0 853 960 A 7DL (prawy-przód) - 360zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.