Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wielkie dzieki bart_s :notworthy: ja jutro lece do wrocka na serwis to zobacze jak tam ceny sie maja i chyba zamowie, chyba ze macie jakies sklepy internetowe gdzie moge te rzeczy zamowic taniej :naughty:

bart jak cos to zmierz tego dolnego grilla swojego s-line :)

a ktos robil juz takie przerobki z was jesli chodzi o dolny grill s-line , bo z tego co wiem to s4 grill jest wyzszy o 1 kratke od s-line nie wiem jak szerokosc i dlugosc ale pewnie to jest to samo, jak cos piszcie.

a tak to jaki byscie do mnie grill wlozyli caly czarny czy ten srebny , mam srebne obwodki naokolo szyb to chyba pod to musze ten srebny co nie ?

dzieki wielkie za odpowiedzi i podpowiedzi :>

do potem :hi:

Opublikowano

Dziś wieczorem nie dałem rady - teraz już siedzę w pracy, jutro pomierzę. Z tego co pamiętam to kilka osób wkładało grill od S-ki do innego zderzaka (nie pamiętam juz czy rezali to w standardzie czy w S-Line - było na forum, spróbuj znaleźć coś przy pomocy szukajki).

Jeśli o mnie chodzi to do srebrnego auta chyba chrom - trudno powiedzieć bo "szkoły" są różne (pakiet połysk, schwarz-pakiet...). Najważniejsze aby Tobie się podobało :)

Opublikowano

powie mi ktos czy grill od s4 dolny podejdzie do tej dokładki s-line (przód)???? czy troszke trzeba przerabiac ???

mozna wymiary jak ktos by mogł wymierzyc grilla dolnego od s4 i dolnego od s-line ???:):)

p.s. prosze o podanie tez nr katalogowego na grill górny i dolny (cały czarny) oto zdjecia o jaki chodzi grill

bc893de786da85d0med.jpg

oraz na gorny i dolny srebny oto zdjecie o jaki chodzi grill 4658e5415f179b04.jpg

prosze tez podanie nr katalogowego listw s4 bocznych tych dolnych drzwiowych

wielkie dzieki

pozdro!

podejdzie..mam na sprzedaż taki grill od s4 jak ktoś chce..cena 100zł do przerobienia do zderzaka s-line.

Opublikowano

a jeszcze jedno prosze o odpowiedz:

czy te gorne grille s4 z tych nr katalogowych 8E0 853 651 H 5PV, 8E0 853 651 D 3SR

one maja te emblematy s4? [TAK JAK NA FOTCE WYZEJ MA TEN CZARNY]

Opublikowano

Nie, emblemat trzeba sobie dokupić.

8E0 853 736 A 2ZZ - 63zł

Potrzebne będą jeszcze dwie klamry (8L0 807 180 - 5zł)

Nie wiem czy szybciej i taniej nie będzie poszukać całego kompletu na allegro: http://www.allegro.pl/item729274182_nowe_logo_s4_audi_s4_znaczek.html

Opublikowano

dzieki bart-s :good::)

Opublikowano

Z innej beczki - czy gałka drążka zmiany biegów w skrzyni automatycznej w A4 B6/B7 występowała też w odmianie skóry pikowanej? Manual ma coś takiego - chciałem sprawdzić czy dla automatów też był taki gadżet :) (np. w A6 C5 w pakiecie S-Line było coś takiego dla automatów).

Opublikowano

Komplet kratek nowych do S-line kosztuje teraz 560 zł :evil:

Opublikowano

Komplet kratek nowych do S-line kosztuje teraz 560 zł :evil:

Ale chyba ze środkowym grillem ??
Opublikowano

Komplet kratek nowych do S-line kosztuje teraz 560 zł :evil:

Ale chyba ze środkowym grillem ??

Oczywista :> Cały komplet w dokładkę :wink4:

Opublikowano

Komplet kratek nowych do S-line kosztuje teraz 560 zł :evil:

Ale chyba ze środkowym grillem ??

Taaaaaaaaa

Opublikowano

Chopoki - mój kontakt ma listwy drzwiowe S-Line za 500zł. Jest ktoś chętny?

Opublikowano

Mat?

Opublikowano

Nie, lakierowane - zdjęte z B7. Chodzi o zewnętrzne - lotki na dole drzwi. Tzw "parapety" ;)

Opublikowano

Te kupił kolega Hołk - moje są jeszcz z innego źródła. Niestety nówki o które Ci chodzi (nie malowane) ciężko będzie trafić poza ASO :confused4:

Opublikowano

Te co tu pokazaliście czyli srebrne w rzeczywistości są czarne , wiem bo do kolesia dzwoniłem.

Opublikowano

Chopoki - mój kontakt ma listwy drzwiowe S-Line za 500zł. Jest ktoś chętny?

a w jakim sa kolorze? czy jeszcze sa?

Opublikowano

Ja mam czarne w perełce :>, ale już się robią na DolphinGrau :naughty: Jakbyś Jerzu dał wcześniej znać :wink4:

Gość z linku - marysiakulej, ma naprawdę sporo gratów do S-Line, więc jak coś to dzwońcie i pytajcie o różności - w ogóle wypada dzwonić po handlarzach, sam się przekonałem, że warto :good:

Opublikowano

Ja mam czarne w perełce :>, ale już się robią na DolphinGrau :naughty: Jakbyś Jerzu dał wcześniej znać :wink4:

Gość z linku - marysiakulej, ma naprawdę sporo gratów do S-Line, więc jak coś to dzwońcie i pytajcie o różności - w ogóle wypada dzwonić po handlarzach, sam się przekonałem, że warto :good:

malujesz je, na taki kolor , jak by był ori plastik???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.