Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki i czekam na reszte.i teraz nie wiem jaki mam zamowic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: do czego sie dobiera???do grila czy do kratek????

Opublikowano

do grilla kratki sa czarne

Opublikowano

no wlasnie nie wiem jaka kratke srodkowa mam kupic,bo sa niby trzy kolory i jaki wybrac???[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 17:27_________________________________________________kratki te male w s-line sa czern satynowa a jaka powinna byc srodkowa??(czern czy czern satynowa)bo granit to raczej nie

Opublikowano

ja biore czarną jak będe kupował zreszta zobacze jaka mam tą górną po numerrze sprawdze :P i tyle

Opublikowano

a masz mozliwosz sprawdzenia tego?ja bym ci podal moj numer i bys mi zobaczyl

Opublikowano

wklep numer tu w temacie i łukaszr w etce sprawdzi

Opublikowano

ja juz mam wszystkie graty zamowione wiec chyba ja bede pierwszy :P no wlasnie wrzuc jakies fotki z twojej roboty

u mnie po niedzieli będzie redy :)

Opublikowano

a calosc robiles czy tylko przod???masz jakies fotki to zapodaj

Opublikowano

czekamy na foty :)

Opublikowano

Nie mam fot, będą w odpowiednim dziale jak skończy się rezanie, już w krótce. Dokładka jest u lakiernika razem z tylną od 1.8 T, kratki szwagier nie zabral z krakowa i dostarcze je dopiero w czwartek, .A własnie chyba można zamontować dokładkę , a później tylko kratki wcisnąć, jak myślicie?????????

Opublikowano

napewno tak mozna przynajmniej tak mi sie wydaje.a co z listwami bocznymi i lotka na klapie???z tego wynika ze tylko przod bedzie od s-line a tyl zwykly

Opublikowano

Nie mam fot, będą w odpowiednim dziale jak skończy się rezanie, już w krótce. Dokładka jest u lakiernika razem z tylną od 1.8 T, kratki szwagier nie zabral z krakowa i dostarcze je dopiero w czwartek, .A własnie chyba można zamontować dokładkę , a później tylko kratki wcisnąć, jak myślicie?????????

jakby sie nie dalo na koniec kratek zalozyc to zlodzieje by kradli cala dokladke z kratkami a nie tylko kratki :tongue4:

Opublikowano

Kratki spokojnie da się same założyć na 100% już pomijając fakt kradzieży jakbyś wymienił żarówkę w halogenie :gwizdanie: :przebiegly: kratki boczne jak i środkowy grill są wkładane osobno :wink4:

Opublikowano

Kratki spokojnie da się same założyć na 100% już pomijając fakt kradzieży jakbyś wymienił żarówkę w halogenie :gwizdanie: :przebiegly: kratki boczne jak i środkowy grill są wkładane osobno :wink4:

no to superowo

napewno tak mozna przynajmniej tak mi sie wydaje.a co z listwami bocznymi i lotka na klapie???z tego wynika ze tylko przod bedzie od s-line a tyl zwykly

Tylny s line zderzak mi się nie podoba , zakładam dokładkę z 1.8T na 2 wydechy. W 1.9 tdi quattro 2 wydechy są w standardzie, więc tylko końcówki założe i zmienie dokładkę, tak postanowiłem . Szukam ori listwy na klape z s4 , i ori drzwiowe listwy s4 , ale na allegro nie ma , pytałem na forum o cene lotki to kolega devastation powiedział , że kosztuje krocie , dla jednego 2000 zł to krocie a dla drugiego 200 zł. Nie wiem po co się wogóle wypowiadał.

Opublikowano

a przedni zderzak kupiles w calosci czy docinales pod dokladke??

Opublikowano

Kupiłem w całości , ale bez sprysków , a u siebie mam spryski więc ściągnąłem dokładkę. Ciężko dostać samą dokładkę

Opublikowano

aha czyli docinales.mogl bys pokazac na jakims zdjeciu co wycieles???

Opublikowano

Musze zadzwonić do kolegi mechanika żeby zrobil zdjęcie , ale nie trzeba dużo ciąć z tego co mi mówił kolega. Auto zostawiłem w polsce a przyjechałem tu do szwecji innym, a widze że ty też w szwecji . Ja jestem pare naście km od Goteborgu a ta twoja miejscowość gdzie jest.?????????

Opublikowano

Stockholm.sluchaj mogl bys mi powiedziec czy wystarczy wyciac to co zamazalem czy cos wiecej,chyba ze zdobedziesz fotke to by bylo super.

37794951b49b254em.jpg

Opublikowano

nie wiem niestety co trzeba wyciąć , myśle że będe miał fotke to dam znać. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.