Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki i czekam na reszte.i teraz nie wiem jaki mam zamowic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: do czego sie dobiera???do grila czy do kratek????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem jaka kratke srodkowa mam kupic,bo sa niby trzy kolory i jaki wybrac???[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 17:27_________________________________________________kratki te male w s-line sa czern satynowa a jaka powinna byc srodkowa??(czern czy czern satynowa)bo granit to raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore czarną jak będe kupował zreszta zobacze jaka mam tą górną po numerrze sprawdze :P i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz mozliwosz sprawdzenia tego?ja bym ci podal moj numer i bys mi zobaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam wszystkie graty zamowione wiec chyba ja bede pierwszy :P no wlasnie wrzuc jakies fotki z twojej roboty

u mnie po niedzieli będzie redy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a calosc robiles czy tylko przod???masz jakies fotki to zapodaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fot, będą w odpowiednim dziale jak skończy się rezanie, już w krótce. Dokładka jest u lakiernika razem z tylną od 1.8 T, kratki szwagier nie zabral z krakowa i dostarcze je dopiero w czwartek, .A własnie chyba można zamontować dokładkę , a później tylko kratki wcisnąć, jak myślicie?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno tak mozna przynajmniej tak mi sie wydaje.a co z listwami bocznymi i lotka na klapie???z tego wynika ze tylko przod bedzie od s-line a tyl zwykly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fot, będą w odpowiednim dziale jak skończy się rezanie, już w krótce. Dokładka jest u lakiernika razem z tylną od 1.8 T, kratki szwagier nie zabral z krakowa i dostarcze je dopiero w czwartek, .A własnie chyba można zamontować dokładkę , a później tylko kratki wcisnąć, jak myślicie?????????

jakby sie nie dalo na koniec kratek zalozyc to zlodzieje by kradli cala dokladke z kratkami a nie tylko kratki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki spokojnie da się same założyć na 100% już pomijając fakt kradzieży jakbyś wymienił żarówkę w halogenie :gwizdanie: :przebiegly: kratki boczne jak i środkowy grill są wkładane osobno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki spokojnie da się same założyć na 100% już pomijając fakt kradzieży jakbyś wymienił żarówkę w halogenie :gwizdanie: :przebiegly: kratki boczne jak i środkowy grill są wkładane osobno :wink4:

no to superowo

napewno tak mozna przynajmniej tak mi sie wydaje.a co z listwami bocznymi i lotka na klapie???z tego wynika ze tylko przod bedzie od s-line a tyl zwykly

Tylny s line zderzak mi się nie podoba , zakładam dokładkę z 1.8T na 2 wydechy. W 1.9 tdi quattro 2 wydechy są w standardzie, więc tylko końcówki założe i zmienie dokładkę, tak postanowiłem . Szukam ori listwy na klape z s4 , i ori drzwiowe listwy s4 , ale na allegro nie ma , pytałem na forum o cene lotki to kolega devastation powiedział , że kosztuje krocie , dla jednego 2000 zł to krocie a dla drugiego 200 zł. Nie wiem po co się wogóle wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przedni zderzak kupiles w calosci czy docinales pod dokladke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w całości , ale bez sprysków , a u siebie mam spryski więc ściągnąłem dokładkę. Ciężko dostać samą dokładkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli docinales.mogl bys pokazac na jakims zdjeciu co wycieles???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zadzwonić do kolegi mechanika żeby zrobil zdjęcie , ale nie trzeba dużo ciąć z tego co mi mówił kolega. Auto zostawiłem w polsce a przyjechałem tu do szwecji innym, a widze że ty też w szwecji . Ja jestem pare naście km od Goteborgu a ta twoja miejscowość gdzie jest.?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stockholm.sluchaj mogl bys mi powiedziec czy wystarczy wyciac to co zamazalem czy cos wiecej,chyba ze zdobedziesz fotke to by bylo super.

37794951b49b254em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem niestety co trzeba wyciąć , myśle że będe miał fotke to dam znać. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...