Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

podejda

tyle ze to co wyglada, w B7 nie bardzo bedzie w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi fakt B6 wyglada ciezej od B7.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6 podejda lusterka, ale nie beda tak sie prezentowac jak np. w B7... Jak kupowalem zderzak od eSy to mi gosc wlasnie proponowal takie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh myśle co by ktoś z modów nie zmienił nazwy tematu na body-kit A4-S4 bo juz z zderzakami mało tu wspólnego heheh :decayed:

ps. zmieniłem u siebie końcówki wydechów na sciete i mniej masywne wygląda dużo lpeiej :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberek gdzie kupowałeś końcówki ?? Bo szukam do siebie też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek jedz do tego goscia u ktorego bylem ja malik i oniak... same koncowy tez sprzedaje (z kwasowki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu końcówki i cały wydech robiłem w Krakowie w firmie www.auto-wydech.pl płaciłem za końcówki po 100 pln scięte z firmy ulter ( 2 lata gwarancji ) jak chcesz końcówki takie co miałem na poczatku to je mam heheh bo mi je odcieli i wspawali nowe ..... wiec jak coś to sie dogadamy hehehe sa na fotkach jako pierwsze które wklejałem w tym temacie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka od rs4 nie podejdą elektrycznie..mają inną centralke w drzwiach..inne kostki..chyba że się chce ostro rezać to wszystko można...ewentualnie dorwać moduł w drzwiach :hi::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu srednica to 7 cm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam 95mm.... :gwizdanie:

:shocked:

hahah to idź do sklepu instalacyjnego i poproś o jakąs rure odpływową :naughty: ot taki mały Joke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie jesli chodzi o zderzaki od bogatrzych wersji . Bo b6 juz nieprodukuja i jesli chcialbym wsadzic zderzaki ultrasport to zachodze do dealera i normalnie wswiecie zamawiam czy musze jakos kombinowac chodzi mi o USA moze ktos sie orientuje ?

Pytanie moze banalne no ale driver mlody wiec bez wyglupow hehe :kox: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno s-line. Sedan zapewne wyglada identycznie...

Widzialem dzis w wawie pelnego s-line'a w sedanie i wyglada tak samo jak avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item289210671_audi_a4_8e_2001_2005_zderzak_przod_s_line.html za ten gość chce 1800 :no: czy ta dokładka s line podchodzi pod zderzak serie ? czasem warto nawet w aso o nowe zapytać ,jak szukałem mechanizmu podnoszenia szyby do drzwi to mi jakiś chłopek roztropek powiedział 800 zeta mało nie zemdlałem ,kupiłem nowy za 280 zeta

Panowie Czy ten zderzak pasuje na zasadzie plug&play czy trzeba rzezbic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...