Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S-line ma bardziej IMO agresywna stylistyke, zderzaki od S4 sa juz nieco "lagodniejsze", wiec takie polaczenie nie musi byc dobre... Znajdz auto kaj82 - on znalazl dokladke zderzaka msdesign pasujaca do przodu sline'a.

Opublikowano

hm.... jak robić pakiet S4 to S4 a nie jakies mieszańce.... powiem że oglądnołem sobie zderzaczek tec co przyszedł i powiem szczerze ze nie trzeba go malowac :dance: plerka z jednej strony bo jest delikatna ryska i po sprawie....

a co do tylniego zderzaka to juz jestem desperat ze nie wiem czy nie zamówie w ASO ...... :mysli:

Opublikowano

cuber, najpierw go w takim razie zaloz, bo moze sie okazac, ze lakier wcale nie jest taki sam... inny podklad w fabryce i od razu bedzie widac roznice. Ja bym pomalowal jednak :)

Sam bede musial malowac oba jeszcze raz :rant:

Opublikowano

Panowie wiec skoro jestesmy w rozmowie o zderzaczkach to pytanie do ALVA ,FLAYER jak rozwiązaliscie sprawę tylniego wydechu ?Flayer Ty chyba miałes luzz bo fabrycznie masz dwie rury heheh

co do malowania zderzaka to napewno bede malował......

Opublikowano

a ja założyłem ori wydechy od S4

Opublikowano
hm.... jak robić pakiet S4 to S4 a nie jakies mieszańce....

jesli to ma zle wygladac to sie oczywiscie zgadzam.

natomiast jesli to nie pasuje poniewaz nazwy sa inne to sorki ale mam inne zdanie.

zobaczymy. a poki co dzieki za podpowiedzi.

Opublikowano

a ja założyłem ori wydechy od S4

ALV jakie koszta ? jakies numery czesci :gwizdanie: będe wdzieczny....

Opublikowano

ale to chyba nie s4. czy sie myle?

Opublikowano

Keżor, to nie S4 :D

juras, to jest zderzak s-line, kupuj :)

cuber, ja mialem defaultowo 2 rury w dol, zmienilem koncowki tylko na proste.

Opublikowano

Kezorek to nie jest S4......

S4 wygląda tak............

f1a19d584ca3eb77.jpg

Opublikowano

a czy jest roznica miedzy sedanem a avantem?

oczywiscie nie chodzi mi o to ze sedan jest ladniejszy:))))

Opublikowano

Widzisz cuber... mogles nie zmieniac relingow na mat chrom :P

Opublikowano

S-line jest agresywniejszy niż S4. Zgoda.

Czy jest jakis bardziej niż Sline?

Opublikowano

poziek, Rieger nie będzie jeszcze bardziej ?

Opublikowano

Pakiet Rieger'a ma tropico i moim zdaniem nie wyglada to najlepiej :thumbdown:

Opublikowano

Szukam jakiegoś z DUŻYM wlotem środkowym :th:

Opublikowano

Widzisz cuber... mogles nie zmieniac relingow na mat chrom :P

no wiem własnie, tak sobie myslałem ale bym wtedy musiał wszytsko robic nie chrom tylko black.... no nic projekt S4 powienien byc gotowy na zlot w Wisle .... oczywiscie jak znajde zderzak tylni heheheh

Opublikowano

a to już widzę na alle od 3 miesięcy i taka jakaś styrana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.