Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

To jak różnica między S4 a S line jest 200 PLN, to jak wezmiesz S4 sprzedasz swoje stare halogeny i spryski to wyjdzie moze nawet poniżej 1800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama dokladka s-line pasuje do ori zderzaka...

No nie tak do końca pasuje :no: Trzeba nieźle rezać: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=122430

Dzisiaj znalazłem grill do s-line na allegro: http://www.allegro.pl/item288462594_kratka_w_zderzak_audi_a4_s_line_01_04r.html

Jak chcesz robić przeróbke to łykaj bo w ASO 370PLN :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Hofele i napewno z Niemiec było by taniej http://www.hofele.com/ :afro:

sam bym wziął jedne może zakup grupowy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to musze dzieci wykarmic . zona mnie z domu wywali jak zobaczy za ile kupiłem zderzak do swojego auta. przecie jeden juz mam :):) dla mnie za drogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie musze sie pochwalić i zakupiłem zderzaczek od S4....

http://allegro.pl/item295843263_audi_a4_s4_s_line_s_line_2002.html

jesli by ktoś coś wiedział o tylnim będe bardzo wdzięczny :tongue4:

Ma przyjsc we Wtorek do mnie i mysłe ze go zamontuje odraz to wrzuce pare fotek co i jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber przecież on jest podrapany ... co Ty chcesz od razu taki zamontować bez malowania ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber przecież on jest podrapany ... co Ty chcesz od razu taki zamontować bez malowania ?? :mysli:

założe co by zobaczyć jak lezy :thumbup: zrobić fotki itd.... wiadome ze musze go malnąć... jeszcze listwy boczne od S4 własnie mi kumple w ASO ma dobrze wycenić i ciągle szuka tylniego zderzaka.... a mam pytanko odnosnie tylniego daszka na klape.... montował ktoś juz coś takiego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założe co by zobaczyć jak lezy :thumbup: zrobić fotki itd.... wiadome ze musze go malnąć... jeszcze listwy boczne od S4 własnie mi kumple w ASO ma dobrze wycenić i ciągle szuka tylniego zderzaka.... a mam pytanko odnosnie tylniego daszka na klape.... montował ktoś juz coś takiego :tongue4:

No to zycze szczescia, bo to w pyte roboty jest, lepiej go najpierw pomaluj, znajdz halogeny i montuj.

Co do daszka - ja szukalem, ale nie mozna znalezc na allegro. Moze zagramanica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zycze szczescia, bo to w pyte roboty jest, lepiej go najpierw pomaluj, znajdz halogeny i montuj.

wpyte? tzn? coś wiecej ? Bo jak coś wrzuce Audika do Aso i po kłopocie....

Flayer a z czym sa problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj lakierniko-blacharz twierdzil, ze bylo w pyte pracy przy zmianie zderzaka przedniego, a co dokladnie to nie wiem, nie bylo mnie przy tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na foto, :th:

halogena teraz szukaj

i grila z s4

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 13:27 _________________________________________________A ma ktos autko z dokładką s line np ultra sport, prosiłbym o wsatwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin, spójrz na auto malika.... zdjęcia były wstawiane wielokrotnie

Ahjo, czyli on ma dokładke ultra sport,coś mi świtało w głowie własnie , że ktoś z wawy. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer oni wszyscy tylko tak mowią, nie ma roboty skoro mocowania są te same - :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ze zderzak z S4 wchodzi plug&play :gwizdanie: bez żadnych komplikacji a to mnie teraz zmartiwłes Flayer.... ale spoko juz sie umówiłem w ASO na Wtorek do ichniejszej blacharni heheh moze coś wymarudzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moze byc duzo roboty bez przesady

jak zmieniaja rozrzad to zdejmuja zderzak mój mechanik nie protestowął zdjął i założył jak potrzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...