Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

no to zamówiłem całą reszte w ASO : listwy na drzwi ( pytanie odrazu malowac je pod kolor ?? ) halogeny 220 zeta/szt klapki sprysków no i został cholerny tylni zderzak.... fakt znalazłem typa który twierdzi ze ma i jutro jade do niego zobaczyć co to ma ..... :)

Panowie kolejne pytanie bo u mnie w ASO powiedzieli ze grilla mi nie zamówią tylko musze miec numer to wtedy zamówią ktoś wie jaka była różnica w grilach od S4 .... ?? tutaj prośba do ALVAra, Flayera i Pre.... no chyba ze ktoś jeszcze wie :)

dzięki za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica była taka że pionowe słupki były na zewnątrz , w zwykłym poziome są na zew. gadaj ile za listwy krzyknęli .Kolejny przykład że warto w aso zapytać to halogeny , do s4 chodzą na alle . po 300 szt. :D

komplet mnie kosztowac ma ok 800 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :shocked: to już sensownie bo ostatnio na alle gość powiedział mi 1250 . Może nawet uda mi się załatwić taniej niż 800 :wink4: ale to za miesiąc

nowe czy używki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła propozycja się tu pojawiła dokładki przedniej od s-line do b6...

http://www.allegro.pl/item300638400_dolna_dokladka_audi_a4_s_line_01_04_rok.html

Szkoda tylko, że nie pasuje do zwykłego zderzaka... A cena jak w ASO tylko /2 :)

tę dokładkę sprzedaje kolega z naszego forum : basen.

Na allegro widzę ją bodajże od września, dla mnie trochę cena jest zbyt wysoka, zwłaszcza że to pogięte niby jest.

Ja ostatnio kupiłem dokładkę i jeszcze jedna kratka s-line za 250zł

Ta dokładka w aso kosztuje 450 zł, nie 250zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest to zderzak napewno z S4 avant ???? bo moge go kupić w dobrej cenie....tylko chce miec pewnosc bo koleś twierdzi ze tak :-) tez mis ie wydaje ze jest to z S4 no ale moze wiecie lepiej.....

oto kilka fotek

5004f9afa94ba6ff.jpg

0fc88039b466d01e.jpg

36e954e08ae3f1e7.jpg[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 00:36 _________________________________________________PANOWIE i jesio jedno pytanie:

Malowac zderzak cały tylni ( S4 ) czy zostawić ten srodek szary i kolejne czy listwy boczne os S4 malowac czy nie ? Jak sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj wszystko pod kolor :decayed: Mnie to ten szary plasik wogole sie nie podoba :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ten zderzak który wkleiłem tylmi jest napewno od wersji AVANT ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my to wrozki, czy co? :) Musisz zapytac sprzedajacego... wyglada na avanta.

Z innej beczki - czy zderzaki tylnie nie sa przypadkiem takie same do avanta i sedana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś z DUŻYM wlotem środkowym :th:

Może Caractere ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - czy zderzaki tylnie nie sa przypadkiem takie same do avanta i sedana?

no własnie sie też zastanawiam nad tym..... tylko czemu na aukcjach pisza avant sedan ? oki zamawiam sobie zobaczymy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...