Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Czym wyczyścić jasną skórzana tapicerke w B5?


lukii007

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :wink4: mam takie pytanie,niedawno kupiłem B5 z jasna skóra ale widac w jej rowkach taki czarny brud. :( czym najlepiej to wyczyscic? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked: żadne szare mydło. Sonax i inne firmy które robią kosmetyki do wszystkiego są do niczego.

Jako że siedzę w tej branży i sprzedaje też środki do pielęgnacji i renowacji skór polecam Ci środki marki Lederzentrum albo Furniture Clinic. Ta druga marka jest tansza natomiast jakościowo niczym nie odbiega. Tu jest link do mojego ogloszenia w dziale sprzedam ze środkami o których mówię: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199390.0

Jak gąbką by się nie udało doczyścić porów to można użyć jakiejkolwiek szczoteczki z miarę miękkim włosiem.

Preparaty typu sonax, renoskór, moje auto i inne dostępne na stacjach benzynowych i w większości sklepów motoryzacyjnych zawierają alkohole, rozpuszczalniki i ogólnie niszczą strasznie strukturę skóry co przełoży się na ich wygląd za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked: żadne szare mydło. Sonax i inne firmy które robią kosmetyki do wszystkiego są do niczego.

Jako że siedzę w tej branży i sprzedaje też środki do pielęgnacji i renowacji skór polecam Ci środki marki Lederzentrum albo Furniture Clinic. Ta druga marka jest tansza natomiast jakościowo niczym nie odbiega. Tu jest link do mojego ogloszenia w dziale sprzedam ze środkami o których mówię: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199390.0

Jak gąbką by się nie udało doczyścić porów to można użyć jakiejkolwiek szczoteczki z miarę miękkim włosiem.

Preparaty typu sonax, renoskór, moje auto i inne dostępne na stacjach benzynowych i w większości sklepów motoryzacyjnych zawierają alkohole, rozpuszczalniki i ogólnie niszczą strasznie strukturę skóry co przełoży się na ich wygląd za jakiś czas.

przesadzasz wszyscy chwalą sonax :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szare mydło do wyczyszczenia i później mleczko Sonax do pielęgnacji.

a tym szarym mydłem to jak chcesz myć na sucho :decayed: bo ponoć wodą skóry nie wolno myć :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego napisz co polecasz do czyszczenia?

link który wstawiłeś kilka postów wcześniej nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mleczko Sonax do pielęgnacji.

uwazam ze Sonax do pielegnacji to jeden z najlepszych srodkow tzw "amatorskich" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jasna skore i tez chcialbym wyczyscic skore z tego brudu. Niby jak mam szarym mydlem to czysic? Trzec suchym o skore? haha :tongue4: Preparat do pielegnacji ktory mam to Turtle Wax:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydłem na mokro bo suchym nie za dużo zdziałasz :decayed: i szczoteczką delikatnie i wyczyścisz..

jak się skórę zmoczy wodą to twardnieje jak wyschnie i potem pęka :rolleyes: powodzenia w myciu wodą z mydłem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze tylko jakims specjalnym srodkiem do czyszczenia skorke wyczyscic a pozniej balsamem zabezpieczyc;) Niestety w realu nie dostrzeglem ostatnio do czyszczenia niczego:/ jutro zajrze do tesco:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...