Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Moja jegła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 Avant 3.0tdi Quattro ( seria 204 kuce ) prod. 12.2004 ( model i 1 rej. 2005 )

bezwypadkowy , serwisowany , przebieg 116 tyś km sprawdzone i potwierdzone w ASO

Zbytnio się nie będę rozpisywał bo ponoć już jakiś sierściuch je tu przedstawiał :decayed:

Wypasik :

- zewnętrzny pakiet s-line

- wewnętrzny pakiet s-line

- kolor czarny

- bi-xenon skrętny ( samopoziomujące, spryskiwacze )

- 6x poducha

- audio BOSE ( 9 głośników, wzmacniacz , subwofer, zmieniarka 6 cd )

- chrom reling

- czarna podsufitówka ( s-line )

- skórzana sportowa kierownica i gałka zmiany biegów ( s-line )

- kierownica trójramienna wielofunkcyjna ( s-line )

- czarne wykończenie wnętrza ( czerń fortepianowa )

- sportowe zawieszenie ( s-line )

- servotronic ( wspomaganie kierownicy zależne od prędkości jazdy )

- navi RNS-E

- 4x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota)

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- lusterka elektrycznie składane

- lusterka zewnętrzne fotochrom

- fotele RECARO w pełni elektryczne z elektrycznym ust. lędźwiowym

- pamięc foteli przednich

- podgrzewane fotele przód i tył

- manual 6 biegów

- fele 235/40/18 ( s-line )

- pakiet oświetlenie

- pakiet zima

- pakiet schowek

- czujnik zmierzchu

- czujnik deszczu

- pełny kolorowy FIS

- bluetooth

- klimatronik 2-strefowy

- samościemniające lusterko wew.

- funkcja odprowadzenia do domu

- 2x podłokietnik

- ABS+ESP+ASR+EBD

- przyciemnione tylne szyby

- rolety w bocznych drzwiach

- solar szyberdach ( zamykany z pilota )

- ori alarm z funkcją anty przechyleniową

- tempomat

- czujniki parkowania

- ori zdejmowany hak holownicz

- światła do jazdy dziennej DRL

.................... reszty nie wypisuje bo wiadomo..........standard :wink4:

poczynione modyfikacje przez poprzedniego właściciela :

- zmiana softu compsport ( 280ps i 560nm )

- zmiana felunku na 235/35/19 wzór RS6 2008r

- ledy w miejsce świateł do jazdy dziennej i postoju

- ledy tył od A6 avant

- wymiana chromowanych relingów na czarne

- wymiana chromowanego grilla na czarny

- wywalenie pomarańczowych kierunków

- pomalowanie wnętrza lamp na czarny połysk

- wywalenie pomarańczowych kierunków

- pomalowanie wnętrza lamp na czarny połysk

seria :

590debba20a1fa8fm.jpg

program :

3d10f65a06857c4cm.jpg

6c972c1a90174cf4m.jpg

b764441317b3d157m.jpg

f22cbcdd4984d511m.jpg

b1e8238eba160319m.jpg

c3f43ee11d6607fem.jpg

271f299e52ca33d1m.jpg

7fd3d8f9cd80e222m.jpg

39657300475c2950m.jpg

25d38ad967c054d1m.jpg

fe80d5d3ce114187m.jpg

Opublikowano

piękna furka :good:

widziałem na żywo i daje radę - zero śladów szpachli i dachowania

przebieg 116 tyś na liczniku daje rade - ale zerwij tą naklejke na słupku z wymiany oleju przy 280 tyś km :kox: :kox:

Opublikowano

Mironowoz? :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Mironowoz? :decayed:

tak, to jego były golas :polew:

Opublikowano

pamietam ja ze zlotu gratulacje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

piękna furka :good:

widziałem na żywo i daje radę - zero śladów szpachli i dachowania

przebieg 116 tyś na liczniku daje rade - ale zerwij tą naklejke na słupku z wymiany oleju przy 280 tyś km :kox: :kox:

Niedokuczj mi jest ci żal bo cię robie :polew:

Opublikowano

fura znajoma.... więc wzdychania i gratulacji się nie spodziewaj... znają tutaj to auto od podszewki. :-)

Opublikowano

piękne auto - najładniejsze B7 na forum :) masz jeszcze jakieś plany co do tego auta?

Opublikowano

Auto znane i b. ładne :).

Ta, najładniejsze i najstarsze :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

fura znajoma.... więc wzdychania i gratulacji się nie spodziewaj... znają tutaj to auto od podszewki. :-)

Wierz mi kolego że się nie spodziewam,ale dzięki z góry wszystkim za zainteresowanie :hi:

Opublikowano

masz poprostu już dopasione, doposażone auto... nie wiele zostało do zrobienia

Opublikowano

to ten z crash data? :cool1:

Opublikowano

podoba mi się :good:

Opublikowano

to ten z crash data? :cool1:

NIkt miał nie wiedzieć... :naughty:
Opublikowano

Piękne auto :good:

przebieg 116 tyś na liczniku daje rade - ale zerwij tą naklejke na słupku z wymiany oleju przy 280 tyś km :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

piękna a wnętrze powala na kolana :good:

Opublikowano

Ładna baza do modów :polew::kox:

Opublikowano

pozwolę sobie i tutaj kilka fotek wkleić - bo w końcu B7 na pierwszym planie :)

9637dc0adc23c8cam.jpg

9894249557bdcd34m.jpg

ebc35ba5a16b33c6m.jpg

2c6701813aaeeb43m.jpg

b30be85c676c45a6m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.