Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Witek wielkie dzieki :notworthy: w nocy nie moglem z wrazenia spac :decayed: Pozdrawiam [br]Dopisany: 14 Maj 2008, 20:27 _________________________________________________Koledzy mam pytanie do znawcow tematu :naughty: .Kolesie którzy robili mi tego SWAP-a nie zamontowali mi pompki paliwowej do zbiornika ani chlodnicy paliwa efekt jest taki ze gdy zbiornik jest pelny autko jezdzi cudownie , lecz gdy poziom spadnie ponizej polowy autko troszke slabnie.

Z chlodnica paliwa cos wymysle ale pompka od B6 moze nie pasowac do zbiornika B5 i co w tedy.

Gdy bylem na programie w Rogala polecil mi zamontowac pompke na przewod paliwowy tylko zabardzo niewiem jaka czy jest roznica miedzy benzyna a ropka ,jakiej wydajnosci,o jakim cisnieniu :mysli: dzieki za kazde info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna modyfikacja :th: sam przemyslam nad identyczną w przyszłości jak kasa pozwoli bo dobrej mocy nigdy za wiele i byłbym bardzo wdzięczny gdybys napisał ile Cie to wszystko dokładnie wyniosło od "a" do "z" z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równierz myśle nad taką modyfikacją tylko ja bym miał ochote jeżeli to możliwe zapodać GT22 i 260mm mam nadzieje że się da i do tego jeszcze kilka nie zbędnych zmian i dopiero wystroić.

Ciekawy jestem ile takie coś by mnie wyniosło kupno silnika i wszystkich nie zbędnych rzeczy plus części takie jak turbo, wtryski itp i robocizna może ktoś sie oriętuje?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy po malej przerwie zagoscily w autku nowe zabawki to znaczy pompki AL,turbinka BRD ,no i zeby nie miec klopotow ze sprzeglem zostalo wzmocnione i pana Radzikowskiego .Wczoraj odbylo sie uroczyste strojenie u Rogala i efektem tego wyskoczyly takie liczby 195KM i 395Nm .Wykres postaram sie wkleic jak mi Witek przesle na meila , Nie ukrywam ze jechalem pelen nadzieji na ta wymarzona 2 z przodu :gwizdanie: no ale niestey nie wyszlo :confused4: Ale gdy sie przejechalem to wszystkie smutki prysly :buhaha::banan2: calkiem fajnie to zapitala szalu niema ale w koncu to jest 14 letnia babcia ktora niejednej mlodszej kolezance zloji tylek :naughty: Wielkie podziekowania dla Witka :notworthy: odwalil kawal dobrej roboty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulowac :notworthy:,przydalo by sie jeszcze quattro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, bajera :good: :good: :good: :good:

No a jak tam u ciebie lata juz audiczka :cool1:

pogratulowac :notworthy:,przydalo by sie jeszcze quattro :)

Powiam ci nawet ze niema problemow trakcja , tak ze daje rade bez Q no chba ze na zime :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi ty dziku , kiedyś musz sie zatrzymać (wiesz gdzie) i obczaić tego twojego strucla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi75 ciesze się, że autko śmiga, suszarka chodzi jak trzeba :wink4:

Tak jak Ci mówiłem 5 KM w tą czy w tą nie czyni różnicy w jeździe, a dla motoru może mieć zasadnicze znaczenie ze względu na EGT.

Bezawaryjności teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi ty dziku , kiedyś musz sie zatrzymać (wiesz gdzie) i obczaić tego twojego strucla :)

Nie ma problemu ja jestem codziennie na cmentarzu tylko wozek stawiam w lasku zeby sie nie prarzyl na slonku :kox:

Dudi75 ciesze się, że autko śmiga, suszarka chodzi jak trzeba :wink4:

Tak jak Ci mówiłem 5 KM w tą czy w tą nie czyni różnicy w jeździe, a dla motoru może mieć zasadnicze znaczenie ze względu na EGT.

Bezawaryjności teraz ;)

No dzieki , suszarka od ciebie daje rade :good: i po niedzieli bedzie druga nowka w razie draki ,bo juz ja wyslal :cool1: zreszta ta tez dzieki tobie bo ja stracilem nadzieje na rozwiazanie tego tematu pozytywnie tak wiec dzieki wielkie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak przycisnąłeś gościa. Gratuluje wyniku. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak przycisnąłeś gościa. Gratuluje wyniku. :good:

Nie ja :gwizdanie: tylko jaro4444 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze bo takich to trzeba tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz mi narobiłeś smaka na więcej :kox:, u mnie AVF śmiga bardzo ładnie :evil: jestem bardzo zaskoczony pozytywnie jednomasem.... powiedz masz sprawdzone źródełko na pompki AL ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec 2 rodzaje AA lub AL.

TO te rame pompki tylko roznia sie elektro zaworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF ma te same pompki co ARL.

Mało który AVF ma seryjnie pompki AL przeważnie tylko te z początku produkcji czyli z 2001 roku. Później były w nim najczęściej pompki AR które są już dużo mniej wydajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF ma te same pompki co ARL.

nie ... takie gratisy to tylko byly na poczatku produkcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ... takie gratisy to tylko byly na poczatku produkcji ...

Ale szanse sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...