Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to pisać. Ja bym bardziej sie skłonił, ku jaśniejszym kolorom, np. żółty, czerwony, biały, a także srebrny.

Na ciemniejszych słabo widać, np. granat, czarny, szary. Za to na nich lepiej śnieg widać :decayed:

nie przesadzaj bo moja wygląda teraz 2x gorzej jak ta b7 wyżej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie.

Ja już zapuściłem ładny brud na autku. Muszę go teraz ususzyć i wtedy cyknę fotkie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę go teraz ususzyć i wtedy cyknę fotkie. :decayed:

na spota dziś przyjedź w Arkadii jest ciepło uszuszy się moment, a i weź aparat, to cykniesz i mój :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zrobiłem juz moim szaraczkiem jakieś 1500km od odtatniego mycia i w pracy pytają mnie sie jak to robie ze mam ciągle taki czysty samochód?? :wallbash: poprostu na tym szarym brudu nie widać a ta sól w Anglii nie jest taka jak w PL i samochód sie biały nie robi.

I jak tu wstawić fotke brudnego auta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spota dziś przyjedź w Arkadii jest ciepło uszuszy się moment, a i weź aparat, to cykniesz i mój :kox:

To dobre jest, może za tydzień przyjadę do Arkadii. :decayed: Tylko że kusi mnie, żeby na święta opłukać auto. Musi mi ktoś to wybić z głowy. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz i nie grzmisz jak można własny samochód doprowadzić do takiego stanu i jeszcze do tego nie myją specjalnie i pewnie jeżdżita po największym błocisku. :angry:

Ludzie opanujta się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz i nie grzmisz jak można własny samochód doprowadzić do takiego stanu i jeszcze do tego nie myją specjalnie i pewnie jeżdżita po największym błocisku. :angry:

Ludzie opanujta się

Wystarczy w taką pogode w trase polecieć tak z 50km wystarczy żeby nadawał sie do opublikowania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujta się

Co ile dni myjesz auto?? :naughty::cool1:

Kolega nie myje bo w taką pogode nie wyjeżdza nim z garażu więc nie ma się gdzie zabrudzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujta się

Co ile dni myjesz auto?? :naughty::cool1:

Kolega nie myje bo w taką pogode nie wyjeżdza nim z garażu więc nie ma się gdzie zabrudzić :wink4:

Nie mam garażu a do samej pracy dojeżdżam 200 km dziennie więc się troszeczkę jeździ :naughty:

Co ile myje samochód zależy od pogody,ale zimą 2 razy w miesiącu takie generalne mycie poświęcam na to pół soboty :cool1:

Ale w pracy jest stanowisko do mycia aut i zawsze jak się ostro ufajda to opłukam z błota pośniegowego i soli. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, dzisiaj zrobiłem traskę. Lał taki deszcz, że aż mi się samochód umył. :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujta się

Co ile dni myjesz auto?? :naughty::cool1:

Kolega nie myje bo w taką pogode nie wyjeżdza nim z garażu więc nie ma się gdzie zabrudzić :wink4:

Nie mam garażu a do samej pracy dojeżdżam 200 km dziennie więc się troszeczkę jeździ :naughty:

Co ile myje samochód zależy od pogody,ale zimą 2 razy w miesiącu takie generalne mycie poświęcam na to pół soboty :cool1:

Ale w pracy jest stanowisko do mycia aut i zawsze jak się ostro ufajda to opłukam z błota pośniegowego i soli. :hi:

No ja tez dziennie śmigam po 100km do pracy w dwie strony więc wiem jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku skromnie :naughty:

Nie bardzo to widac na jasnym, ale caly samochód ma nalot z soli, a miejscami tworzą się "wyspy" solne.

To białe na wycierałkach to też sól. :sick3:

img5361r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...