Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diego

Przepiękne masz auto w wakacje sprzedaje moją B5 żeby takiej B6 szukać:)

Dziękować, dziękować :notworthy: :notworthy: :)

Opublikowano

I Twoje A4 może być zjedzone przez sól :thumbdown: cały ten temat to głupota :sick3: no chyba że po zimie najbrudniejsze ma wizytę u lakiernika za free :decayed:

Opublikowano

I Twoje A4 może być zjedzone przez sól :thumbdown: cały ten temat to głupota :sick3: no chyba że po zimie najbrudniejsze ma wizytę u lakiernika za free :decayed:

Spadaj Grzesiu, bo nic konkretnego nie wnosisz do tematu. :tongue4: Mądrala się znalazł. :decayed:

Opublikowano

Szkoda że teraz dopiero zauważyłem ten temat...

Tydzień temu miałem auto pięknie uwalone, wręcz można powiedzieć że było artystycznie zabrudzone, aż nie mogłem sie napatrzeć jak te odrobiny brudu i pyłu i błota mogło sie tak ładnie ułożyć na pięknej bryle B6 :D Następnym razem uwiecznie brudną mordkę B6 :kox:

Opublikowano

czy można zamieścić zdjęcie z poprzedniej zimy jeżeli nie brało udziału w konkursie ??

Opublikowano

czy można zamieścić zdjęcie z poprzedniej zimy jeżeli nie brało udziału w konkursie ??

nie pytaj, tylko wrzucaj :decayed:

Opublikowano

czy można zamieścić zdjęcie z poprzedniej zimy jeżeli nie brało udziału w konkursie ??

Trzebabyło nie mówić, że to poprzednia zima i wklejać. :decayed:

Opublikowano

I Twoje A4 może być zjedzone przez sól :thumbdown: cały ten temat to głupota :sick3: no chyba że po zimie najbrudniejsze ma wizytę u lakiernika za free :decayed:

Spadaj Grzesiu, bo nic konkretnego nie wnosisz do tematu. :tongue4: Mądrala się znalazł. :decayed:

Spadaj to sobie u siebie pod gimnazium gadać. Ja piszę co sól robi z lakierem a w tamtym roku był też ten konkurs i nawet zwycięzcy nie wyłonił :thumbdown:

Opublikowano

Popatrzcie tylko na tego brudaska :kox:

9f3d4baadb7ce328m.jpg

89c003e9547a3e2am.jpg

Opublikowano

Spadaj to sobie u siebie pod gimnazium gadać. Ja piszę co sól robi z lakierem a w tamtym roku był też ten konkurs i nawet zwycięzcy nie wyłonił :thumbdown:

Wyluzuj się nerwusie z liceum. :tongue4:

Opublikowano

Aż taki brudny to on nie jest. ale przynajmniej zasubskrybuję sobie wątek ;)

spot2009123001.jpg

spot2009123002.jpg

spot2009123003.jpg

Opublikowano

Ja wczoraj auto umyłem... dlatego dziś taka pogoda. No i oczywiście po przejechaniu ok. 70km autko jest nadal czyste :decayed: ale to dlatego, że nie ma chlabry. Ale za to jak dobrze się poślizgac można :kox: Szkoda, że koło biedronki dzisiaj nie byłem... :gwizdanie:

Opublikowano

po dzisiejszej zabawie :D

ab38b68e2a46df70m.jpg

Opublikowano

Duffy chyba się w odśnieżarkę bawiłeś :polew:

Opublikowano

ale to jest na największego brudasa, a nie bałwana :decayed:

Opublikowano

45481583.jpg

17585835.jpg

10568685.jpg

I niech ktos mi powie ze na czarnym bardziej znac brud.. :mysli:

Opublikowano
:D
Opublikowano

Jerzyk ta sól na drogach to ci nawet alu zjadła :polew:

to ciesz się, że stalówki założyłeś :polew: i widzę, że atmosfera w aucie byłą gorąca, albo śmierdzi w środku - bo wietrzysz :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.