Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olej MOTUL- oryginał i podróbka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdjęcia z allegro odbiega od jakości zdjęcia przez Ciebie dodanego, dlatego mogę jedynie stwierdzić, że ewidentna różnica widnieje jedynie na "cieniu" nalepki, gdzie w drugim zdjęciu wpada w pomarańcz....

spostrzegawczość średnia Debian ;-)

1.kształt rączki i na niej [napis motul] jak i samej bańki.

2.szyjka i ten ''spad'' od niej jest kompletnie inny

3. rynienka od rączki, nie wiem ja to widzę na miniaturach nawet.

jest to fake w 101%. Co do ceny kuszące ~15zł mniej. Więc nie popadajmy w paranoje MOTUL fee, po prostu brać ze źródeł o oryginalnych bańkach i jasnym ubarwieniu.

Na zdjeciu kolegi Łuki także widać poprawną strukture bańki.

pozdrawiam

o i teraz widzę :) jednak mam słabą spostrzegawczość. Dzięki za porównanie.

Opublikowano

Są w porządku, ja od nich biorę oleje już od paru lat (tzn tyle ile działają), tyle, że w Mysłowicach, m.in. Motula i nie widzę podstaw, żeby stwierdzić, że mają podróbę. Już nie mówię o bańce bo Motul to ogólnie ma je nie górnolotne, ale o kolorze i zapachu.

oddział w którym jest kupowane to najmniejszy problem, żeby tylko towar był tym o czym zapewniają :)

do znawców tematu ewentualnie ktoś brał lub słyszał

http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-tychy-i1938819761.html#tabsAnchor

czy to bubel :gwizdanie:

Zależy skąd mają oliwe

to jest ich tajemnica i nie powiedzą :no:

po niedzieli przyjdzie to zobacze gdzie "pójdą" pieniądze :P

Opublikowano

Zdjęcia z allegro odbiega od jakości zdjęcia przez Ciebie dodanego, dlatego mogę jedynie stwierdzić, że ewidentna różnica widnieje jedynie na "cieniu" nalepki, gdzie w drugim zdjęciu wpada w pomarańcz....

spostrzegawczość średnia Debian ;-)

1.kształt rączki i na niej [napis motul] jak i samej bańki.

2.szyjka i ten ''spad'' od niej jest kompletnie inny

3. rynienka od rączki, nie wiem ja to widzę na miniaturach nawet.

jest to fake w 101%. Co do ceny kuszące ~15zł mniej. Więc nie popadajmy w paranoje MOTUL fee, po prostu brać ze źródeł o oryginalnych bańkach i jasnym ubarwieniu.

Na zdjeciu kolegi Łuki także widać poprawną strukture bańki.

pozdrawiam

co do zdjęcia banki kolegi Luki to "spad" butli jest identyczny jak z niby aukcji nieoryginalnego synergie której link wkleiłem powyżej.

Opublikowano
  • Autor

http://allegro.pl/motul-specific-505-01-5w40-5l-promocja-na-przeglad-i1941057247.html

ktos moze tam kupowal? bo mam blisko;)

podwojna etykieta z tylu nie jest jeszcze podrabiana?

jesli koniecznie chcesz odebrac osobiscie to bierz od autoryzowanego sprzedacy:

http://www.jarooil.pl/

Opublikowano

http://allegro.pl/motul-specific-505-01-5w40-5l-promocja-na-przeglad-i1941057247.html

ktos moze tam kupowal? bo mam blisko;)

podwojna etykieta z tylu nie jest jeszcze podrabiana?

Masz link http://www.motul.pl/index.php?woj=mazowieckie&link=dealers :hi:
Opublikowano

Po przeczytaniu tego Topica aż mnie zatrzęsło ... bo kiedyś miałem moto japończyka dość wysilonego każdy płyn ustrojowy najlepszych marek kupowany na allegro za konkret gtówe :kwasny::disgust:

Opublikowano

Zdjęcia z allegro odbiega od jakości zdjęcia przez Ciebie dodanego, dlatego mogę jedynie stwierdzić, że ewidentna różnica widnieje jedynie na "cieniu" nalepki, gdzie w drugim zdjęciu wpada w pomarańcz....

spostrzegawczość średnia Debian ;-)

1.kształt rączki i na niej [napis motul] jak i samej bańki.

2.szyjka i ten ''spad'' od niej jest kompletnie inny

3. rynienka od rączki, nie wiem ja to widzę na miniaturach nawet.

jest to fake w 101%. Co do ceny kuszące ~15zł mniej. Więc nie popadajmy w paranoje MOTUL fee, po prostu brać ze źródeł o oryginalnych bańkach i jasnym ubarwieniu.

Na zdjeciu kolegi Łuki także widać poprawną strukture bańki.

pozdrawiam

co do zdjęcia banki kolegi Luki to "spad" butli jest identyczny jak z niby aukcji nieoryginalnego synergie której link wkleiłem powyżej.

Debian, nie u Lukiego jest ta sama wysokość i nachylenie czyli jak w oryg.

Opublikowano

i jak tam Marcin wiesz cos na temat tych nr co podalem? :naughty:

Opublikowano

Witam.

Ja sobie właśnie kupiłem Motula zamiast jak zwykle Mobila (ponoć Mobila podrabiają masowo)...

Masakra.

Poczytałem, patrzę na te rysunki podróbek i nie wiem do której moja bańka jest bardziej podobna.

Jak myślicie? oryginał czy podróbka?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0876942235ad015.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d1f92d85fd62f65.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1c47768df98abba.html

bo mi ciężko stwierdzić...

Opublikowano

Nie polecam patrzeć na zdjęcia, bo całkiem co innego możesz dostać do domu w przesyłce :)

Opublikowano

Nie polecam patrzeć na zdjęcia, bo całkiem co innego możesz dostać do domu w przesyłce :)

te zdjęcia to jest to co już mam w domu :-)

kupiłem w normalnym sklepie motoryzacyjnym

Opublikowano

Nie polecam patrzeć na zdjęcia, bo całkiem co innego możesz dostać do domu w przesyłce :)

te zdjęcia to jest to co już mam w domu :-)

kupiłem w normalnym sklepie motoryzacyjnym

a to spoko nie doczytałem uważnie :)
Opublikowano

A tak w ogóle dlaczego ten temat na tag all tdi skoro się tyczy ogólnie olejów Motula :gwizdanie:

Powinno być All A4 :decayed:

Opublikowano

jak by ktoś chciał oblukać nową ori bańkę x-cess'a to proszę:

dsc0175oi.th.jpg

dsc0176og.th.jpg

dsc0177f.th.jpg

dsc0178t.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

ori :good:

Opublikowano

polecam x-clean :) Silnik pracuje naprawdę "lepiej", a zauważyć to można już po pierwszych dniach użytkowania. Ostatnio zaczął mi go trochę, palić, ale narazie się nie przejmuję, będę się temu zjawisku puki co skrupulatnie przyglądał :)

Opublikowano
  • Autor

polecam x-clean :) Silnik pracuje naprawdę "lepiej", a zauważyć to można już po pierwszych dniach użytkowania. Ostatnio zaczął mi go trochę, palić, ale narazie się nie przejmuję, będę się temu zjawisku puki co skrupulatnie przyglądał :)

zalej Specyfica 506.01 0W-30 - tam poczujesz różnicę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.