Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niechciane smsy - co robić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyślij mu "Pana Tadeusza" smsem :)

Opublikowano
  • Autor

panowie te anonse to sa platne

Opublikowano

wyślij mu "Pana Tadeusza" smsem :)

to nie działa bo po pierwsze masz limit na bramce na dany numer chyba 10sms max, a po drugie operatorzy wprowadzili blokady, zanim do ciebie dotrze trzeba wyrazić chęc odbioru smsów z internetu :wink4:

Anonse jest darmowe :wink4:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:11_________________________________________________http://www.anonse.com/kupon/dzialy/

Opublikowano
  • Autor

ej jesli ma ktos jakies dobre gadane i pisane to niech napisze 500727864 to tej paly nr slijcie go w neta bo ja neta nie mam i czasu sie bawic w te anonse jesli mozecie jak nie trudno

Opublikowano
:D
Opublikowano

.. numer ma z abonamentu Orange..

Opublikowano
  • Autor

.. numer ma z abonamentu Orange..

a zkad wiesz ?? :chytry:

Opublikowano

ej jesli ma ktos jakies dobre gadane i pisane to niech napisze 500727864 to tej paly nr slijcie go w neta bo ja neta nie mam i czasu sie bawic w te anonse jesli mozecie jak nie trudno

Chciałbym tylko tak przy okazji napomknąć, że jeśli już chcesz się bawić w takie numery, to zrób to z jakiejś otwartej sieci WiFi (np. w jakiejś galerii handlowej), a nie ze swojego domowego IP, bo jak się koleś pokapuje i pójdzie na policję, to po IP ustalą, kto zamieścił anons i to Ty będziesz miał przesrane, a nie on.

Opublikowano
  • Autor

to jesli to w abonamecie nr to miał by ktos taka możliwos zeby sie dowiedziec kto to zalezy mi bardzo na tym gosc za bardzo przesadzil [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 20:46_________________________________________________

ej jesli ma ktos jakies dobre gadane i pisane to niech napisze 500727864 to tej paly nr slijcie go w neta bo ja neta nie mam i czasu sie bawic w te anonse jesli mozecie jak nie trudno

Chciałbym tylko tak przy okazji napomknąć, że jeśli już chcesz się bawić w takie numery, to zrób to z jakiejś otwartej sieci WiFi (np. w jakiejś galerii handlowej), a nie ze swojego domowego IP, bo jak się koleś pokapuje i pójdzie na policję, to po IP ustalą, kto zamieścił anons i to Ty będziesz miał przesrane, a nie on.

no wlasnie kuzwa pytalem sie wczesciej czy nie bedzie obciachu :wallbash:

Opublikowano

500727864 jest to numer ewidentnie z orange ale teraz można przenosić numery bez ich zmiany i może on być również w play-u.

Ale to nie ma znaczenia w tym przypadku.

Opublikowano
  • Autor

500727864 jest to numer ewidentnie z orange ale teraz można przenosić numery bez ich zmiany i może on być również w play-u.

Ale to nie ma znaczenia w tym przypadku.

to orange nie play

Opublikowano

500727864 jest to numer ewidentnie z orange ale teraz można przenosić numery bez ich zmiany i może on być również w play-u.

Ale to nie ma znaczenia w tym przypadku.

to orange nie play

Czytaj ze zrozumieniem :cool1:. Pewny jesteś że Orange? może przenióśł swój nr do Play, tak jak np. ja :evil:

Opublikowano
  • Autor

mniejsza o wiekszosc co ja mam z tym zrobic bo nie podaruje mu

Opublikowano

idz na policje

niedawno wyszła ustawa regulująca takie sytuacje

dobiora mu sie do d*py i po sprawie

Opublikowano
  • Autor

tylko ja tez nie szczedzilem słow jak pisalem do niego

Opublikowano

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

Opublikowano

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

:ok2:

Opublikowano
  • Autor

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

:ok2:

no to fajnie i co dalej ??

Opublikowano

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

:ok2:

no to fajnie i co dalej ??

co dalej zależy od Ciebie....zastaawia mnie czemu nie chcesz zgłosić tego a Policję

Opublikowano
  • Autor

powiedzialem psy odpadaja nie zdradze czemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.