Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niechciane smsy - co robić ?


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

wyślij mu "Pana Tadeusza" smsem :)

to nie działa bo po pierwsze masz limit na bramce na dany numer chyba 10sms max, a po drugie operatorzy wprowadzili blokady, zanim do ciebie dotrze trzeba wyrazić chęc odbioru smsów z internetu :wink4:

Anonse jest darmowe :wink4:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 00:11_________________________________________________http://www.anonse.com/kupon/dzialy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jesli ma ktos jakies dobre gadane i pisane to niech napisze 500727864 to tej paly nr slijcie go w neta bo ja neta nie mam i czasu sie bawic w te anonse jesli mozecie jak nie trudno

Chciałbym tylko tak przy okazji napomknąć, że jeśli już chcesz się bawić w takie numery, to zrób to z jakiejś otwartej sieci WiFi (np. w jakiejś galerii handlowej), a nie ze swojego domowego IP, bo jak się koleś pokapuje i pójdzie na policję, to po IP ustalą, kto zamieścił anons i to Ty będziesz miał przesrane, a nie on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesli to w abonamecie nr to miał by ktos taka możliwos zeby sie dowiedziec kto to zalezy mi bardzo na tym gosc za bardzo przesadzil [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 20:46_________________________________________________

ej jesli ma ktos jakies dobre gadane i pisane to niech napisze 500727864 to tej paly nr slijcie go w neta bo ja neta nie mam i czasu sie bawic w te anonse jesli mozecie jak nie trudno

Chciałbym tylko tak przy okazji napomknąć, że jeśli już chcesz się bawić w takie numery, to zrób to z jakiejś otwartej sieci WiFi (np. w jakiejś galerii handlowej), a nie ze swojego domowego IP, bo jak się koleś pokapuje i pójdzie na policję, to po IP ustalą, kto zamieścił anons i to Ty będziesz miał przesrane, a nie on.

no wlasnie kuzwa pytalem sie wczesciej czy nie bedzie obciachu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500727864 jest to numer ewidentnie z orange ale teraz można przenosić numery bez ich zmiany i może on być również w play-u.

Ale to nie ma znaczenia w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500727864 jest to numer ewidentnie z orange ale teraz można przenosić numery bez ich zmiany i może on być również w play-u.

Ale to nie ma znaczenia w tym przypadku.

to orange nie play

Czytaj ze zrozumieniem :cool1:. Pewny jesteś że Orange? może przenióśł swój nr do Play, tak jak np. ja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz na policje

niedawno wyszła ustawa regulująca takie sytuacje

dobiora mu sie do d*py i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

:ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.

:ok2:

no to fajnie i co dalej ??

co dalej zależy od Ciebie....zastaawia mnie czemu nie chcesz zgłosić tego a Policję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...