Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczny samochód, jeden z nievielu avantów jakie mi się w ogóle podobają :wink: Wnętrze robi wrażenie, gratuluje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy 2din, który podoba mi się z niefabrycznym radiem :kox:

no ramka jest ogień niepowiem:jerk: wrzuciłem na zagramaniczne forum co by sie jarali projektem:naughty:

Piotr zapodaj mi linka.Dzięki:thumbup1:

ile koni aktualnie?

Jak robiłem program to było 180 ale jak wyżej pisałem pojechałem na zimówkach i nie szło auta dociążyć,bo opony przyczepność traciły.Teraz zamierzam jechać jeszcze raz na hamownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi powiedziec jak ten lakier sie nazywa co na rączki zapodałeś i śr. konsole? Jest jakaś fachowa nazwa tego lakieru?

Powiem Ci że nie mam pojęcia jaki to jest numer lakieru.Lakiernikowi tłumaczyłem ze ma to być czarny fortepian z domieszką perły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmos auto, jak co jakiś czas wchodzę na to forum, to pierwsze co robię to patrzę co tam słychać w Twoim wątku, no i mody robią ogromne wrażenie. Na Twoim miejscu lepiej bym zainwestował w silnik, tak jak mówisz większe turbo, bo felga zajebiści... pasuje do tego czerwonego furacza na glebie. Szacun dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik. Na razie tak ale planuje to zmienić.

img0726u.jpgimg0727t.jpg

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Panowie która fotka do kalendarza.Dziś ostatni dzień na wysłanie.

kalendarz2b.jpgdscf0962q.jpgkalendarzc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakieś foto jak robiłeś tą konsole środkową? tzn chodzi o to jak połączyłes w całość dekor, ramkę radia i klimatronik ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...