Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Osama Bin Laden nie zyje


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

Od rana wszystkie serwisy o tym trabia. Pokazuja tych biednych, glupich, naiwnych Amerykanow, ktorzy mysla, ze wraz ze smiercia Bin Ladena wszystko sie skonczylo. Jak mi zal tego narodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nic nie zmieni, dalej po tyłku będą dostawać... :gwizdanie: ten naród jest za tępy żeby to zrozumieć, a ich "patriotyzm" skutecznie im zamydla oczy na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że to wszystko to jedna wielka ściema :gwizdanie: no ale... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co go było wyrzucać do morza trza było przywieść do stanów i ludziom pokazać skoro można go zabić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że to wszystko to jedna wielka ściema :gwizdanie: no ale... :rolleyes:

Takie coś znalazłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

tylko nadal pozostaje pytanie:

czy aby na pewno to Al-Kaida zorganizowała zamach na WTC w 2001 roku(niby za to głównie chcieli Go zabić)?? bo większośc dowodów (patrz film "11 wrzesnia - niewygodne fakty") potwierdza że to był sabotaż amerykańców :gwizdanie:

Bin Laden w głównej mierze to wydaje mi się że ofiara pomówień amerykanów(chcieli podbić tamte tereny dla ropy to znaleźli kozła ofiarnego)...

ale pewne jest też to że koleś grzeczny nie był :decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 11:57_________________________________________________http://www.konflikty.wp.pl/kat,107156,title,Zdjecie-zabitego-bin-Ladena-to-fotomontaz,wid,13369906,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nadal pozostaje pytanie:

czy aby na pewno to Al-Kaida zorganizowała zamach na WTC w 2001 roku(niby za to głównie chcieli Go zabić)?? bo większośc dowodów (patrz film "11 wrzesnia - niewygodne fakty") potwierdza że to był sabotaż amerykańców

Spekulacji jest dużo, słyszałeś o NWO (New World Order - Nowy Porządek Świata) ? niewiarygodne ale są fakty, które świadczą, że to jest prawdziwe i właśnie się dzieje - do oceny każdego z nas indywidualnie .... ja powiem tylko tyle, odnośnie Twojej wypowiedzi - większość rewolucji i "wielkich" dyktatorów wielkich narodów (w tym i USA) dochodziło do władzy poprzez zamach stanu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą[1], że świat jest zakulisowo sterowany przez grupę bądź grupy ludzi dążących do wprowadzenia "Nowego Porządku Świata", który ma się cechować wszczepianiem innym ludziom chipów pod skórę, uwięzieniem ludzi w ogromnych miastach-molochach, powszechnej inwigilacji za pomocą monitoringu i bezgotówkowym obrotem towarami.

Żródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz%C4%85dek_%C5%9Bwiata

Jak tak patrzę na to wszystko, co dzieje się na świecie od pierwszej wojny w Zatoce, czyli 1991 roku, to dzisiaj nie założyłbym się z nikim o rękę, że ten cytat to bzdura.

Bo za lat -naście lub -dziesiąt mogę nie mieć ręki :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana wszystkie serwisy o tym trabia. Pokazuja tych biednych, glupich, naiwnych Amerykanow, ktorzy mysla, ze wraz ze smiercia Bin Ladena wszystko sie skonczylo. Jak mi zal tego narodu...

Za to mi żal narodu Polskiego choć jestem Polakiem. Jak drażnią mnie te wszystkie teksty jacy to Amerykanie są idiotami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::naughty::kox:.

w53TMpk6QNc

Mi się wydaje, że ten cały Osama Bin Laden to wymysł Amerykanów, a wiadomo, że to tępy naród to łyknął to.

Bardzo podobne do siebie zdjęcia... :gwizdanie:

bin_laden_zwloki_fotomontaz_afp_512.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównanie twarzy jest spoko ( z całym szacunkiem dla wykonawcy ale spalił na maksa :polew: ) tylko że obama ma około 186cm wzrostu a osama ma około 198-200cm wzrostu także niestety ale to nie przejdzie na 100% a każdy wie ze ten osama ( jest lub był ) chłopina z niego :cool1:

[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 16:18_________________________________________________ale film o Iraku masakra , wielu wojskowym siada w PL tak samo , każdy kto był w wojsku to wie o czym mówie , niestety ale to prawda :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana wszystkie serwisy o tym trabia. Pokazuja tych biednych, glupich, naiwnych Amerykanow, ktorzy mysla, ze wraz ze smiercia Bin Ladena wszystko sie skonczylo. Jak mi zal tego narodu...

Za to mi żal narodu Polskiego choć jestem Polakiem. Jak drażnią mnie te wszystkie teksty jacy to Amerykanie są idiotami...

O co Ci David chodzi? Przecież to każdy kto ma choć trochę oleju w głowie widzi, że amerykanie mają wyprane mózgi i klapki na oczach jak nasi krzyżowcy katolicy-fanatycy. Za to mi żal osób, które mają problemy z interpretacją otaczającego ich środowiska...

Co do zdjęcia to kaszana na maksa, jak zaczynałem zabawę w PS to takie fake robiłem :P zobaczymy jak się temat rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęcia to kaszana na maksa, jak zaczynałem zabawę w PS to takie fake robiłem :P zobaczymy jak się temat rozwinie.

Zgadzam się z kolegą :naughty:

żeby jeszcze mieli taki sam wzrost to już moża by było coś myśleć

różnica wieku między osama a obama 5lat ale kto wie może to jakaś rodzinka była :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

A mi się wydaje że to wszystko to jedna wielka ściema :gwizdanie: no ale... :rolleyes:

powiem tyle OBAMA OSAMA rozni sie tylko jedna literka a podobno niedaleko pada jablko od jabloni jeden zabija jako terorysta drugi zabija jako wybawiciel tylko taka roznica

Miałem to napisać

Przecież to jest taka sama mistyfikacja jak z WTC 2001 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

jeśli binladen był kimś ważnym to odwet na stany będzie okrutny

:decayed:

Przed chwilą mówili, że Alkajda ma ukrytą w Europie bombę atomową, która miała zostać zdetonowana w razie śmierci Osamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...