Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant S-line, 176ps

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym wam przedstawić moją A4 z 2004r. Kupiłem ją po sprzedaży b5 w kwietniu zeszłego roku. Gdy ją kupiłem miała zrobione 160 000km. Miała być czarna z quattro ale ciężko było trafić na zadbany model. W miarę możliwości będę się starał coś modzić :rolleyes:

Wyposażenie fabryczne:

-silnik 1.9 TDI AVF 131KM

-6 biegowa manualna skrzynia biegów

-ABS, ESP, EDS

-zawieszenie 1BA

-kierownica S-line

-gałka zmiany biegów S-line

-Climatronic dwu strefowa

-pakiet oświetlenie (podłokietnik, kratki nawiewów, popielniczka z przodu)

-podłokietnik (przód i tył)

-nawigacja RNS-E

-bi-xenon(samopoziomujące + spryski)

-6x poduszka powietrzna

-relingi w chromie

-Pełny i kolorowy FIS

-Elektryczne i podgrzewane przednie siedzenia S-line

-szyberdach

Modyfikacje:

Zakończone:

-felgi 17" 18" rs6

-hamulce przód z b7 3.0TDI (320mm)

-blaszki s-line

-przyciemnienie szyb

-oświetlenie wnętrza auta żarówkami LED

-chip na 176KM by seat

-wgranie polskiego menu do RNS-E

Planowane:

-dopełnienie pakietu oświetleniowego(podświetlenie drzwi i przestrzeni po nogami)

-interfejs z DVD

-listwy drzwiowe S-line

-wydech na 2 końcówki

-lotka S-line

-chromy wokół szyb

Zaraz po kupnie:

p1010087go.th.jpg

p1010088ih.th.jpg

Felgi 17":

p1010108n.jpg

p1010114kg.jpg

p1010478d.jpg

p1010542p.th.jpg

p1010535.th.jpg

p1010525k.th.jpg

p1010478d.jpg

hamulce 320mm + blaszki S-line

p1010621k.th.jpg

p1010622d.th.jpg ------>p1010625l.th.jpg

p1010629.th.jpg p1010631qj.th.jpg

p1010633v.th.jpg ------> p1010635.th.jpg

p1010639t.th.jpg

środek:

p1010644l.jpg

Opublikowano

Nie widać fotek, poproś moderatora żeby zlikwidował jeden temat :).

Opublikowano
  • Autor

Właśnie coś mam chyba z komputerem :gwizdanie:

Opublikowano

Linki po wrzuceniu w przeglądarkę działają. Jednak na forum coś blokuje - Imageshack daje Ci kilka linków do danego foto, m.in. z przeznaczeniem na fora internetowe (pewnie użyłeś nie tego linka co trzeba).

Opublikowano

Ładne auto.. Ile masz miejsca w 16 calowej feldze po założeniu większych zacisków?? Bo mam takie same felgi i bałem się że nie zmieści się zacisk w taką felgę..

Opublikowano

S4 na klapie, s line na zaciskach a diesel pod maską :sick3: Poza tym auto ładne :):hi:

Opublikowano

S4 na klapie, s line na zaciskach a diesel pod maską :sick3: Poza tym auto ładne :):hi:

a niech se znaczą, przynajmniej laicy sikają w gacie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wrzuć fotki środka...

Opis zawieszenia (S line -20) nie zgadza mi się z tym co widzę tutaj:

p1010639t.jpg

Na wlepie w książce nie masz czasem wbite 1BA? No i wrzuć jakieś foty środka :)

Opublikowano

ladne auto coraz więcej granatowych oooo na forum ,a propo zawiechy mam 1be i sporo niżej stoi

Opublikowano

Wrzuć fotki środka...

Opis zawieszenia (S line -20) nie zgadza mi się z tym co widzę tutaj:

p1010639t.jpg

Na wlepie w książce nie masz czasem wbite 1BA? No i wrzuć jakieś foty środka :)

Może to miało być w planach. Hamulce z tymi blaszkami fajnie wyglądają :good:

Opublikowano

hejo gdzie można dostać te blaszki s-line na zaciski do audi a4 b6??

Opublikowano

no nawet nawet te blaszki, ale zawiecha to to na bank nie jest 1BE :gwizdanie: w tytule masz "176PS" dawaj wykres :chytry::naughty:

Opublikowano

hejo gdzie można dostać te blaszki s-line na zaciski do audi a4 b6??

One podejda tylko na zaciski pod 320mm tarcze

Opublikowano
  • Autor

Ładne auto.. Ile masz miejsca w 16 calowej feldze po założeniu większych zacisków?? Bo mam takie same felgi i bałem się że nie zmieści się zacisk w taką felgę..

Dokładnie nie mierzyłem ale tak na oko to z 5mm.

hejo gdzie można dostać te blaszki s-line na zaciski do audi a4 b6??

Blaszki kupiłem od kolegi hexx a naklejki ściągnąłem z Anglii :wink4:

Zawieszenie rzeczywiście jest 1BA :gwizdanie:

A co do znaczka S4 to już go z nim kupiłem i mam zamiar go ściągnąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.