Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 2009


Rekomendowane odpowiedzi

i dwie przy wydechach ;) taki motyw widzialem w bmw m5 po tuningu przez jakas amerykanska firme ... zamontowali dwie turbiny przy wydechach bo pod maska nie bylo juz miejsca ;) i cos kolo 700km wyszlo hurricane chyba sie nazywalo to bmw ;P wiec moze audi pojdzie ta droga tez .... :polew:

wg mnie pod maska bedzie tam v10 ( troche slabszy zapewne niz w rs6 )... i nie jest wcale za duzy chyba bo przeciez b8 sporo uroslo w stosunku do b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakończyła sie już produkcja RS4 sedan a kombi pewnie niebawem. Teraz zabierają sie za RS6 wychodzi to póki co z jednej fabryki więc jak czegoś nie zmienią to kolejne RS (4 czy 5) będzie pewnie gdzieś na przełomie 2009/2010 a może nawet 5 lat. W tym czasie może się okazać że model A4B8 już się zestarzał i będzie planowany następca... Moim zdaniem są nikłe szanse na RS4 w B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakończyła sie już produkcja RS4 sedan a kombi pewnie niebawem. Teraz zabierają sie za RS6 wychodzi to póki co z jednej fabryki więc jak czegoś nie zmienią to kolejne RS (4 czy 5) będzie pewnie gdzieś na przełomie 2009/2010 a może nawet 5 lat. W tym czasie może się okazać że model A4B8 już się zestarzał i będzie planowany następca... Moim zdaniem są nikłe szanse na RS4 w B8.

Nawet nie tylko z jednej fabryki ale z jednej taśmy produkcyjnej, modele RS4 i RS6 są produkowane zamiennie, czyli reasumując RS4 pojawi sie najszybciej 2011 jak ktos wcześniej wspomniał, po zakończenu produkcji modelu RS6.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:th: Piotrek98igo RS 4 B7 miał dwie turbiny, mają dołożyć jeszcze dwie??

jestes w bledzie,RS4 B7 to wolnossak bez turbo :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze rsa 4 nie bedzie ???.. seria A5 zablokowala droge dla cabrio i RS w A4 b8.. mysle ze odpowiednikiem audi RS4 bedzie RS5 a wersji cabrio A5 cabrio.. wiem ze na przyszlosc planowana jest wersja R4 ale to juz inna bajka poniewaz ten samochod w bardzo niewielkim stopniu bedzie przypominal A4 B8 :wallbash:[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 09:34 _________________________________________________jesli chodzi o sprezarki.. to sa takowe w audi RS4 B7 ale tylko i wylacznie w wersji MTM.. hymm ponizej 4 sekund do 100.. musicie koniecznie to zobaczyc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze rsa 4 nie bedzie ???.. seria A5 zablokowala droge dla cabrio i RS w A4 b8.. mysle ze odpowiednikiem audi RS4 bedzie RS5 a wersji cabrio A5 cabrio.. wiem ze na przyszlosc planowana jest wersja R4 ale to juz inna bajka poniewaz ten samochod w bardzo niewielkim stopniu bedzie przypominal A4 B8 :wallbash:[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 09:34 _________________________________________________jesli chodzi o sprezarki.. to sa takowe w audi RS4 B7 ale tylko i wylacznie w wersji MTM.. hymm ponizej 4 sekund do 100.. musicie koniecznie to zobaczyc:

to jest kompresor i tylko wersji MTM a nie seryjnej :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy wersji S w B8 poniewaz podobno maja w nim zamontowac silnik v6 3-litrowy ale za to doladowany i to podwojnie.. wiec mozemy sie spodziewac podobnej mocy w stosunku do b7 ok 350 KM.. ale otrzymujemy za to duzo lzejszy silnik.. I daje sobie reke uciac ze bedzie z wygladu :kox: kox bo widze jak wyglada sam pakiet s-line

Miales pewnie na mysli B8, a nie B7 :cool: * Flyer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...