Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki SUV do 60000 zł?


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakiego polecacie SUVa do 60.000zł? Mam na oku Toyotę RAV4 (rocznik 2002-2003). Co jeszcze według was jest godne zainteresowania? Musi mieć duży prześwit i napęd na cztery koła.

Pozdrawiam, Adam / Hack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEEP LIBERTY :thumbup:

W drugiej połowie roku planuje zakup takiego auta dla żony tylko w cenie do 50 tyś. troche przeraża silnik 3.7 litra ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj sie tez

Honda Cr-V

Nissan X-Trail

Mercedes ML

Rav-4 bardziej kobieca wg mnie :) ale i tak z tego co wiem mega udane auto...

ja bym wybral Kia Sorento

diesel 2.5crdi jest w miare nowoczesny

Kie nie sa jakos specjalnie awaryjne

prestiz marki sie podnosi w naszym kraju i marka zyskuje coraz wieksze zaufanie klientow

i za cene ~60 000zl mozna znalezc sporo egzemplarzy w miare nowych dobrze wyposazonych

a sorento to juz nie taka kia jakie byly stare kie .... ze trzeszczy i nie jedzie i jest niebezpieczne

np.

http://moto.allegro.pl/item292576634_kia_sorento_2_5_crdi_bezwypadek_100_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieloma Suv'ami nie jezdzilem ale mielem przyjemnosc pojedzic Toyota rav4 i moze rzeczywiscie pasuje ona bardziej do kobiety ale facet ma w niej maksymalnie duzo frajdy i gdbym sie decydowal na jakies auto tego typu byla by to rav'ka albo Range Rover (Vouge) tylko ze on nowy kosztuje nie 60 a 460 tysiaczkow:)

http://allegro.pl/item294731159_rav_4d4_idealny.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4091646

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3634473

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem też dylemat nad tą Kią :mysli: Dodam, że musi to być Diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem KIA Sportage pierwszej generacji. Wiem, że dużo wody w Wiśle upłynęło od czasu jak wypuścili ten model, ale padaka to była straszliwa :disgust: Co rusz serwis.

A tak lekko OT byłem w tym tygodniu na serwisie KIA i koleś zamawiał dla klienta części, których niestety nie było na miejscu a czas oczekiwania 3tyg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszukał BMW X5 z roku 2000 - 60 tysi to może ciut za mało ale jakby poszukał u sąsiadów w D to może by cos znalazł. Auto może troche starsze ale godne zainteresowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszukał BMW X5 z roku 2000 - 60 tysi to może ciut za mało ale jakby poszukał u sąsiadów w D to może by cos znalazł. Auto może troche starsze ale godne zainteresowania ;)

ale z Ciebie sie fan marki zrobił :bicz3: :)

Hack, SUVem i tak po górach nie pojeździsz , ani w większym terenie, może lepiej kupić A6 allroad , to już jest sprawniejsze autko w terenie niż niektóre pseudo terenówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszukał BMW X5 z roku 2000 - 60 tysi to może ciut za mało ale jakby poszukał u sąsiadów w D to może by cos znalazł. Auto może troche starsze ale godne zainteresowania ;)

ale z Ciebie sie fan marki zrobił :bicz3: :)

Hack, SUVem i tak po górach nie pojeździsz , ani w większym terenie, może lepiej kupić A6 allroad , to już jest sprawniejsze autko w terenie niż niektóre pseudo terenówki ;)

Mialem to napisac w pierwszej odpowiedzi :) Allroad bylby najlepszym rozwiazaniem i raczej duzo lepiej by sie sprawdzil i na drodze i w terenie niz te pseudo terenofki :)

Chociaz Rav 4 jezdzi sie ales kla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz prześwit i prawdziwe 4x4 ze zdolnościami w terenie to tylko Foryś 2.0XT lub lepiej 2.5 XT bezkompromisowo najlepszy, czy na asfalcie czy w terenie bije na głowę wszystko co wyżej wymienione łącznie z allroadem - taka prawda :)

Subaru Forester i dłuugo długo nic... zwłaszcza, że za 60 tysięcy kupisz już coś z rocznika o wyglądzie i estetyce znośnej dla białych ludzi (owszem starsze roczniki to była estetyczna masakra:P )

pzdr[br]Dopisany: 09 Styczeń 2008, 00:09 _________________________________________________

ale z Ciebie sie fan marki zrobił :bicz3: :)

może lepiej kupić A6 allroad , to już jest sprawniejsze autko w terenie niż niektóre pseudo terenówki ;)

za 60 tysi nie znajdziesz allroada nawet z najstarszego rocznika który wart byłby czegoś więcej niż tylko pozyskania narządów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze Pajero ?

Dokładnie to samo miałem napisać :decayed: To się nazywa terenówka, jeździ super. A do tego wygląd... :rolleyes: Ja bym poszukał Pajero :kox: , jakieś by się za tą kwotę znalazło z 2000 / 2001 bo nowsze są dużo droższe - te sprawne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz prześwit i prawdziwe 4x4 ze zdolnościami w terenie to tylko Foryś 2.0XT lub lepiej 2.5 XT bezkompromisowo najlepszy, czy na asfalcie czy w terenie bije na głowę wszystko co wyżej wymienione łącznie z allroadem - taka prawda :)

Subaru Forester i dłuugo długo nic... zwłaszcza, że za 60 tysięcy kupisz już coś z rocznika o wyglądzie i estetyce znośnej dla białych ludzi (owszem starsze roczniki to była estetyczna masakra:P )

pzdr[br]Dopisany: 09 Styczeń 2008, 00:09 _________________________________________________

ale z Ciebie sie fan marki zrobił :bicz3: :)

może lepiej kupić A6 allroad , to już jest sprawniejsze autko w terenie niż niektóre pseudo terenówki ;)

za 60 tysi nie znajdziesz allroada nawet z najstarszego rocznika który wart byłby czegoś więcej niż tylko pozyskania narządów :)

:polew: nie swiruj

na Subarynach zjadlem mleczaki :P

Forys niewiele lepiej sie spisuje w terenie niz Outback, a ten porównywalnie do allroada :P

roznica tylko w przeswicie/ rozstawie osi. Napedy identiko. Jak jestes fanem marki, to na 1 plejadach na pustyni bledowskiej przyjechal Allroadem pan sedzia rajdowy (nie pamietam nazwiska) i jego A6 smigalo po piaskach lepiej niz nie jeden forys (technika :P )

Prawda jest ze te 3 autka lacza swietne (naprawde rewelacja) wlasciwosci jezdne na szosie z przyzwoitymi (chociaz dla wiekszosci uzytkowników i tak nigdy nie osiagnietymi) mozliwosciami w terenie ;)

Rex tu moze sie wypowiedziec, bo ma A4, Forysia i Legasia ;)

Problemem w Subaru jest tylko brak diesla, Pb N/A to nieporozumienie, a zaturbione przy dynamicznej trasie to 17 potrafia wszamac

Moje zdanie jest takie, ze jak SUV (i nie musi wygladac jak terenówka) w Dieslu do 60k pln to tylko i wylacznie Allroad

http://moto.gratka.pl/tresc/audi-allroad-180-km-quattro-2-5-turbo-8094154.html?w=ebc3a722b56c6775&s=1

http://moto.gratka.pl/tresc/audi-allroad-kombi-2-5-diesel-7325135.html?w=ebc3a722b56c6775&s=1

1. Pelny wypas

2. Wlasciwosci na asfalcie

3. -[]- w terenie

4. Jakosc wykonania, prestiz itd.... poprostu audi

5. Niska utrata wartosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Allroad może warto wziąć pod uwagę.

Jak nie a auto ma być do "zgrabnego" przemieszania to myślał bym o Hondzie Cr-V lub BMW X3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Allroad może warto wziąć pod uwagę.

Jak nie a auto ma być do "zgrabnego" przemieszania to myślał bym o Hondzie Cr-V lub BMW X3

adadur

tylko ze x3 nie dostaniesz za 60 000zl

faktycznie allroad to ciekawa propozycja .... :) i zostaniesz przy :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze x3 nie dostaniesz za 60 000zl

dokładnie , jeżeli w gre wchodzi również kombi to rozważ Allroada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Cr-V

Moj sąsiad ma CR-V i w zimie to sobie tak radzi że juz nie raz trzeba było go wyciągać bo sie zakopał :disgust: Syf nie z tej ziemi .

Moj brat miał kiedyś Jeepa Cheeroke 89 r. 2.1 Tdi i radziło sobie lepiej niz to CrV..mało Audi 90 wyjeźdzałem w zaspy gdy sasiad chodził z trepa do sklepu :P

Ja bym polecał

-Mercedes G klasa - troszke drogi ale w terenie podobno spisuje sie dobrze .

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4098148

-Nissan Terano II

-Nissan Navara

http://moto.allegro.pl/item292423061_nissan_navara_2_5_di_1_wlasciciel_idealny_stan_.html

-Mistsubishi Pajero -

http://moto.allegro.pl/item289659663_mitsubischi_pajero_long_z_salonu_faktura_vat.html

-Toyota Land Cruiser

-Range Rover :th:

Te auta brałbym pod uwage z taką gotówka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze x3 nie dostaniesz za 60 000zl

dokładnie , jeżeli w gre wchodzi również kombi to rozważ Allroada

dla X3 To cena "wyjściowa" ;) ale może warto pomyśleć o tym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...