Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja miałem w cabrio 235/40/18 do tej felgi. wygląd szału nie robił...

Opublikowano

235/40 - od razu bym odrzucił. Balon i zamula auto....same minusy.

225/40 - jest chyba optymalna, na 8J normalnie się ułoży.

Ewentualnie bym pomyślał nad 205/45 - zrobi delikatny naciąg i będzie mniej odczuwalna przy przyspieszaniu i spalaniu. Mieści się w obwodzie koła. Tylko jest słaby wybór i są dość drogie.

Opublikowano

225/40 r18 i bez kombinacji :wink:

Opublikowano
  • Autor

ładne koło ;) ja mam u siebie 235 ale juz takie były , da sie jezdzic aczkolwiek zakladalbym 225

Tak właśnie zrobie, większość właśnie mi doradza 225 :wink:

fotki troche male wrzuciles :) ja na 8.5 cala przod mam 225 a tyl 235, jazda w koleinach jest :thumbup1: mysle ze te felgi beda pasowac do tej furmanki ^^

edit: profil u siebie mam 35 felga 19'

Sory, fotka tak na szybko była, w weekend mam nadzieje będzie troche czasu to ogarne inne foto i zrobie aktualizacje na profilu bo widze fotki wygasły :facepalm: Może macie jakiś hosting zdjec darmowy do polecania gdzie nie wygasają zdjęcia ?

225/40 r18 i bez kombinacji :wink:

Dokładnie tak jak mówisz :D Teraz tylko musze pomyśleć jakiej firmy :D Polecacie coś ? :hi:

Opublikowano

Miałem yokohamy s drive i jedna miała wystrzal na autostradzie, na drugiej osi okazało się że kolejna ma boczne bicie wiec 4 sztuki 2 letnich opon na śmietnik, nokiany z line też jak trafisz, jeden jeździ, drugi reklamuje, sporo osób poleca uniroyale rain sporty i takie też chyba założę

Opublikowano

i-nokian-zline-225-40r18-92y.jpg?=32a5a

Nokian zLine - polecam kleją pieknie :)

Edytowane przez dawid93

Opublikowano

rowniez polecam super oponki Nokian Zline osobisie mam takie założone na audi

Opublikowano

Po powiększeniu dalej w miniaturce, nie idzie tam nic zobaczyc :mellow:

Opublikowano
  • Autor

rowniez polecam super oponki Nokian Zline osobisie mam takie założone na audi

i-nokian-zline-225-40r18-92y.jpg?=32a5a

Nokian zLine - polecam kleją pieknie :)

Ooo będę miał to na uwadze szukając opon :naughty:

Po powiększeniu dalej w miniaturce, nie idzie tam nic zobaczyc :mellow:

Teraz już po kliknięciu jest duże foto :)

Opublikowano

225/40 bierz

Opony Nexen N8000 :)

Opublikowano

225/40 bierz

Opony Nexen N8000 :)

Dokładnie, sam posiadam takie oponki i sprawują sie wyśmienicie :)

Opublikowano
  • Autor

225/40 bierz

Opony Nexen N8000 :)

Znajomy mechanik też ma te oponki i mi polecał :D takie ala Toyo :D

Dla zainteresowanych zrobiłem UP wygasłych zdjęć w pierwszym poście :wink:

Opublikowano

mialem nexeny i u mnie wypadlo srednio, na mokrym juz w ogole :facepalm: ale to tylko moje zdanie ^^

Opublikowano

A co za car audio Ci siedzi w tym aucie? Temat padnięty :mellow:

Opublikowano
  • Autor

A co za car audio Ci siedzi w tym aucie? Temat padnięty :mellow:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212543-audi-a4-b6-black-db-devil-d/

Tu możesz troche poczytać, ale też muszę reaktywować bo zdjęcia padły...

Edytowane przez reikeb

Opublikowano

No właśnie o ten temat mi chodzi, jakby Ci się chciało w któryś dzień to zaktualizuj te zdjęcia :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich :hi:

W tym tygodniu dokonałem wyboru i zakupiłem nowe oponki do bbs-ów, zdecydowałem się na uniroyal rainsport 3 225/40/18 :banan: Prezentują się bardzo fajnie, jakoś na początku marca wrzucam je na koła i będą przymiarki :jerk:

3fd9d9ebd36aa96dgen.jpg

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja i trochę lata w zimę bo nie wrzuciłem w końcu fotek jak auto prezentuje się na nowych kołach :D

 

034cd2c7a6dd9b7bgen.jpg

 

3602e89931f3de5bgen.jpg

 

86a4e913fc8b3669gen.jpg

 

064a19ffdb9a4fe3gen.jpg

 

799eaab441391f56gen.jpg

 

Więc tak to wygląda :D generalnie koła są na równo z nadkolami czyli tak jak chciałem :D

 

Dla szukających b6 !!! W niedługim czasie moje autko będzie do sprzedania więc jak ktoś szuka fajnego, zadbanego autka w dobrym stanie to zapraszam :) 

 

Pozdrooo!!! :hi:

Opublikowano

Moim zdaniem za***iście pasuje ta rolka do tego auta :)

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Damiyc napisał:

Moim zdaniem za***iście pasuje ta rolka do tego auta :)

Ooo dziękuję :D sporo osób jechało na nie że zlewa się z autem itp, ale o gustach można debatować i debatować :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.