Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej przerwie :hi:

Czasu na modzenie bardzo bardzo mało przez kobiete, prace i ogólnie zapierdziel ale postaram sie godnie nadrobić swoją nieobecność:naughty:

Z nowych modów to dużo postępów nie ma, wskoczyła dokladka zderzaka i 2 rurki, jutro jade po końcówki 90mm bo w koncu znalazłem chwilke i zamówiłem, wiec na dniach będzie pasowanie i wspawanie bo te seryjne gina w zderzaku :wink: audio praktycznie skonczone, na zawodach w skaryszewie na Auto Moto Show udało mi sie strzelić 1 miejsce calkiem na spontanie bo nic nie bylo zestrojone i obecnie gra 143,6dB czyli prawie tyle samo co było na starym wzmacniaczy który było niby o 400W mocniejszy xD

Aaaa zapomiał bym o obiecanych fotkach z sesji :naughty: ale jako ze nie mam czasu na wybranie narazie zdjec i obrobienie wrzuce tylko małą zajawke na zrobienie smaku a stopniowo będe dodawał kolejne :naughty:

sztk.jpg

whsc.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi nieźle łupać w plecy:slina:

dscn2402n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Zaczął mi sie "urlop" wiec znalazłem chwile dziś z rana na ogarnięcie końcówek w końcu, jak coś stare seryjna 80mm moge oddac za grosze :naughty:

Obecnie prezentuje sie tak ze znaczkiem chwilowo zamontowanym na Jana xD

7ymz.jpg

Jak dla mnie jest :kox:

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem w divisionie

koncowki robia robote jest :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:

Ostatnio miałem dużo pracy i średnio z czasem było żeby wejść na forum ale teraz troche nadrobie :decayed:

Generalnie w planach mam małą zmiane wygladu kółeczek na zime, juz wszystko mam tylko musze zrobić i wówczas pochwale sie efektami :naughty:

Jeszcze w koncu musze ogarnac foty z sesji ale najpierw mala focia z wakacji :kox:

pe6z.jpg

I taki mały bonusik :wink:

9gdi.jpg

Pozdro i niech moc bedzie z Wami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Jako że ostatnio taka cisza to cykłem kilka fotek na pakiecie jesienno zimowym :) do tego doszło tez przydymienie lamp przednich i kierunków :)

3cdw.jpg6hq7.jpgip7b.jpg

bb0k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam bardzo sie podoba, w słoneczny dzień dobrze daje :D w zime będzie sie fajnie od sniegu odbijało :wink: na początku myślałem nad pomaranczowym i by były biedrony ale zostało przy tym :wink: to i tak jest dipem wiec jak coś zrywam i jak seria :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...