Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak będą wyglądać takie spryskiwacze?


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

ja też się kroję na montaż sprysków więc chłopaki powiedzcie w końcu zestaw numer jeden idzie zamontować a z zestawem 2 też pójdzie tylko więcej rezania? bo już sie szczerze mówiąc pogubiłem w tym... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się kroję na montaż sprysków więc chłopaki powiedzcie w końcu zestaw numer jeden idzie zamontować a z zestawem 2 też pójdzie tylko więcej rezania? bo już sie szczerze mówiąc pogubiłem w tym... :embarrassed:

no właśnie, niech ktoś napisze który zestaw lepszy od pana Tadka, 1 czy 2? [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 13:53_________________________________________________w tym pierwszym modelu jakieś strasznie duże te dekielki się wydają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie Pana Tadzia, oba zestawy są bardzo podobne.

Kiedyś do b5 miał tylko taki zestaw (zdj z jego aukcji):

szpryski.jpg

może jak zobaczy zdjęcie to powie, który to 1 czy 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, teraz takiego zestawu już chyba nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:02_________________________________________________Rzeczywiście te modele się bardzo nie różnią. Chyba tylko mocowanie jest inne (w tym I jakieś dziwne, jak by na wsuwki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok to trzeba będzie sie pana Tadzia poradzić, a chłopaki powiedzcie mi jaki zbiornik na płyn trzeba mieć? Domyślam sie że na 2 pompki, ale słyszałem że są 2 rodzaje i jeden z nich może zawadzać o cooler jak się go wsadzi a drugi jest ok. Czyli pytanie brzmi - od jakiego silnika szukać zbiornika?? :rolleyes: a drugie pytanie to czy można zaadoptować w jakiś sposób obecny zbiornik i przerobić go na 2 pompki? :) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

ja spotkałem się z tylko jednym rodzajem 4,5L:

IMG_0768.jpg

Brałem go z polifta z silnikiem 1.6 bez spryskiwaczy.

Musi być długi, śmiesznie pokręcony i mieć miejsce na dwie pompki :wink4:

Jedna pompka jest w serii ale jest miejsce na drugą tę, którą kupuje się razem z zestawem spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny Ci typowy z polifta, bez różnicy z jakiego silnika :gwizdanie: 4,5l tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co chłopaki mówią to wygląda na to że tak.. [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 14:55_________________________________________________

:mysli:

ja spotkałem się z tylko jednym rodzajem 4,5L:

IMG_0768.jpg

Brałem go z polifta z silnikiem 1.6 bez spryskiwaczy.

Musi być długi, śmiesznie pokręcony i mieć miejsce na dwie pompki :wink4:

Jedna pompka jest w serii ale jest miejsce na drugą tę, którą kupuje się razem z zestawem spryskiwaczy.

jeszcze jedno pytanie... musiałeś tyle ściągać aby zamontować ten zbiornik? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zderzak i nadkola ale zdjąłem też błotniki żeby sobie życia nie utrudniać :wink4:

Nie wiem dlaczego niektórzy tak się boją ściągania zderzaka czy błotników :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja się boję bo nigdy tego nie robiłem :decayed: wiem, wiem musi być ten pierwszy raz :naughty: boje się że jak rozmontuje to jak złoże zostanie mi części na nową A4 ;):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zdjąć tylko plastikowe nadkole i dostęp jest do wszystkiego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zderzak i nadkola ale zdjąłem też błotniki żeby sobie życia nie utrudniać :wink4:

Nie wiem dlaczego niektórzy tak się boją ściągania zderzaka czy błotników :wink4:

Adam nie rob sobie jaj z czlowieka :decayed:

wystarczy odkrecic kilka srub w nadkolu i masz piekny dostep, nawet nadkola nei trzeba zdejmowac wystarczy odchylic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomocny temat. U mnie pasują te leżące na zderzaku. Właśnie jakieś prymitywy :wallbash: wyrwały mi dwa spryskiwacze w biały dzień na parkingu i muszę zakupić nowe koszt 200 zł. :thumbdown:

Widocznie zaczyna brakować na rynku tego towaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomocny temat. U mnie pasują te leżące na zderzaku. Właśnie jakieś prymitywy :wallbash: wyrwały mi dwa spryskiwacze w biały dzień na parkingu i muszę zakupić nowe koszt 200 zł. :thumbdown:

Widocznie zaczyna brakować na rynku tego towaru...

trzeba szukać teraz na allegro może wystawią w dziale z Puław :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomocny temat. U mnie pasują te leżące na zderzaku. Właśnie jakieś prymitywy :: wyrwały mi dwa spryskiwacze w biały dzień na parkingu i muszę zakupić nowe koszt 200 zł. ::

Widocznie zaczyna brakować na rynku tego towaru...

Miałem to samo tylko w nocy barany nie wiedzieli jak zdjąć zaślepki to wyrwali cale dysze zostały tylko korpusy w zderzaku.

::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomocny temat. U mnie pasują te leżące na zderzaku. Właśnie jakieś prymitywy :: wyrwały mi dwa spryskiwacze w biały dzień na parkingu i muszę zakupić nowe koszt 200 zł. ::

Widocznie zaczyna brakować na rynku tego towaru...

Miałem to samo tylko w nocy barany nie wiedzieli jak zdjąć zaślepki to wyrwali cale dysze zostały tylko korpusy w zderzaku.

::

http://allegro.pl/spryskiwacz-reflektora-xenon-uniwersalny-i1825542524.html

a takie spryski ktoś ma założone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...