Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9 TDI AWX] Avant Multitronic nowe felgi 17"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Ponizej przedstawiam opis niedawno nabytego autka. Samochod zakupilem na poczatku lipca. Wybor padl na Audi A4 z silnikiem 1.9 tdi 130Km 310Nm. Samochod jest z 2004 roku. Oprocz seryjnego wyposazenia ma jeszcze obnizone i utwardzone zawieszenie oraz pompowane fotele od wersji s-line. Moj konkretny egzemplarz jest z automatyczna skrzynia biegow a dokladnie bezstopniowym automatem. Mialem pewne obawy przy kupnie auta z inna skrzynia niz manualna , poniewaz nigdy wczesniej nie mailem do czynienia z automatem jednak po 2 miesiacach jazdy przekonalem sie do niego i to w 100%. Skrzynia ta daje mozliowsc zmiany biegow w trybie sekwencyjnym przy lewarku oraz za pomoca przyciskow na kierownicy. Przyspieszenie 0-100 jest gorsze o okolo 0.5 sekundy w stosunku do manualnej skrzyni biegow.

Ponizej zamieszczam zdjecia samochodu:

dsc042131pm5.jpg

dsc042211ys2.jpg

dsc042231kp6.jpg

dsc04227ke9.jpg

Czekam na komentarze

Pozdro

Opublikowano

bardzo ładny Avancik TDI .... :twisted:

Opublikowano

Avant to Avant ... sliczniutki chociaz osobiscie upieralbym sie przy manualu ale wszystko kwestia gustu.

Opublikowano

Eh te B6 przez nie spac nie moge :roll: kolor miodzio reszta tez szkoda ze nie sedan ale avancik tez mi sie podoba w tej budzie jakbys chcial sie zamienic za auta to wal smialo :mrgreen:

Opublikowano

B6 avant to jest to :!: :smile:

fajny kolorek, skrzynia na jazdę w zatłoczonym mieście i dla leni jak znalazł :wink:

Opublikowano

istny wysyp B6 ostatnio na forum :) a co do autka - wygodny musisz byc, ze Multitronic wybrales :P autko prezentuje sie extra, i ten silnik... sni mi sie po nocach czasami :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek po umyciu autka. Teraz kolor jest bardziej wyrazisty :wink:

dsc04993hx2.jpg

dsc04994hr1.jpg

dsc04986hl2.jpg

dsc04989wj9.jpg

Na zdjeciach nie widac ale na klapie bagaznika pojawila sie juz naklejka klubowa :wink:

Opublikowano

Ach śliczne masz te fotele , kurde coraz bardziej jestem chory na B6 ale sedana

Opublikowano

spoko furmana

Opublikowano

fajny samochodzik. B6 jest cudne :mrgreen:

Opublikowano

co tu pisać :?: po prostu śliczny :cool:

Opublikowano
Oprocz seryjnego wyposazenia ma jeszcze obnizone i utwardzone zawieszenie oraz pompowane fotele od wersji s-line.

Super kolorek autka - tez polowalem na taki, ale ostatecznie bedzie troche inny :wink: .

Jak sprawuje się w PL obniżone zawieszenie - poprawia zachowanie się auta w zakretach? Jaki masz symbol tego zawieszenia (1BE?)?

Podobne pytanie odnosnie foteli - to sa sportowe ortopedyczne czy s-line (czy to to samo)? Jaki jest kod tych foteli?

Czy i fotele i zawieszenie to część pakietu Sportline?

Pzdr,

TS

Opublikowano
  • Autor

Jesli chodzi zawieszenie to jest to wersja S-line nie znam symbolu. Jest twarde ale za to auto bardzo dobrze zachowuje sie w zakretach. Fotele sa pompowane tez sa z wersji S-line.

Opublikowano

Orientujesz sie czym roznil sie Sport pakiet od S-line? (czy moze sport pakiet zawieral wlasnie fotele/zawieszenie z S-line?)

Pzdr,

TS

Opublikowano

Chudy a masz z boku auta takie ori naklejki "S-line"?

Zawieszenie w tej wersji obnizone jest o 25mm i na polskich drogach daje rade nie jest za twardo ani za mieko... :twisted:

Opublikowano

malina...fotele jak z bajki :mrgreen:

Opublikowano

Ale fajowo,jedna z ładniejszych w naszym klubie :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W zwiazku z tym ze wczoraj przyszly mi felgi dzisiaj postanowilem jedna przymierzyc do auta:

dsc05806uv6.jpg

dsc05809kb4.jpg

Opublikowano

nie glupie....lubie takie bardziej zabudowane fele

Opublikowano

Fele super i piękne autko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.