Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Foto A4 Kulczasa


Kulczas

Rekomendowane odpowiedzi

Kulczas, zajefajna maszyna,podobać mi się :mrgreen:

moja niuna jest bardzo podobna do twojej,mozna by powiedziec że to "siostrzyczki"

miło popatrzeć na tak podobne auto do mojej pszczólki

szkoda że mieszkasz tak daleko,fajnie by było sie spotkać,postawić auta obok siebie i porównać,

zaskakujące osiągi-z chęcią bym się pocioł z tobą gdzieś na trasie,ma ten sam motor,

tez był podkręcany gdzieś w Niemczech,ja jak narazie swoją leciałem lekko ponad 200km/h i czułem że pojdzie jeszcze troche wiecej,myśle ze około max 215km/h

mam nadzieje że spotkamy sie kiedyś na jakimś zlocie,

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie jechałem aż do odcinki na 5 biegu bo mi zawsze drogi brakuje ;)

[ Dodano: 2006-09-18, 21:37 ]

Kulczas, weź już sobie daruj te Twoje mądrości życiowe. Proponuję zamknąć temat albo przenieść do działu "Na Luzie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulczas, zajefajna maszyna,podobać mi się :mrgreen:

moja niuna jest bardzo podobna do twojej,mozna by powiedziec że to "siostrzyczki"

miło popatrzeć na tak podobne auto do mojej pszczólki

szkoda że mieszkasz tak daleko,fajnie by było sie spotkać,postawić auta obok siebie i porównać,

zaskakujące osiągi-z chęcią bym się pocioł z tobą gdzieś na trasie,ma ten sam motor,

tez był podkręcany gdzieś w Niemczech,ja jak narazie swoją leciałem lekko ponad 200km/h i czułem że pojdzie jeszcze troche wiecej,myśle ze około max 215km/h

mam nadzieje że spotkamy sie kiedyś na jakimś zlocie,

pozdro600

1.6 dobrze idzie jek masz jeszcze cos przerobione jakis chip itp....ładnie sie bedzie kreciło zycze ci osiegniecia wiekszej predkosci tylo wszystko z głowa rob bez głupot na trasie bo to juz duza predkosc serdeczne pozdro 3m sie

[ Dodano: 2006-09-18, 21:42 ]

ja niestety nie jechałem aż do odcinki na 5 biegu bo mi zawsze drogi brakuje ;)

[ Dodano: 2006-09-18, 21:37 ]

Kulczas, weź już sobie daruj te Twoje mądrości życiowe. Proponuję zamknąć temat albo przenieść do działu "Na Luzie" :D

a nio to widzisz sprobuj kiedys to zobaczysz ile ci wyskoczy na blacie ....dobra niee chce mi sie z Toba juz spierac hehee bo to smiechu warte ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że temat nabrał obrotu ,zastanawiem sie patrząc na niektóre posty czy trza sie śmiać czy płakac dla urozmaicenia co niektórych fantazji jak napisze że do odcięcia na 5 osiągam 140 to co ciekawego sie dowiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

hahahha :lol::lol::lol: nie niszczcie już kolegi.

Kulczas, kolego a co ty masz przerobione tam pod maską, że ci tyle odcina?

to może jeśli bym sobie założył magnetyzery na instal. gaz. miałbym do odcięcia 250 km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze co 2 kolega to z duzym doswiadczeniem mechanicznym ......bez komentarza :twisted: :lol:

Już wszyscy obejżeli popodziwiali , pogadali więc zamykamy bo tworzy się zbędna dyskusja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...