Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Moze sie zdziwicie, ale moja kobieta jest bardziej wyrozumiala jak przyjmujecie... :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEN'S ONLY

Nie wiem jaką Ty masz kobietę, ale ze śląskich nie przypominam sobie żeby któraś marudziła, wręcz przeciwnie

Aniu-nie zawsze da radę w związku wszystko pogodzić :gwizdanie: trzeba robić kompromisy,lub ustępstwa w dwie strony :wink4:

Uuuuu jak ładnie :hahaha: Kompromis trudna sprawa, ale jeśli chodzi o zloty to u nas z tym problemów raczej nie ma.

A już tak pro-forma jak się w końcu odezwałam to to tez się wytłumaczę żeby nie było:)

Raz... nadal jestem uzależniona od innych jeżeli chodzi o dojazd

Dwa... miejscówka moim zdaniem faktycznie nie zachwyca

Trzy... wakacje ok, na przyszłość mogą być ale wypływam w rejs, więc troszkę mi nie po drodze,

ale BT nie omieszkam znowu zaliczyć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w BT nie omieszkam znowu zaliczyć :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale BT nie omieszkam znowu zaliczyć :cool1:

świetnie :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale BT nie omieszkam znowu zaliczyć :cool1:

świetnie :naughty: :naughty: :naughty:

Poziek jak mogłabym się nie stawić na własnym ślubie :hahaha: :hahaha:

:evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tam, gdzie i kiedy jedziemy?? :cool1: mi ogolnie czas pasuje idealnie, bo zaczynam urlop :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

To co tam, gdzie i kiedy jedziemy?? :cool1: mi ogolnie czas pasuje idealnie, bo zaczynam urlop :decayed:

po weekendzie przedstawimy oferte nowego ośrodka i ruszymy z zapisami :wink4:

pierwotny termin się nie zmienił (19-21 sierpień)

miejsce praktycznie też nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mozemy pod gołym niebem spac :> byle termin zostal niezmieniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to wątek o zlocie letnim 2011....pogadacie sobie o BT jak będzie odpowiedni wątek :gwizdanie:

pies ogrodnika

tymbardziej jak nie jedziecie to nie spamujcie :cool1

Ja może pojadę a może nie pojadę, waham się, być może, chyba aczkolwiek zastanawiam się czy będzie z kim wypić czy same wymoczki przyjadą, więc rozumiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może pojadę a może nie pojadę, waham się, być może, chyba aczkolwiek zastanawiam się czy będzie z kim wypić czy same wymoczki przyjadą, więc rozumiesz ?

Wpadaj, ze mną wypijesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może pojadę a może nie pojadę, waham się, być może, chyba aczkolwiek zastanawiam się czy będzie z kim wypić czy same wymoczki przyjadą, więc rozumiesz ?

będzie :decayed: tylko następnym razem miej założoną koszulkę :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie z tymi, którzy się już zadeklarowali i zapłacili? Będą się musieli zapisywać jeszcze raz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może pojadę a może nie pojadę, waham się, być może, chyba aczkolwiek zastanawiam się czy będzie z kim wypić czy same wymoczki przyjadą, więc rozumiesz ?

HA, po tym co ostatnio widziałem w BT to się gruuuuubo zastanawiam kto tu jest wymoczkiem :naughty: :naughty: :naughty:

A co będzie z tymi, którzy się już zadeklarowali i zapłacili? Będą się musieli zapisywać jeszcze raz :mysli:

Napiszę do każdego PW z zapytaniem czy mu nowy ośrodek i nowy program zlotu odpowiada.

Jeżeli nie, oczywiście będzie się można wypisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA, po tym co ostatnio widziałem w BT to się gruuuuubo zastanawiam kto tu jest wymoczkiem :naughty: :naughty: :naughty:

masz na myśli kogoś konkretnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA, po tym co ostatnio widziałem w BT to się gruuuuubo zastanawiam kto tu jest wymoczkiem :naughty

synek jak ja zamykałem imprezę to Ty już dawno na cycku żony leżałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA, po tym co ostatnio widziałem w BT to się gruuuuubo zastanawiam kto tu jest wymoczkiem :naughty

synek jak ja zamykałem imprezę to Ty już dawno na cycku żony leżałeś :gwizdanie:

żeby on jeszcze miał świadomość na jakim cycku leżał to byłoby dobrze :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...