Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to ja już nie paniemajem tych turbo ja mam jedno i suszy:D :hi:

...a dwa głuszy heheh

Opublikowano
:notworthy: :notworthy: :notworthy: piękniście Panie piekniście.
Opublikowano

zawsze mówiłem że diesla można zrobić żeby zapier..... :slina:

Opublikowano

W serii turbina dmucha praktycznie od samiutkiego spodu 1.55bara, ciekawe ile teraz daje :gwizdanie:

Jechalem ostatnio Q7 2010 z blizniaczym silnikiem i robilismy diagnostyke. CR 4 generacji - 1800bar :)

Opublikowano

Ja pier... toz to przeciez majty z d*py sciaga, prostuje precy , naprawia wszystkie skoliozy, dyskopatie, ustawia pokrzywione zeby , przetyka uszy , udraznia nos i zatoki :kox: :kox: :kox: - efektem ubocznym jest MASAZYSTA w fotelach

Patrox chyba znalazl zloty srodek :wink4:

za***ista robota :good: :good: :good: Gratulacje.

Opublikowano

Myślę, że wątek można zamknąć - Patryk pozamiatał.

Dziękuję dobranoc :polew:

Opublikowano

zawsze mówiłem że diesla można zrobić żeby zapier..... :slina:

Poczekaj z takimi komentarzami jak auto stanie na kresce na 1/4, wtedy będzie można się napalać. Bo moc i moment to nie wszystko.

Odnośnie wstawania, to skoro turbo większe, to pewnie wstaje nieco później jak seria.

Opublikowano

do ilu rpm kręcą się te silniki? bo na wykresie kreski są do ~4150 normalnie chyba coś ponad 4500rpm max jest?

mógłbyś Patryk wyjaśnić...?

Opublikowano

Patryk, a jak robiliście takie jak moja B8 2.0 tdi caga 2010r. to do ilu można powiększyć stadko i nm, chodzi mi o 2 warianty, opcja tylko program, oraz z modami - turbina caha itp ?. Będę chciał jej już zapodać wirusa bo zaczęło brakować, a było tak pięknie jak się wyjechało z autocentum, myślałem że się walnęli i mi 3.0 wrzucili w fabryce, ale przesiadka była z megane 75km więc nie ma się co dziwić, to prawda że apetyt rośnie w miarę jedzenia a wczoraj jeszcze jakaś pasek dawał radę :wallbash:.

Opublikowano

Ja mam tylko pytanie kto pisał program ? Miras ?

Opublikowano
  • Autor

do ilu rpm kręcą się te silniki? bo na wykresie kreski są do ~4150 normalnie chyba coś ponad 4500rpm max jest?

mógłbyś Patryk wyjaśnić...?

Tak jak już wczesniej pisałem było ciepło tego dnia i chwycił limiter temperaturowy.

Opublikowano

dzięki Patryk za odp.

Opublikowano

Wrzuć filmik z przyspieszenia, jestem cholernie ciekawy jak to idzie :kox:

Opublikowano
Opublikowano

No pięknie i do tego śr spalanie 7l :decayed:

Opublikowano

Jako dupowoz dobra sprawa. Cos tam jedzie a spalanie widac jakie jest :good:

Opublikowano

ale to stary filmik , mysle ze 50 NM wiecej zrobi roznice.

Opublikowano

dźwięk z Diesla daje radę :good:

Opublikowano

ale to stary filmik , mysle ze 50 NM wiecej zrobi roznice.

I tak d*py nie urwie ;) Ale jako dupowoz super :)

Opublikowano

I tak d*py nie urwie ;) Ale jako dupowoz super :)

Seryjną S4 B8 zjada, więc musi urywać. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.