Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

audi1555.jpg

audi1556.png

Jak dla mnie jest kosa :kox:, chociaż pozostanę raczej przy czystym tyłku bez wydechu :evil:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daj mi dokładne foto plastrow na pw[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:22_________________________________________________Daj mi dokładne foto plastrow na pw[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:24_________________________________________________Daj mi dokładne foto plastrow na pw

Opublikowano

Daj mi dokładne foto plastrow na pw[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:22_________________________________________________Daj mi dokładne foto plastrow na pw[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:24_________________________________________________Daj mi dokładne foto plastrow na pw

Daj mu!

Daj mu!

Daj mu!

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Daj mi dokładne foto plastrow na pw[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:22_________________________________________________Daj mi dokładne foto plastrow na pw[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:24_________________________________________________Daj mi dokładne foto plastrow na pw

Daj mu!

Daj mu!

Daj mu!

:polew:

Dałem mu!

Dałem mu!

Dałem mu!

A co ty sie Rogal w Kaliego bawisz :tongue4:

Opublikowano

Daj mi dokładne foto plastrow na pw[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:22_________________________________________________Daj mi dokładne foto plastrow na pw[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:24_________________________________________________Daj mi dokładne foto plastrow na pw

Daj mu!

Daj mu!

Daj mu!

:polew:

Dałem mu!

Dałem mu!

Dałem mu!

A co ty sie Rogal w Kaliego bawisz :tongue4:

zawsze grzeje i zawsze studze Ciii bo sie zacznie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nic sie nie zacznie :wink4: EOT

Dim to co bierzesz :naughty:

Opublikowano

audi1555.jpg

audi1556.png

Jak dla mnie jest kosa :kox:, chociaż pozostanę raczej przy czystym tyłku bez wydechu :evil:

jedziesz z tym projektem Ślepy
Opublikowano
  • Autor

audi1555.jpg

audi1556.png

Jak dla mnie jest kosa :kox:, chociaż pozostanę raczej przy czystym tyłku bez wydechu :evil:

jedziesz z tym projektem Ślepy

czas pokaże :wink4:

Opublikowano

ten w avancie :kox:

Opublikowano

nic sie nie zacznie :wink4: EOT

Dim to co bierzesz :naughty:

na hoooojjj,,,

po kilku wymienionych PW zauważyliśme że ja mam polifta z Halo a on przedlifta

:polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:11_________________________________________________

audi1555.jpg

audi1556.png

Jak dla mnie jest kosa :kox:, chociaż pozostanę raczej przy czystym tyłku bez wydechu :evil:

Ostatnio widziałem a6 w avancie z ładnie wyrezanym body i miała z tył dwustronny wydech

tylko kurde z jednego leciały spaliny :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

nie no daruj sobie - do 1Z wydech po obu stronach :kwasny:

s4tdi to już przerost formy nad treścią ale taki wydech to już w ogóle :thumbdown:

co c**j CI pałka stoi?:D:kox:

Opublikowano

toporek - twój jeszcze ujdzie :good:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
  • Autor

toporek - twój jeszcze ujdzie :good:

a co za różnica Topora S4TDi a kogoś innego S4 Tdi, bo nie kumam, jak jest kompletnie zrobione to co za problem :polew:, temat wydechu pozostanie ogarniety, przy swapie :gwizdanie:, wszystko zależy od tego jak się rozwiążę sprawa z tylnim zderzakiem :gwizdanie:

Opublikowano

musi byc s4 :wink4:

Opublikowano

a co za różnica Topora S4TDi a kogoś innego S4 Tdi,

tak tylko powiedziałem, żeby Topor się nie obraził :gwizdanie:

ale ciiicho... nie mówcie mu :embarrassed:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

musi byc s4 :wink4:

co musi być s4?, zderzak z tyłu musi być s4 do podwójnego wydechu :gwizdanie:, u mnie napewno nie bedzie s4 :przebiegly:

Opublikowano

no o zdesio mi chodzilo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

u mnie zdesia z Eski napewno nie bedzie, a podwójny wydech... maybe :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie zdesia z Eski napewno nie bedzie, a podwójny wydech... maybe :gwizdanie:

:good: PS "maybe" to moja ksywka :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.