Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wreszcie trafilem na jakieś normalne forum :decayed:

chyba sprzedam to moje A3 i zakupie A4 :naughty:

odpuść te felgi , są ładniejsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:, raczej się na nią nie doczekasz :wink4:, a pozatym, to padlina jakich na forum wiele :polew:

jedna z najwiekszych na forum :decayed:

Podeslij mi wymiary tych dekielkow, sprawdze sobie i moze bym wzial jak masz za 50 zł :kox:

Do Ciebie też nie bedą raczej pasować, 138mm, średnica zewnętrzna, a 58, wewnętrzna :wink4:

Panowie a orientujecie sie moze jaki to jest model tej feli co wklejałem

1209207569_2

Czy to jest BBS RS GT ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest BBS RS GT ? :mysli:

:no:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 11:16_________________________________________________

Edit:

Tak BBS RX 2 :decayed:

dobrze prawisz :good:

http://www.magandturbo.com/pages/wheel.asp?aid=482840124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBS RX ??

Edit:

Tak BBS RX 2 :decayed:

:good:

wheels_bbs_rx2_lg.jpg

Czy to jest BBS RS GT ? :mysli:

:no:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 11:16_________________________________________________

Edit:

Tak BBS RX 2 :decayed:

dobrze prawisz :good:

http://www.magandturbo.com/pages/wheel.asp?aid=482840124

no teraz dopiero przyczaiłem, że mają większe odstępy między śrubami :gwizdanie:

Ma ktoś może fotkę jak one wyglądają na A4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:, jednak odpuszczam tą fele, nie zaciekwie to wygląda, może przez baloniastą oponę, może przez brak gleby, al nie widzi mi się, chyba że znajdę jakąś fotkę na glebie, i 225/40 :mysli:

z oponami 255/35ZR18

29012008156.jpg

13022008313.jpg

Tu to już całkiem :sick3:, straszny balon wyszedł, jakby ktoś mial na kapciu, 225/40 albo 215/40, to bede wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakiego c**ja to wszystko:d :naughty:

O to mi chodziło :kox:

:kox:, do końca to sam nie wiem, jakbym wszytsko podliczył co włożyłem i sprzedał moją w serii, to bym miał już polifta pewnie, ale tu mam wszystko porobione, auto jest pewne, a tak to nie wiadomo co kupisz, a dołożyć i tak trzeba, całe szczęście że na forum jest paru większych rezaczy odemnie, mam na myśli między innymi Nosba, i Topora, i dzięki nim stwierdzam że ja jeszcze nie wiele w to auto włożyłem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dim to jest choroba, zarazisz sie to koniec świata, gorzej niż HIV :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mogłem się nie zapisywać na to forum :confused4:, jeździłbym sobie elegancką serią z 95r. i byłby :kox:, a tak :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

joke :decayed:, oczywiśćie :cool1:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 12:58_________________________________________________

Rezamy Bixa teraz :decayed:

Lampki bedziesz wsadzał czarne :naughty:, jak zrezsz Bixa, to odbłyśnik od długich też maźnij w czarno wtedy bedzie :kox:, ja mam taki plan, jakby mnie naszła wena na rezanie Bixa u siebie, i w miejsce długich, dzienne na DLR :kox:,ale daleko mi do tego, póki co nawet xenia nie mam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ślepy ( :polew: :polew: )

Ja też bym tak zrobił , za***iście to wygląda pomalowane na czarno :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ślepy ( :polew: :polew: )

Ja też bym tak zrobił , za***iście to wygląda pomalowane na czarno :kox:

Narazie tego nie mam nawet w planach, bo mam kupę innych rzeczy do zrobienia :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu to już całkiem :sick3:, straszny balon wyszedł, jakby ktoś mial na kapciu, 225/40 albo 215/40, to bede wdzięczny :hi:

A czasami kolega Nosb nie miał u siebie tych felg wcześniej? Bo mi się wydaje że to te same i on tam miał jakiś węższy laczek naciągnięty :wink4: Obczaj w jego wątku są zdjęcia. Jak dla mnie BBS RX II na dobrej glebie i naciągniętej oponce wygląda zajefanie :kox: sam choruję na tą felgę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu to już całkiem :sick3:, straszny balon wyszedł, jakby ktoś mial na kapciu, 225/40 albo 215/40, to bede wdzięczny :hi:

A czasami kolega Nosb nie miał u siebie tych felg wcześniej? Bo mi się wydaje że to te same i on tam miał jakiś węższy laczek naciągnięty :wink4: Obczaj w jego wątku są zdjęcia. Jak dla mnie BBS RX II na dobrej glebie i naciągniętej oponce wygląda zajefanie :kox: sam choruję na tą felgę :decayed:

Za 1100zł, wiszą na allegro, bez opon :wink4:, także cena w miarę przyzwoita :cool1:

Tak NOSB, miał to kółko nawet zapomniałem, fanie to wygląda, ale myślałem że bedzie :kox: w chooj :mysli:

53993313.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1100zł, wiszą na allegro, bez opon :wink4:, także cena w miarę przyzwoita :cool1:

Ja bym łykał nawet teraz ale najpierw gwincik, zimóweczki także lipa z kasą... może na wiosnę się skuszę :wink4: Ewentualnie eREs 6 jeszcze mi się podobają choć trochę oklepane już... Ale BBS-y to klasa sama w sobie... i przynajmniej nie ma je co trzecia A4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...