Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:wink4:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 10:41_________________________________________________Ogarnąłem podświetlenie nóg pasażerów po otwarciu drzwi :decayed:,

Zacząłem się bawić z tą klamką z centralnym, no i tak:

usunąłem wtyczkę, i zrobiłem sobie pojedyńcze połączenia

kabj.jpg

co do kabelków:

brązowy, to masa

czerwono-szary, podświetlanie piktogramu

zółto-niebieski, zamykanie drzwi, czyli przycisk z piktogramem

czerono-niebieski, otwieranie drzwi

:wink4:

znalazłem już kabelek od zamykania drzwi, ale nie mogę ogarnąć kabelka od otwierania :embarrassed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to pokaż foty :wink4:

a te fotele to chyba nie kubły, nie? szkoda..

Opublikowano

kubły :good:

Opublikowano
  • Autor

no to pokaż foty :wink4:

a te fotele to chyba nie kubły, nie? szkoda..

kubły, kubły :wink4:, ale niestety ich nie biorę bo mają nie dzieloną kanapę :thumbdown:, no i nie są podgrzewane :wink4:

Opublikowano

to bierz pile i sobie rozetnij...[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:05_________________________________________________100! stawiasz browara

Opublikowano
  • Autor

to bierz pile i sobie rozetnij...

mogło, by być i tak, narazie wstrzymuje wszystkie zakupy, do auta, bo zastanawiam się nad zmianą :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:06_________________________________________________W sobotę kręce gwint i zmieniam na zimówki, bo dziś rano śmigałem na 18", a temp. -5,5 :blink:, w następnym tygodniu rezam podgrzewane lustra, i muszę ogarnąć sprawę pompki sprysków szyb, bo coś nie psika ;(

Opublikowano

co tu panie tak cicho? :decayed: zarzuć jakim fotosem na łinter setapie albo jak bo tak trochę łyso :gwizdanie:

Opublikowano

Ślepy białego polifta upala :decayed:

Opublikowano

slepy z białego graty przerzuca. wiecie - szyberdachy i te sprawy.. :gwizdanie:

Opublikowano

albo bawi się w policjantów i złodziei :decayed:

Opublikowano

i co, ucieka zieloną? :polew:

Opublikowano

slepy pewnie intensywnie myśli teraz co tu jeszcze wyrzeźbić w swoim audi żeby nie wyszło że młodszy brat ma lepszą furmankę od niego :decayed:

Opublikowano

i poka biała bo tamtej foty zobaczyc nie moge w batalionie :kox:

Opublikowano
  • Autor

co to za OFFTOP :kox:

co tu panie tak cicho? :decayed: zarzuć jakim fotosem na łinter setapie albo jak bo tak trochę łyso :gwizdanie:

jaki łinter setup, ja jeszcze na letniaczku :tongue4:

Ślepy białego polifta upala :decayed:

slepy z białego graty przerzuca. wiecie - szyberdachy i te sprawy.. :gwizdanie:

i co, ucieka zieloną? :polew:

slepy pewnie intensywnie myśli teraz co tu jeszcze wyrzeźbić w swoim audi żeby nie wyszło że młodszy brat ma lepszą furmankę od niego :decayed:

DiM, NIE

Michu93, NIE

michal_s87, NIE

nic się nie dzieje bo praca nagli, a pozatym, narazie przywracamy białą, do stanu należnego :przebiegly:

i poka biała bo tamtej foty zobaczyc nie moge w batalionie :kox:

Fotki bedą jak bedzie coś porobione, i młody zdecyduje się ją pokazać :decayed:

A w Zielonej narazie cisza :wink4:

Opublikowano
jaki łinter setup, ja jeszcze na letniaczku tongue4

A pisałeś że w weekend kręcisz gwint i zakładasz zimówki :wink4: No ja wymiękłem i zmieniłem na zimówki jak po delikatnej utracie przyczepności przy niskiej temp. wyrosło przedemną drzewo :decayed:

Opublikowano

mistrzu pokaz przynajmniej jedna fotke na podglad :good:

Opublikowano
  • Autor
jaki łinter setup, ja jeszcze na letniaczku tongue4

A pisałeś że w weekend kręcisz gwint i zakładasz zimówki :wink4: No ja wymiękłem i zmieniłem na zimówki jak po delikatnej utracie przyczepności przy niskiej temp. wyrosło przedemną drzewo :decayed:

Miałem to ogarnąć, ale pojechałem po Białą, i brakło czasu, w tą sobotę się za to zabieram, zamówiłem też podgrzewane spryski, i podgrzewane wkłady lusterek, może się uda to wszystko ogarnąć w sobotę, to pakiet zima, bede miał z głowy :good:

mistrzu pokaz przynajmniej jedna fotke na podglad :good:

C15836521_1.jpg

seryjna koza, zdjęcie jescze od poprzedniego właściciela :wink4:

Opublikowano

zderzak albo kratki bys sobie przelozyl do swojej :kox:

Opublikowano
  • Autor

zderzak albo kratki bys sobie przelozyl do swojej :kox:

przekładana bedzie tylko jedna rzecz, ale o tym w swoim czasie :wink4:,

zastanawiam się nad sprzedażą zielonej :gwizdanie:, i kupnie polifta, ale wstzrymam się z tym chyba do wiosny :mysli:

Opublikowano

zderzak albo kratki bys sobie przelozyl do swojej :kox:

przekładana bedzie tylko jedna rzecz, ale o tym w swoim czasie :wink4:,

zastanawiam się nad sprzedażą zielonej :gwizdanie:, i kupnie polifta, ale wstzrymam się z tym chyba do wiosny :mysli:

:good:

Kupisz fajnego AJMa i będzie git

dobry zawias, koło i nic więcej nie potrzeba :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.