Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

kozak fajna ja bym srodek z niej szarpnol hahaha i tez zielona :)

z zewnątrz nie ma szału, ale środek robi robotę w Chooj, tylko jakieś ori Navi wstawić, i Carbony i jest wszystko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z zewnatrz bys ja dopiescil gwint przelozysz fela i juz jest kozak

dokladnie :good: gleba kolo i lakierek w nienagannym blyszczacym stanie i jest kox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnatrz bys ja dopiescil gwint przelozysz fela i juz jest kozak

dokladnie :good: gleba kolo i lakierek w nienagannym blyszczacym stanie i jest kox :good:

no właśnie to samo sobie pomyślałem :naughty:, muszę przeliczyć budżet i zobaczymy co bedzie, szkoda tylko że nie Q :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze slepy ze myslisz o tym samym co ja...tez mysle nad sprzedaza no ale tak mam dobre autko a nie wiadomo co kupie i to takie...no ja tez jestem w czarne .upie bo tak jak Ty bez klimy i bez Q...masakra no ale co zrobic musimy siąś przy piwku i to przedyskutowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze slepy ze myslisz o tym samym co ja...tez mysle nad sprzedaza no ale tak mam dobre autko a nie wiadomo co kupie i to takie...no ja tez jestem w czarne .upie bo tak jak Ty bez klimy i bez Q...masakra no ale co zrobic musimy siąś przy piwku i to przedyskutowac:)

Ty jesteś w otyle lepszej sytuacji, że jeszcze nie zacząłeś modzić furki, a ja już troszkę talarów dołożyłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem teraz urlopie to kupiłem jakies graty typu:prawe duze lustro czy bix od qwertego i takie tam pierdoły no ale to jest smieszny koszt przy Twoim no ale jakos to musi byc. Powiem Ci ze tu dopiero byloby co robic tylko ze Audi to tak srednio zeby cos modzili prędzej Hondy, Mitasubiszi, Subaru itp ale tez nie jest zle widzialem pare fajnych A4. Chodzzilem tu i tam i maja duzo lepiej niz u nas wyposazone autka i V6 sa na porzadku dziennym, a Ciebie podobnie jak mnie nie cieszy benzin :kox:no ale we wszystkich jakie widzialem jest Q:)pogadamy na ten temat jak juz bede w Polsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem teraz urlopie to kupiłem jakies graty typu:prawe duze lustro czy bix od qwertego i takie tam pierdoły no ale to jest smieszny koszt przy Twoim no ale jakos to musi byc. Powiem Ci ze tu dopiero byloby co robic tylko ze Audi to tak srednio zeby cos modzili prędzej Hondy, Mitasubiszi, Subaru itp ale tez nie jest zle widzialem pare fajnych A4. Chodzzilem tu i tam i maja duzo lepiej niz u nas wyposazone autka i V6 sa na porzadku dziennym, a Ciebie podobnie jak mnie nie cieszy benzin :kox:no ale we wszystkich jakie widzialem jest Q:)pogadamy na ten temat jak juz bede w Polsce:)

:good:, mi tam specjalnie Q i Klima do szczęścia nie potrzebne ale chciałoby się czegoś nowszego :naughty:

Póki co modzę dalej zieloną, a co bedzie to bedzie :wink4:, zamówiłem alcantarę na dekory, mam nadzieje że zdąży przyjść w tym tygodniu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim klejem bedziesz kleic? :wink4:

lipa z tego :confused4:, napisałem do gośćia który ma zółtą alcantarę, bo nie ma wystawionych aukcji, i nie wiem czy bedzie coś jeszcze miał, klej, jest też na tej aukcji, wezmę już komplet :wink4:

stąd mam zamiar brać :wink4:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1361648876&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze poszukac tego kleju i robie proby na listwach :)

ja sie dzisiaj miałem brać za rozbieranie środka, ale temperatura daje sie we znaki, a ja nie mam ogrzewanego garazu :gwizdanie:, muszę zdemontować na prędkośći te listwy i w piwnicy je oklejać bo tam ciepło :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 18:57_________________________________________________znalazłem jeszcze coś takiego, ale cena spora :gwizdanie: http://allegro.pl/tesa-klej-w-aerozolu-do-metalu-plastiku-materialu-i1305007713.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w garazu cieplutko ale i tak bedzie dzialac w domu :decayed: nie no drogo :shocked: albo budapren i do dzieła :decayed: na allegro widzialem jeszcze gdzies klej tapicerski za 17zl 500 albo 700ml na pedzel :)

no ja napisałem do tego z linka, bo i tak u niego bede brał materiał, bo nigdzie indziej nie ma takiej żółci :evil:, i jademy, jak dobrze pójdą dekory to biorę się za sufit :wink4:, tylko najpierw muszę kupić poliftowe lampki w czerni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze poszukac tego kleju i robie proby na listwach :)

ja sie dzisiaj miałem brać za rozbieranie środka, ale temperatura daje sie we znaki, a ja nie mam ogrzewanego garazu :gwizdanie:, muszę zdemontować na prędkośći te listwy i w piwnicy je oklejać bo tam ciepło :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 18:57_________________________________________________znalazłem jeszcze coś takiego, ale cena spora :gwizdanie: http://allegro.pl/tesa-klej-w-aerozolu-do-metalu-plastiku-materialu-i1305007713.html

nie mozesz tego poprostu okleic butaprenem? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze poszukac tego kleju i robie proby na listwach :)

ja sie dzisiaj miałem brać za rozbieranie środka, ale temperatura daje sie we znaki, a ja nie mam ogrzewanego garazu :gwizdanie:, muszę zdemontować na prędkośći te listwy i w piwnicy je oklejać bo tam ciepło :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 18:57_________________________________________________znalazłem jeszcze coś takiego, ale cena spora :gwizdanie: http://allegro.pl/tesa-klej-w-aerozolu-do-metalu-plastiku-materialu-i1305007713.html

nie mozesz tego poprostu okleic butaprenem? :chytry:

mogę :cool1:, tak się tylko rozglądałem :decayed:

ja mysle nad cala podsufitowka z polifta :decayed: tez z lampkami :naughty:

czarną czy białą? masz szyberek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna :good: jak bedzie biala to ja obije :) szyberka nie ma bo climatronic :cool1:

nie ma nic do rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...