Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kozak fajna ja bym srodek z niej szarpnol hahaha i tez zielona :)

z zewnątrz nie ma szału, ale środek robi robotę w Chooj, tylko jakieś ori Navi wstawić, i Carbony i jest wszystko :naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z zewnatrz bys ja dopiescil gwint przelozysz fela i juz jest kozak

Opublikowano

z zewnatrz bys ja dopiescil gwint przelozysz fela i juz jest kozak

dokladnie :good: gleba kolo i lakierek w nienagannym blyszczacym stanie i jest kox :good:

Opublikowano
  • Autor

z zewnatrz bys ja dopiescil gwint przelozysz fela i juz jest kozak

dokladnie :good: gleba kolo i lakierek w nienagannym blyszczacym stanie i jest kox :good:

no właśnie to samo sobie pomyślałem :naughty:, muszę przeliczyć budżet i zobaczymy co bedzie, szkoda tylko że nie Q :kwasny:

Opublikowano

widze slepy ze myslisz o tym samym co ja...tez mysle nad sprzedaza no ale tak mam dobre autko a nie wiadomo co kupie i to takie...no ja tez jestem w czarne .upie bo tak jak Ty bez klimy i bez Q...masakra no ale co zrobic musimy siąś przy piwku i to przedyskutowac:)

Opublikowano
  • Autor

widze slepy ze myslisz o tym samym co ja...tez mysle nad sprzedaza no ale tak mam dobre autko a nie wiadomo co kupie i to takie...no ja tez jestem w czarne .upie bo tak jak Ty bez klimy i bez Q...masakra no ale co zrobic musimy siąś przy piwku i to przedyskutowac:)

Ty jesteś w otyle lepszej sytuacji, że jeszcze nie zacząłeś modzić furki, a ja już troszkę talarów dołożyłem :gwizdanie:

Opublikowano

no jestem teraz urlopie to kupiłem jakies graty typu:prawe duze lustro czy bix od qwertego i takie tam pierdoły no ale to jest smieszny koszt przy Twoim no ale jakos to musi byc. Powiem Ci ze tu dopiero byloby co robic tylko ze Audi to tak srednio zeby cos modzili prędzej Hondy, Mitasubiszi, Subaru itp ale tez nie jest zle widzialem pare fajnych A4. Chodzzilem tu i tam i maja duzo lepiej niz u nas wyposazone autka i V6 sa na porzadku dziennym, a Ciebie podobnie jak mnie nie cieszy benzin :kox:no ale we wszystkich jakie widzialem jest Q:)pogadamy na ten temat jak juz bede w Polsce:)

Opublikowano
  • Autor

no jestem teraz urlopie to kupiłem jakies graty typu:prawe duze lustro czy bix od qwertego i takie tam pierdoły no ale to jest smieszny koszt przy Twoim no ale jakos to musi byc. Powiem Ci ze tu dopiero byloby co robic tylko ze Audi to tak srednio zeby cos modzili prędzej Hondy, Mitasubiszi, Subaru itp ale tez nie jest zle widzialem pare fajnych A4. Chodzzilem tu i tam i maja duzo lepiej niz u nas wyposazone autka i V6 sa na porzadku dziennym, a Ciebie podobnie jak mnie nie cieszy benzin :kox:no ale we wszystkich jakie widzialem jest Q:)pogadamy na ten temat jak juz bede w Polsce:)

:good:, mi tam specjalnie Q i Klima do szczęścia nie potrzebne ale chciałoby się czegoś nowszego :naughty:

Póki co modzę dalej zieloną, a co bedzie to bedzie :wink4:, zamówiłem alcantarę na dekory, mam nadzieje że zdąży przyjść w tym tygodniu :evil:

Opublikowano

jakim klejem bedziesz kleic? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jakim klejem bedziesz kleic? :wink4:

lipa z tego :confused4:, napisałem do gośćia który ma zółtą alcantarę, bo nie ma wystawionych aukcji, i nie wiem czy bedzie coś jeszcze miał, klej, jest też na tej aukcji, wezmę już komplet :wink4:

stąd mam zamiar brać :wink4:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1361648876&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Opublikowano

musze poszukac tego kleju i robie proby na listwach :)

Opublikowano
  • Autor

musze poszukac tego kleju i robie proby na listwach :)

ja sie dzisiaj miałem brać za rozbieranie środka, ale temperatura daje sie we znaki, a ja nie mam ogrzewanego garazu :gwizdanie:, muszę zdemontować na prędkośći te listwy i w piwnicy je oklejać bo tam ciepło :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 18:57_________________________________________________znalazłem jeszcze coś takiego, ale cena spora :gwizdanie: http://allegro.pl/tesa-klej-w-aerozolu-do-metalu-plastiku-materialu-i1305007713.html

Opublikowano

u mnie w garazu cieplutko ale i tak bedzie dzialac w domu :decayed: nie no drogo :shocked: albo budapren i do dzieła :decayed: na allegro widzialem jeszcze gdzies klej tapicerski za 17zl 500 albo 700ml na pedzel :)

Opublikowano
  • Autor

u mnie w garazu cieplutko ale i tak bedzie dzialac w domu :decayed: nie no drogo :shocked: albo budapren i do dzieła :decayed: na allegro widzialem jeszcze gdzies klej tapicerski za 17zl 500 albo 700ml na pedzel :)

no ja napisałem do tego z linka, bo i tak u niego bede brał materiał, bo nigdzie indziej nie ma takiej żółci :evil:, i jademy, jak dobrze pójdą dekory to biorę się za sufit :wink4:, tylko najpierw muszę kupić poliftowe lampki w czerni :naughty:

Opublikowano

musze poszukac tego kleju i robie proby na listwach :)

ja sie dzisiaj miałem brać za rozbieranie środka, ale temperatura daje sie we znaki, a ja nie mam ogrzewanego garazu :gwizdanie:, muszę zdemontować na prędkośći te listwy i w piwnicy je oklejać bo tam ciepło :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 18:57_________________________________________________znalazłem jeszcze coś takiego, ale cena spora :gwizdanie: http://allegro.pl/tesa-klej-w-aerozolu-do-metalu-plastiku-materialu-i1305007713.html

nie mozesz tego poprostu okleic butaprenem? :chytry:

Opublikowano

ja mysle nad cala podsufitowka z polifta :decayed: tez z lampkami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

musze poszukac tego kleju i robie proby na listwach :)

ja sie dzisiaj miałem brać za rozbieranie środka, ale temperatura daje sie we znaki, a ja nie mam ogrzewanego garazu :gwizdanie:, muszę zdemontować na prędkośći te listwy i w piwnicy je oklejać bo tam ciepło :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 18:57_________________________________________________znalazłem jeszcze coś takiego, ale cena spora :gwizdanie: http://allegro.pl/tesa-klej-w-aerozolu-do-metalu-plastiku-materialu-i1305007713.html

nie mozesz tego poprostu okleic butaprenem? :chytry:

mogę :cool1:, tak się tylko rozglądałem :decayed:

ja mysle nad cala podsufitowka z polifta :decayed: tez z lampkami :naughty:

czarną czy białą? masz szyberek?

Opublikowano

czarna :good: jak bedzie biala to ja obije :) szyberka nie ma bo climatronic :cool1:

Opublikowano

czarna :good: jak bedzie biala to ja obije :) szyberka nie ma bo climatronic :cool1:

nie ma nic do rzeczy

Opublikowano

nie w kazdej jest szyber przy klimie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.