Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak dobrze pojdzie to to moze w czwartek, wywalam caly sierodek ze swojego i zakladam bose i wyglyszam dzwi...

no ja miałem dzisiaj wszystko wywalać, ale -8C mnie odstraszyło :decayed:, ja mam do założenia wiązkę foteli, kable pod wzmaki, no i tą podsufitkę wyciągnąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy to powiedz mi jak z tym twoim autem dajesz je na alledrogo i polujesz na ta piekna poliftowke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy to powiedz mi jak z tym twoim autem dajesz je na alledrogo i polujesz na ta piekna poliftowke :>

chyba odpuszczam temat :gwizdanie:, dokładać 10kafli za 4lata młodsze auto chyba bez sensu, chociaż wypas ma suty :slina:, rezam dalej tą i odkładam na drugą furkę :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy co do PW to :kox: ale kasa :decayed: az takim desperatem nie jestem :decayed:

no niestety w takiej kasie chodzą do sedana :wink4:, do avanta wisi za 200zł na allegro :wallbash:

a co do lampek, to na przód bym najchętniej wrzucił cos takiego :naughty:

1346149888

ale cena, zabija.... 400zł :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak piecyk gazowy :D

przynajmniej by ciepło było :D, ori lampka z b8, tyle że na wypasie szyber, i homelink :decayed:

:kox: ale cena :decayed: to jak slepy jedziemy z budaprenem i po godz 23 na forum piszemy na bani? :przebiegly:

może tak być :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy przekalkuluj sobie dobrze ;)

aktualnie myślę, że koło 11 dostaniesz, bo ceny się umocniły trochę. za 19 wyrwiesz tą 99r na lajcie, masz 4 lata młodsze auto i kompletny full wypas prawie, oraz mocniejszy silnik. to teraz weź sobie swoją i wsadź nowe obszyte fotele + klima + jakieś inne graty i zobacz ile wkładasz. a dalej nie masz nawet połowy tego co ma ta 99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy przekalkuluj sobie dobrze ;)

aktualnie myślę, że koło 11 dostaniesz, bo ceny się umocniły trochę. za 19 wyrwiesz tą 99r na lajcie, masz 4 lata młodsze auto i kompletny full wypas prawie, oraz mocniejszy silnik. to teraz weź sobie swoją i wsadź nowe obszyte fotele + klima + jakieś inne graty i zobacz ile wkładasz. a dalej nie masz nawet połowy tego co ma ta 99r.

jest tak, ale to nadal b5 :gwizdanie:, poaztym tam już jest wszystko, to co ja karwa bede rezał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie chce nic mowic ale ja cos dzis kombinowalem z tym budaprenem :decayed: i wiesz co... jak mam tym czym wysmarowac cala podsufitowke i zostawic to w domu to ja dziekuje :decayed: cala rodzina ma banie :naughty: jeszcze dziadki zaczna mi z okien skakac :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:19_________________________________________________

slepy przekalkuluj sobie dobrze ;)

aktualnie myślę, że koło 11 dostaniesz, bo ceny się umocniły trochę. za 19 wyrwiesz tą 99r na lajcie, masz 4 lata młodsze auto i kompletny full wypas prawie, oraz mocniejszy silnik. to teraz weź sobie swoją i wsadź nowe obszyte fotele + klima + jakieś inne graty i zobacz ile wkładasz. a dalej nie masz nawet połowy tego co ma ta 99r.

jest tak, ale to nadal b5 :gwizdanie:, poaztym tam już jest wszystko, to co ja karwa bede rezał :D

dokladnie nie liczy sie tu rok!! :naughty: liczy sie zabawa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz że ostro daje :naughty:, na szczęście mam jeszcze pokój nad garażem :gwizdanie:, wstawię sobie piecyk elektryczny i heja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy to powiedz mi jak z tym twoim autem dajesz je na alledrogo i polujesz na ta piekna poliftowke :>

chyba odpuszczam temat :gwizdanie:, dokładać 10kafli za 4lata młodsze auto chyba bez sensu, chociaż wypas ma suty :slina:, rezam dalej tą i odkładam na drugą furkę :przebiegly:

2 hm.... to co to za fruga bedzie b8 ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, b5 :decayed: zabawa jest jak coś modzisz, to czemu marudzisz, że byś zmieniał? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz że ostro daje :naughty:, na szczęście mam jeszcze pokój nad garażem :gwizdanie:, wstawię sobie piecyk elektryczny i heja :good:

daje daje i to bardzo :wink4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:24_________________________________________________

no tak, b5 :decayed: zabawa jest jak coś modzisz, to czemu marudzisz, że byś zmieniał? :angry:

a bo my tak ze slepym mamy taka zimowa chandrę i płaczemy ze polifty by sie zdały :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy to powiedz mi jak z tym twoim autem dajesz je na alledrogo i polujesz na ta piekna poliftowke :>

chyba odpuszczam temat :gwizdanie:, dokładać 10kafli za 4lata młodsze auto chyba bez sensu, chociaż wypas ma suty :slina:, rezam dalej tą i odkładam na drugą furkę :przebiegly:

2 hm.... to co to za fruga bedzie b8 ? :D

aż tyle nie odkładam :decayed:, narazie rezam to co w razie W, idzie przełożyć do nowej fury, albo wyciągnąć i sprzedać :wink4:, także nie mówię nie :wink4:

no tak, b5 :decayed: zabawa jest jak coś modzisz, to czemu marudzisz, że byś zmieniał? :angry:

bo ciągle myślę zią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, że polifta już nie zatankujesz w biedronce tak jak poczciwego 1z :naughty:

to zbieraj więcej i kupisz coś nowszego innego :wink4: a tą rozsprzedasz z gratów i opchniesz za odpowiednią sumkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami przychodzi taki dzień, że się dochodzi do wniosku ... to kurfa nie ma najmniejszego sensu :wink4:

Teraz to jeszcze jakiś grosz byś wziął bo za rok ...dwa to wiesz .. czapka śliwek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, że polifta już nie zatankujesz w biedronce tak jak poczciwego 1z :naughty:

to zbieraj więcej i kupisz coś nowszego innego :wink4: a tą rozsprzedasz z gratów i opchniesz za odpowiednią sumkę :wink4:

dlaczego nie zatankuję? Moja mama tankuje volvo gdzie popadnie i od 4 lat chodzi jak żyleta :decayed:, zastanawiam sie czy go nie wystawić na allegro, zeby zbadać rynek :mysli:

Czasami przychodzi taki dzień, że się dochodzi do wniosku ... to kurfa nie ma najmniejszego sensu :wink4:

Teraz to jeszcze jakiś grosz byś wziął bo za rok ...dwa to wiesz .. czapka śliwek :tongue4:

no jest tak, ale potem idę do garażu patrze na tą sukę i myślę, k**wa nie :polew:

nie dość że za rok wezmę czapkę śliwek, to jeszcze nie wiem skąd wezmę kasę na dokładkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...