Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no no slepy :decayed: a u mnie jak narazie czekam na galke od polifciaka :kox: no i co do modow w audi sie przeliczylem :blink::shocked: trafilo sie takie tam BMW E30 325 2,7eta w coupe :przebiegly:

no i co zmieniasz? :mysli:, u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian i modzę dalej :thumbdown:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no no slepy :decayed: a u mnie jak narazie czekam na galke od polifciaka :kox: no i co do modow w audi sie przeliczylem :blink::shocked: trafilo sie takie tam BMW E30 325 2,7eta w coupe :przebiegly:

no i co zmieniasz? :mysli:, u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian i modzę dalej :thumbdown:

fotele i dekory na bang bede robic kiera moze kolo kwietnia bedzie druga :) teraz E30 idzie do totalnej rozbiorki i ja bede robic od podstaw :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no no slepy :decayed: a u mnie jak narazie czekam na galke od polifciaka :kox: no i co do modow w audi sie przeliczylem :blink::shocked: trafilo sie takie tam BMW E30 325 2,7eta w coupe :przebiegly:

no i co zmieniasz? :mysli:, u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian i modzę dalej :thumbdown:

fotele i dekory na bang bede robic kiera moze kolo kwietnia bedzie druga :) teraz E30 idzie do totalnej rozbiorki i ja bede robic od podstaw :wink4:

no to ładnie, swego czasu też miałem na oku e30, ale są ważniejsze rzeczy niestety :wink4:, póki co rezam ta, jak się uda sprzedać wiązkę od grzanych stołków, to zamawiam materiał na dekory i sufit :wink4:

Opublikowano

no no slepy :decayed: a u mnie jak narazie czekam na galke od polifciaka :kox: no i co do modow w audi sie przeliczylem :blink::shocked: trafilo sie takie tam BMW E30 325 2,7eta w coupe :przebiegly:

no i co zmieniasz? :mysli:, u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian i modzę dalej :thumbdown:

fotele i dekory na bang bede robic kiera moze kolo kwietnia bedzie druga :) teraz E30 idzie do totalnej rozbiorki i ja bede robic od podstaw :wink4:

no to ładnie, swego czasu też miałem na oku e30, ale są ważniejsze rzeczy niestety :wink4:, póki co rezam ta, jak się uda sprzedać wiązkę od grzanych stołków, to zamawiam materiał na dekory i sufit :wink4:

ja tez powoli dziube srodek :naughty::wink4:

Opublikowano

u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian

a dziwisz się że kupca nie ma :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian

a dziwisz się że kupca nie ma :decayed::kox:

szczerze? nieee :decayed:, wystawię ją jeszcze raz za 12.000 ze wszystkim oprócz kół, jak wtedy nie pójdzie to już zostanie :kox:

Opublikowano

a gwint? też zostawisz? może lepiej na kole a bez jakichś gratów. sam wiesz, że samo koło już robi dużo a nie staluch.. choć jak ktoś będzie się znał to będzie widział co i jak było zrobione a koła to sobie dołoży :) ale taki laik to pewnie patrzy na wygląd niż na resztę :P

Opublikowano
  • Autor

a gwint? też zostawisz? może lepiej na kole a bez jakichś gratów. sam wiesz, że samo koło już robi dużo a nie staluch.. choć jak ktoś będzie się znał to będzie widział co i jak było zrobione a koła to sobie dołoży :) ale taki laik to pewnie patrzy na wygląd niż na resztę :P

jak się wqurwie to pójdzie razem z kołami :gwizdanie:

Opublikowano

powiem ci że może być problem w tej kasie ją sprzedać, bo jednak społeczeństwo wybredne jest i za 9 tyś kupi już 98r po 1 lifcie i z climatronikiem , także będzie ciężko choć może się ktoś trafi :hi:

Opublikowano

Sprzedaj mi gwint na wiosne :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:00_________________________________________________

powiem ci że może być problem w tej kasie ją sprzedać, bo jednak społeczeństwo wybredne jest i za 9 tyś kupi już 98r po 1 lifcie i z climatronikiem , także będzie ciężko choć może się ktoś trafi :hi:

Za takie pieniądze to kupi ale padakę na pół spawaną, znajomy kupił za 13 tys 2.8 z 97r a w takim stanie że szkoda gadać..

Ciekawe za ile ja moją opchnę a miałem kupca za 17 tys bez kół :decayed:

Opublikowano

slepy... nie szkoda Ci opychać jej za 12 tys.? ;( toż to mi w wakacje koleś dawał 12 tys. z tym że wtedy nie było ani gwintu ani lamp a letnie opony nadawały się na ognisko.... że ja wtedy głupi i nie sprzedałem :wallbash: a było to w Niemczech i dokładnie na tym samym podwórku na którym ją kupiłem :decayed:

Opublikowano

pablo ja to wiem ale wytłumacz to społeczeństwu, że nie zawsze tanie znaczy dobre utrzymane :gwizdanie:

Opublikowano

12 to dobra cena :good:

a ty ślepy zdaj sobie pytanie nie sprzedam teraz to kiedy i za ile ?

Opublikowano

Za 12 tyś na miejscu szukającego B5 w dieslu bym się pokusił, szkoda, że mam astre, sam bym ją łyknął :hi:

Opublikowano

ciężko będzie sprzedać za taką kaske u nas w kraju musisz liczyć albo na kogoś kto zna się na rzeczy albo jakiegoś napalonego "młodziaka" który ja wciągnie nie patrząc na cene

Opublikowano

Slepy wstaw na feldze auto na alego ale napisz że felga za dopłatą X zł i może się uda-fura na kole prezentuje się pięknie więc warto spróbować

Opublikowano
  • Autor

chopcy, chopcy nie spinajcie się tak :naughty:, aż tak mi się nie pali ze sprzedażą żeby zejsć do 9tysi :wink4:, wiem że można za tyle kupić a4, no ale raczej nie taką jak moja :decayed:, wiadomo że przewaznie ludzie patrzą na rok ,przebieg i cene, i u mnie to pewnie odgania potencjalnego klienta, miałem strasznie ciśnienie na tą zieloną z Recaro, ale narazie mi przeszło, auto jest cały czas na sprzedaż, bo za rok czy dwa dostanę za niego jeszcze mniej :wink4:

a póki co kubełek odebrany od przeszycia, wstawione 2 nowe elementy, tak że nie widać śladu, ktoś zgadnie ile mnie to kosztowało? :naughty:

w piątek biorę się za pranie foteli, no i pewnie w końcu wylądują w aucie :decayed:

Opublikowano

pisz ile musiales polozyc za przeszycie, bo tak mi sie wydaje ze ogarne z tych wszystkich smieci co mam w garazu, jeszcze komplet przednich foteli, tylko co nieco musze poprzeszywac, i niewiem czy prosic sie znajomych czy do tapicera i bez laski :gwizdanie: bo musze powoli wziasc sie za pozadki w garazu...

Opublikowano
  • Autor

pisz ile musiales polozyc za przeszycie, bo tak mi sie wydaje ze ogarne z tych wszystkich smieci co mam w garazu, jeszcze komplet przednich foteli, tylko co nieco musze poprzeszywac, i niewiem czy prosic sie znajomych czy do tapicera i bez laski :gwizdanie: bo musze powoli wziasc sie za pozadki w garazu...

30zł, za wstawkę boczka oparcia i siedziska, nówka jego materiał :decayed:

Opublikowano

slepy jak tam podsufitówka? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.