Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

może może :przebiegly: rozglądam sie i czekam aż gosc zmieknie :tongue4: zabieram dokladke od polifciaka z..... i reszta moze isc dla ciebie :good:

jak bedziesz wiedział coś konkretnie to daj znac :wink4:, narazie i tak mam ograniczony budżet, ale ostatnio Mojej na spocie spodobał się poliftowy zderzak i może coś się uda zdziałać w tą stronę :decayed:

ja ci mówie całe autko ci sprzedam bo się jej spodobało :decayed:

Ciii ja mu sprzedam :decayed: wlasnie slepy moze zamiana? :decayed: moje a4 za twoje :decayed: mozesz mi na stałówkach sprzedac :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

może może :przebiegly: rozglądam sie i czekam aż gosc zmieknie :tongue4: zabieram dokladke od polifciaka z..... i reszta moze isc dla ciebie :good:

jak bedziesz wiedział coś konkretnie to daj znac :wink4:, narazie i tak mam ograniczony budżet, ale ostatnio Mojej na spocie spodobał się poliftowy zderzak i może coś się uda zdziałać w tą stronę :decayed:

ja ci mówie całe autko ci sprzedam bo się jej spodobało :decayed:

neeee, tylko zderzak kosił :decayed:

ale grila ja biore :tongue4:

to jest pewne jak upał na Majorce :cool1:

Opublikowano

slepy panna Cie zdradza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie pirrnicz bo wolała moją b5 niż volvo :polew:

jej się marzy S80 :naughty:, także wiesz nie bedzie zamiany :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:17_________________________________________________

slepy panna Cie zdradza :decayed:

tak to jest wziąść dziewuchę na spota :wink4:, aż strach pomyśleć co się w BT bedzie działo :przebiegly:

Opublikowano

chyba B7 bedziesz musiał zakupic :decayed:

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad tą folią na tylne lampy po I-szym lifcie :mysli: czy będzie dobrze widać że świecą... bo na diodowe mnie nie stać póki co :gwizdanie:

mowisz o tej do przyciemnienia na czarno czy o jakiejs czerwonej??

Myślałem na czarno bo przednie lampy ciemne, boczne kierunki ciemne to pasuje i na tyle coś wymodzić żeby było cichociemno :decayed:

Opublikowano

to szukaj depo dymionych na tyl :decayed:

Opublikowano

Może kiedyś... narazie miałem nie zmieniać ale trafiło się po pieniądzach to wezmę... bo priorytetem jest silnik teraz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja się zastanawiam nad tą folią na tylne lampy po I-szym lifcie :mysli: czy będzie dobrze widać że świecą... bo na diodowe mnie nie stać póki co :gwizdanie:

mowisz o tej do przyciemnienia na czarno czy o jakiejs czerwonej??

Myślałem na czarno bo przednie lampy ciemne, boczne kierunki ciemne to pasuje i na tyle coś wymodzić żeby było cichociemno :decayed:

lakier w rękę i jedziesz z lampami :wink4:

Opublikowano

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

lakier w sprayu, do lamp :wink4:, ja bede na czasie coś takiego testował na starych lampach :wink4:

Opublikowano

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

lakier w sprayu, do lamp :wink4:, ja bede na czasie coś takiego testował na starych lampach :wink4:

czerwony czy czarny slepy :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:39_________________________________________________

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

tak jak slepy powiedzial :good: lepsze to niz folia :decayed:

Opublikowano

ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie :decayed: ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:

Opublikowano

ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie :decayed: ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:

kup specjalny to przyciemniania lamp :good:

Opublikowano
  • Autor

jestem teraz pierwszy na rezerwówce :naughty:

no to gitara, ja już na zlotowej :dance:

to mówisz że jedziemy do Bukowiny :drunk:

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

lakier w sprayu, do lamp :wink4:, ja bede na czasie coś takiego testował na starych lampach :wink4:

czerwony czy czarny slepy :wink4:

lakier czarny narazie, bo młodemu bedziemy malować w białej chyba, chyba ze się uda wyrwać czarne :decayed:

Opublikowano

ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie :decayed: ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:

kup specjalny to przyciemniania lamp :good:

zobaczę jak slepemu wyjdzie najpierw :naughty: A ciekawy byłem jakby wyglądały w kolorze auta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie :decayed: ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:

kup specjalny to przyciemniania lamp :good:

zobaczę jak slepemu wyjdzie najpierw :naughty: A ciekawy byłem jakby wyglądały w kolorze auta :decayed:

ja bede testował na starych lampach :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.