Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

może może :przebiegly: rozglądam sie i czekam aż gosc zmieknie :tongue4: zabieram dokladke od polifciaka z..... i reszta moze isc dla ciebie :good:

jak bedziesz wiedział coś konkretnie to daj znac :wink4:, narazie i tak mam ograniczony budżet, ale ostatnio Mojej na spocie spodobał się poliftowy zderzak i może coś się uda zdziałać w tą stronę :decayed:

ja ci mówie całe autko ci sprzedam bo się jej spodobało :decayed:

Ciii ja mu sprzedam :decayed: wlasnie slepy moze zamiana? :decayed: moje a4 za twoje :decayed: mozesz mi na stałówkach sprzedac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

może może :przebiegly: rozglądam sie i czekam aż gosc zmieknie :tongue4: zabieram dokladke od polifciaka z..... i reszta moze isc dla ciebie :good:

jak bedziesz wiedział coś konkretnie to daj znac :wink4:, narazie i tak mam ograniczony budżet, ale ostatnio Mojej na spocie spodobał się poliftowy zderzak i może coś się uda zdziałać w tą stronę :decayed:

ja ci mówie całe autko ci sprzedam bo się jej spodobało :decayed:

neeee, tylko zderzak kosił :decayed:

ale grila ja biore :tongue4:

to jest pewne jak upał na Majorce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pirrnicz bo wolała moją b5 niż volvo :polew:

jej się marzy S80 :naughty:, także wiesz nie bedzie zamiany :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:17_________________________________________________

slepy panna Cie zdradza :decayed:

tak to jest wziąść dziewuchę na spota :wink4:, aż strach pomyśleć co się w BT bedzie działo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad tą folią na tylne lampy po I-szym lifcie :mysli: czy będzie dobrze widać że świecą... bo na diodowe mnie nie stać póki co :gwizdanie:

mowisz o tej do przyciemnienia na czarno czy o jakiejs czerwonej??

Myślałem na czarno bo przednie lampy ciemne, boczne kierunki ciemne to pasuje i na tyle coś wymodzić żeby było cichociemno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś... narazie miałem nie zmieniać ale trafiło się po pieniądzach to wezmę... bo priorytetem jest silnik teraz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad tą folią na tylne lampy po I-szym lifcie :mysli: czy będzie dobrze widać że świecą... bo na diodowe mnie nie stać póki co :gwizdanie:

mowisz o tej do przyciemnienia na czarno czy o jakiejs czerwonej??

Myślałem na czarno bo przednie lampy ciemne, boczne kierunki ciemne to pasuje i na tyle coś wymodzić żeby było cichociemno :decayed:

lakier w rękę i jedziesz z lampami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

lakier w sprayu, do lamp :wink4:, ja bede na czasie coś takiego testował na starych lampach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

lakier w sprayu, do lamp :wink4:, ja bede na czasie coś takiego testował na starych lampach :wink4:

czerwony czy czarny slepy :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:39_________________________________________________

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

tak jak slepy powiedzial :good: lepsze to niz folia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie :decayed: ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz pierwszy na rezerwówce :naughty:

no to gitara, ja już na zlotowej :dance:

to mówisz że jedziemy do Bukowiny :drunk:

właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę :decayed: A jaki lakier? :mysli:

lakier w sprayu, do lamp :wink4:, ja bede na czasie coś takiego testował na starych lampach :wink4:

czerwony czy czarny slepy :wink4:

lakier czarny narazie, bo młodemu bedziemy malować w białej chyba, chyba ze się uda wyrwać czarne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie :decayed: ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:

kup specjalny to przyciemniania lamp :good:

zobaczę jak slepemu wyjdzie najpierw :naughty: A ciekawy byłem jakby wyglądały w kolorze auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie :decayed: ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:

kup specjalny to przyciemniania lamp :good:

zobaczę jak slepemu wyjdzie najpierw :naughty: A ciekawy byłem jakby wyglądały w kolorze auta :decayed:

ja bede testował na starych lampach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...