Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na tyle starczyło pieniędzy niestety :decayed:, za to następna bedzie na pełnym koksie :good:

No nie przelewało się kiedyś w Polsce, szczególnie jak ją brałeś z salonu w 1995 roku :naughty:

Następną ciachniesz na pełnym koxie :good: wszystko odfajkujesz na liście dodatkowego wyposażenia :naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez zaczynam walczyc ale baaaaardzo powoli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na tyle starczyło pieniędzy niestety :decayed:, za to następna bedzie na pełnym koksie :good:

No nie przelewało się kiedyś w Polsce, szczególnie jak ją brałeś z salonu w 1995 roku :naughty:

Następną ciachniesz na pełnym koxie :good: wszystko odfajkujesz na liście dodatkowego wyposażenia :naughty:

tak dobrze nie było :decayed:, na taką używkę starczyło :gwizdanie:

ja tez zaczynam walczyc ale baaaaardzo powoli :decayed:

u mnie też powoli idzie nie przejmuj się :decayed:

Opublikowano

patrz w podpis :tongue4: musze częsci od E30 sprzedać zeby modzic w audi :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

patrz w podpis :tongue4: musze częsci od E30 sprzedać zeby modzic w audi :polew: :polew:

też chciałbym mieć jakąś furę na części do sprzedania, wtedy miałbym cash na mody :decayed:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________mam nadzieje że niedługo :kox:

Opublikowano

też chciałbym mieć jakąś furę na części do sprzedania, wtedy miałbym cash na mody :decayed:

jak narazie trzeba sie z tym pobujać moze coś pójdzie :naughty: jak pojdzie to bedzie modzenie w audi :gwizdanie:

Opublikowano

kupie ją a potem odsprzedam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kupie ją a potem odsprzedam :naughty:

więcej niż 200zł i tak nie dam :decayed:

Opublikowano

sorry za ta klapę, nie wiedzialem :wallbash:

Opublikowano

kupiłeś?

Opublikowano

nie, nie kupilem

Ja swoja mam na strychu, za miesiac zaloze ale teraz wiecej osob ma ja na oku :confused4:

Opublikowano
  • Autor

http://img100.imageshack.us/i/dsc34897491960.jpg/

Ślepy masz gdzieś wersje do wydruku? Bo nie chce mi się przepisywać.

Krycha jutro CI podeślę wersję do wydruku, bo muszę znaleźć na swoim kompie :wink4:

Opublikowano

jak nie problem to mi tez zapodaj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak nie problem to mi tez zapodaj :wink4:

spoko, muszę tylko to gdzieś znaleźć :wink4:

Opublikowano

ślepa kiszko wrzuć tu do tematu albo na battaliona :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ślepa kiszko wrzuć tu do tematu albo na battaliona :decayed:

spoko, spoko, widzę że się cieszy powodzeniem :decayed:, jutro wam to wkleje :good:

Opublikowano

ślepa kiszko wrzuć tu do tematu albo na battaliona :decayed:

spoko, spoko, widzę że się cieszy powodzeniem :decayed:, jutro wam to wkleje :good:

a takie tez ladne

174cbabfc014e1a6.jpg

Opublikowano

ślepy jak klapa? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ślepa kiszko wrzuć tu do tematu albo na battaliona :decayed:

spoko, spoko, widzę że się cieszy powodzeniem :decayed:, jutro wam to wkleje :good:

a takie tez ladne

174cbabfc014e1a6.jpg

ładne, ładne ale moje bardziej jak ori wygląda :tongue4:

ślepy jak klapa? :wink4:

bez zmian :decayed:, czekam na info od gościa :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.