Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wpadł podłokietnik, jakbym wiedział że to taka wygoda to bym go na samym początku kupił :decayed:, dzięki Krycha :good:

okiec.jpg

no stary ja nie wiem jak można bez łokcia jeździć :)

ja teraz też :kox:

za dużo stron żeby wszystkie przeglądać więc tutaj zapytam ;), kombinowałeś lub myślałeś coś o klimie?

cały czas mi to chodzi po glowie bo w szafce leży 2 din od polifta, i klimatronic musowo musi wpaść, przez zimę chce pokończyć wszystkie rozpączete rzeczy, i na wiosne moze pomyślę jak wpadnie komplet w dobrej kasie :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox: :kox: sam będziesz modził klime? :) Daj znać jak skończysz :wink4: to może i w moim 1Z by coś przykombinował :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: sam będziesz modził klime? :) Daj znać jak skończysz :wink4: to może i w moim 1Z by coś przykombinował :gwizdanie:

taki mam plan, tylko nie wiem jeszcze czy do 1Z :gwizdanie: :przebiegly:

Opublikowano

Właśnie miałem tu wpaść i spytać gdzie jest klima :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie miałem tu wpaść i spytać gdzie jest klima :decayed:

zima idzie :przebiegly:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 19:14_________________________________________________nowy nabytek, w końcu czarny sufit można uznać za zakończony :evil:

1909680864

Opublikowano

Nie będą się wycierać :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie będą się wycierać :good:

i głównie o to chodziło :decayed:, a cena całkiem przyjemna :rolleyes:

Opublikowano

Nie będą się wycierać :good:

moje sie nie wycieraja :shocked:
Opublikowano

Nie będą się wycierać :good:

moje sie nie wycieraja :shocked:

Moje też nie ale ślepego tak :wink4:

Opublikowano

Widać przynajmniej że chłopak pasy zapina skoro się wycierają :naughty::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie będą się wycierać :good:

moje sie nie wycieraja :shocked:

Moje też nie ale ślepego tak :wink4:

ja zrobiłem ten błąd że godzinę po malowaniu miałem wszystko złożone i ruszałem pasami, lakier ni był wystarczająco wyschnięty i sie zrobiło dziadostwo a nie chciało mi sie tego rozbierać ponownie :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:48_________________________________________________zmotywowałem sie i wziąłem sie za wyczyszczenie felg zimowych, stan przed :rolleyes:

90781131.jpg

użyte środki

Pierwszy ogień TENZI ALUX, tani środek a radzi sobie bardzo dobrze

APC Meguiars

Glinka

IPA

Wosk Collinite 476s

Pierwsze mycie Tenzi :gwizdanie:

48031763.jpg

Drugie Mycie

62874315.jpg

Małe porównanie

47968701.jpg

Najgorsze były wnęki :gwizdanie:

78003677.jpg

Pierwszą felgę zrobiłem ręcznie, potem przypomniałem sobie o filu na trzpieniu

60444026.jpg

I efekt po

39141828.jpg

Dekle po APC

88126366.jpg

Niby czyste, ale Glinka pokazała jaka jest prawda :decayed:

35961033.jpg

I na koniec zabezpieczenie woskiem :wink4:

87207965.jpg

TAk jest teraz :decayed:

38522547.jpg

Opublikowano

wariat :kox:

ile godzin to robiłeś?

Opublikowano

zmotywowałem sie i wziąłem sie za wyczyszczenie felg zimowych, stan przed :rolleyes:

90781131.jpg

użyte środki

Pierwszy ogień TENZI ALUX, tani środek a radzi sobie bardzo dobrze

APC Meguiars

Glinka

IPA

Wosk Collinite 476s

Pierwsze mycie Tenzi :gwizdanie:

48031763.th.jpghttp://[/img]

Drugie Mycie

62874315.jpg

Małe porównanie

47968701.jpg

Najgorsze były wnęki :gwizdanie:

78003677.jpg

Pierwszą felgę zrobiłem ręcznie, potem przypomniałem sobie o filu na trzpieniu

60444026.jpg

I efekt po

39141828.jpg

Dekle po APC

88126366.jpg

Niby czyste, ale Glinka pokazała jaka jest prawda :decayed:

35961033.jpg

I na koniec zabezpieczenie woskiem :wink4:

87207965.jpg

TAk jest teraz :decayed:

38522547.jpg

szaleniec :good: :good: :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

wariat :kox:

ile godzin to robiłeś?

całość jakieś 2,5H :wink4:, nie wiem co ten koleś robił z tymi felami, chyba od nowosći z tej a8 nie sciągane :thumbdown:

Opublikowano

No to mi się podoba :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

karwa mam problem coś mi wpierd...a prąd, chce dziś odpalić a tu d*pa :thumbdown:, musze skombinować miernik i znaleźć przyczynę :wink4:

Opublikowano

kanada :good:

czyli kiedy winter setup?

Opublikowano
  • Autor

kanada :good:

czyli kiedy winter setup?

jutro wpadają oponki, zawieszke wymalowalem, musze ją skręcić, no i zrobić podmiankę na gwint, mam nadzijee że do konca tygodnia uda sie to ogarnąć :decayed:

Opublikowano

Nie będą się wycierać :good:

moje sie nie wycieraja :shocked:

Moje też nie ale ślepego tak :wink4:

ja zrobiłem ten błąd że godzinę po malowaniu miałem wszystko złożone i ruszałem pasami, lakier ni był wystarczająco wyschnięty i sie zrobiło dziadostwo a nie chciało mi sie tego rozbierać ponownie :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:48_________________________________________________zmotywowałem sie i wziąłem sie za wyczyszczenie felg zimowych, stan przed :rolleyes:

90781131.jpg

użyte środki

Pierwszy ogień TENZI ALUX, tani środek a radzi sobie bardzo dobrze

APC Meguiars

Glinka

IPA

Wosk Collinite 476s

Pierwsze mycie Tenzi :gwizdanie:

48031763.jpg

Drugie Mycie

62874315.jpg

Małe porównanie

47968701.jpg

Najgorsze były wnęki :gwizdanie:

78003677.jpg

Pierwszą felgę zrobiłem ręcznie, potem przypomniałem sobie o filu na trzpieniu

60444026.jpg

I efekt po

39141828.jpg

Dekle po APC

88126366.jpg

Niby czyste, ale Glinka pokazała jaka jest prawda :decayed:

35961033.jpg

I na koniec zabezpieczenie woskiem :wink4:

87207965.jpg

TAk jest teraz :decayed:

38522547.jpg

dobra robota :good: też używam collinite 476 tyle że do nadwozia,felg jeszcze nie woskowałem muszę spróbować :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.