Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam komplet -50mm i jak włożysz ta gumę to auto będzie stało cm wyżej a różnica w jeździe żadna

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Mam komplet -50mm i jak włożysz ta gumę to auto będzie stało cm wyżej a różnica w jeździe żadna

ale nie ma różnicy w dobijaniu na nieruwnościach?, i tak już kupiłem:kox:, majątku to nie kosztuje, a zobaczymy czy to coś da

Opublikowano

No właśnie przy mocnych dziurach jest lepiej. I na zakręcie jest stabilniejszy, a wolno to ja nie jeżdżę

Opublikowano
  • Autor
No właśnie przy mocnych dziurach jest lepiej. I na zakręcie jest stabilniejszy, a wolno to ja nie jeżdżę

ja tam szybko nie jeżdzę, mi chodzi głównie o to żeby mi błotnika nie wywineło, bo przód mam koła na styk:whistling:

Opublikowano

pomyliłem watki:facepalm:

ślepy fajny furacz:naughty:

Opublikowano

dystanse znalazłes z kołnierzem:eusathink:

nie ma 5-tek z kołnierzem:cool1:

Opublikowano
pomyliłem watki:facepalm:

Też właśnie nie mogłem cyknąc bazy :decayed:

Opublikowano
pomyliłem watki:facepalm:

Też właśnie nie mogłem cyknąc bazy :decayed:

juz przenisołem na battaliona:hi:

Opublikowano
  • Autor
pomyliłem watki:facepalm:

Też właśnie nie mogłem cyknąc bazy :decayed:

juz przenisołem na battaliona:hi:

o co chodzi bo mnie nie było?:naughty:

Opublikowano

lampke od W8 wrzuciłem, to to samo co montują w skodzinach:naughty: miał być to battalion:polew:

Opublikowano
  • Autor
lampke od W8 wrzuciłem, to to samo co montują w skodzinach:naughty: miał być to battalion:polew:

tą lampkę dawno z Reniem wyczailiśmy, ale cena sroga, a dostać pod szyberdach to chyba tylko w ASO, a tam cena sie od 5xx zaczyna:doh:

Opublikowano
lampke od W8 wrzuciłem, to to samo co montują w skodzinach:naughty: miał być to battalion:polew:

tą lampkę dawno z Reniem wyczailiśmy, ale cena sroga, a dostać pod szyberdach to chyba tylko w ASO, a tam cena sie od 5xx zaczyna:doh:

nowa z aso ale bez szybra stoi za 239zł, tydzień temu za tyle używana widziałem:naughty:
Opublikowano
  • Autor
lampke od W8 wrzuciłem, to to samo co montują w skodzinach:naughty: miał być to battalion:polew:

tą lampkę dawno z Reniem wyczailiśmy, ale cena sroga, a dostać pod szyberdach to chyba tylko w ASO, a tam cena sie od 5xx zaczyna:doh:

nowa z aso ale bez szybra stoi za 239zł, tydzień temu za tyle używana widziałem:naughty:

jakiś czas temu używka z szybrem, poszła za ponad 500, nówkę w ASO by kupił za to, a i tak cepy licytowały:polew:

Opublikowano
  • Autor

zamówiłem te gumy do sprężyn, dogaduje jeszcze sprawę dystansów, kupiłem postojówki LED i wkońcu wleci Xenon 5k, na dworze coraz cieplej, i chyba trzeba pomyśleć o zmianie zawiechy i kół na letnie:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Parę shotów z dzisiaj:hi:

73308486.jpg

52506082.jpg

49756765.jpg

82203898.jpg

53966093.jpg

23928638.jpg

Opublikowano

ślepy kręc gwinta na tej feldze jeszcze i dawaj pikczersa

5 fotka:thumbup1:

Opublikowano

Ślepy ta gałeczka biegów to od A3?

Auto się prezentuje za***iście :kox:

Opublikowano

od A3, tylko mógłbys zdradzić jak przerobiłeś górę tej gałki, że masz tam obrazek, a nie rozpiskę biegów :naughty:

Opublikowano

brązowe kubły w skórze , aż sie proszą do środka :naughty::jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.