Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mi wiazke robil gwerty przy okazji bixa, mam to podpiete po stacyjke, po przekreceniu zaplonu zapalaja sie drl a po przeloczeniu na postojowki gasna... w sumie te zarowki diodowe pobieraja minimalny prad takze przez ten moment od przekrecenia zaplonu do odpalenia auta nie zaszkodza aku... dlatego nie zakladalem zadnego dodatkowego wlacznika

włacznik jest sensowny, choćby w przypadku jakiejś robótki:brzydkibanan: z ogrzewaniem w zime:grin::polew:

napewno jest sensowny, pomyslimy w przyszlosci.... narazie zostaje tak :decayed:

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wujek długo jeszcze??:whistling:

Opublikowano
  • Autor
wujek długo jeszcze??:whistling:

:cicho:

Opublikowano

ja ci powiem cicho :grin: uwijaj się bo bym po oglądał

Opublikowano
  • Autor
ja ci powiem cicho :grin: uwijaj się bo bym po oglądał

jutro jak sie wyrobię to bedzie poskładany:decayed:

---------- Post dopisany 19-06-2012 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 23:10 ----------

miało wpaść spyphoto, ale wstrzymam się do sesyjki w weekend:whistling:

Opublikowano

prototyp mocowania blachy:decayed:

http://img37.imageshack.us/img37/6025/blacha1.jpg

A mnie co niektórzy zjedli za blachę w tym miejscu... Tylko, że ja mam brzydszy zderzak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

prototyp mocowania blachy:decayed:

http://img37.imageshack.us/img37/6025/blacha1.jpg

A mnie co niektórzy zjedli za blachę w tym miejscu... Tylko, że ja mam brzydszy zderzak :decayed:

dla mnie to jedyne sensowne miejsce:wink:

Opublikowano

Dla mnie też, ale na drugim miejscu zaraz po bagażniku :decayed: Dojdzie gleba u mnie i całkiem dobrze będzie to wyglądać :naughty: W sumie w MK II też miałem zderzak US i też tablicę na boku. Tyle, że z lewej bo IC nie było :decayed:

dsc3879iq8.jpg

Opublikowano
  • Autor
Dla mnie też, ale na drugim miejscu zaraz po bagażniku :decayed: Dojdzie gleba u mnie i całkiem dobrze będzie to wyglądać :naughty: W sumie w MK II też miałem zderzak US i też tablicę na boku. Tyle, że z lewej bo IC nie było :decayed:

http://img53.imageshack.us/img53/7802/dsc3879iq8.jpg

no właśnie w bagażniku pasi najlepiej, no i tylna blacha nie byłaby samotna:grin:

Opublikowano
:baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball:
Opublikowano
  • Autor
:baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball:

Dobra, dobra nie bij:wink:

małe SPY:decayed:

a4us.jpg

a4us2.jpg

a4us3.jpg

a4us4.jpg

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano

Czy ja dobrze widzę, że to hologramy :whistling:

Przód jest :kox:

Opublikowano
  • Autor
Czy ja dobrze widzę, że to hologramy :whistling:

Przód jest :kox:

na klapie? odbicie jakieś:wink:

Opublikowano

podoba mi się ten Twój paździerz:wink:

Opublikowano

Teraz lampy US:kox::kox::kox:

Opublikowano

ale jest kosa:kox: mów kiedy i przyjeżdżam go obejrzeć

Opublikowano
  • Autor
Teraz lampy US:kox::kox::kox:

bedą, będą tylko teraz musze odsapnąć finansowo:grin: bo dużo wydatków sie nazbierało przed weselem:wink:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

ale jest kosa:kox: mów kiedy i przyjeżdżam go obejrzeć

jutro mam zamiar powalczyć trochę z lakierem, bo nie robione nic od jesieni:facepalm:, i oddaje aku na gwarancji, bo dwa dni mi prąd trzyma:doh:, miałem uderzyć do chłopaków na sącz w niedzielę mam nadzieje ze sie uda:decayed:

Opublikowano

slepy ty zyjesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
slepy ty zyjesz :decayed:

:grin:, zyje, zyje ale co to za życie:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.