Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie widze :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a więc tak,

przód:

-dokładka zespawana ze zderzakiem, i zrobiony na gładko

-dołożone halo

-dołożone DRL w halo na ledach

-zółta folia na halo

-ori spryski na ori wężach i poprawiona pompka bo puszczała już płyn:kwasny:

tył:

-blenda zaspawana bez zamka

-zrobione otwieranie klapy na siłowniku za pomocą przycisku w kabinie

-otwieranie klapy z pilota

-oświetlenie tablicy na ledach

-tablica w formacie US

Opublikowano

ej ale drl w hallo jak najbardizej git, ale wtedy z tym obklejeniem na zolto to troche lipa.... oczywiscie nie wizualnie tylko praktycznie, psy nie beda sie czepiac ze masz zolte drl? :decayed:

Opublikowano

Będą napewno :wink:

Opublikowano
  • Autor
ej ale drl w hallo jak najbardizej git, ale wtedy z tym obklejeniem na zolto to troche lipa.... oczywiscie nie wizualnie tylko praktycznie, psy nie beda sie czepiac ze masz zolte drl? :decayed:

zobaczymy, jak coś to stargam folię:wink: aQ oddany na gwarancji zobaczymy czy uznają i wymienią na nowy:decayed:

Opublikowano

Wreszcie jakieś foty gotowego wyrobu:kox: moim zdaniem brakuje tylko jakiś kibli zamiast tych kół:naughty: ale wiem że powoli szukasz dlatego czekam na ostatnie pier*** w temacie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wreszcie jakieś foty gotowego wyrobu:kox: moim zdaniem brakuje tylko jakiś kibli zamiast tych kół:naughty: ale wiem że powoli szukasz dlatego czekam na ostatnie pier*** w temacie:decayed:

nowe koło dopiero na przyszły sezon, ale bedzie coś sutego:jerk:

Opublikowano

Chupa Chups! :jerk: rób jakieś ładne foto i wysyłaj (wiadomo gdzie) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

DRL świeci:decayed:

22765829.jpg

jutro wolne to może sie coś przypucuje i jakieś konkretniejsze fotki strzeli:wink:, przy okazji wymienili mi Akumulator na nówkę sztuke + 3 lata gwarancji:naughty:, i wpadły Boshowskie wycieraczki:wink:

Opublikowano

e panie ale co tam świeci ja nic nie widzę :grin:

Opublikowano

trza było już zmienić ramiona wycieraczek na liftowe :wink:

Opublikowano
  • Autor
trza było już zmienić ramiona wycieraczek na liftowe :wink:

wiedziałem że o tym kiedyś wspomnisz:decayed:, nie było nic pod ręką jak Ci coś wpadnie w ręce to mozesz pakować i słać:wink:

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

e panie ale co tam świeci ja nic nie widzę :grin:

no na focie szału nie robi, ale wydaje mi sie że jest wystarczające:decayed:

Opublikowano

rezasz te osłony na silnik?? :decayed: bo teraz tam łyso:facepalm:

jakby brakuje wypełnienia:grin:

Opublikowano
  • Autor
rezasz te osłony na silnik?? :decayed: bo teraz tam łyso:facepalm:

jakby brakuje wypełnienia:grin:

bedą:wink:, tylko musze szablony znaleźć, bo gdzieś miałem, ale nie wiem gdzie je rzuciłem:facepalm:

Opublikowano

A czemuż to nie było Cię na spocie w NS??? :acute:

Opublikowano
  • Autor
A czemuż to nie było Cię na spocie w NS??? :acute:

PW:wink:

---------- Post dopisany 11-07-2012 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 22:45 ----------

46512611.jpg

reszta niebawem, zamówiłem sobie blaszkę kwadrata, 53zł w wydziale komunikacji:decayed:, jakby sie coś sapali przy kontroli, to bedzie mozna ja szybko zamontować

Opublikowano

lubię tego Twojego ulepa:decayed::thumbup1:

Opublikowano
A czemuż to nie było Cię na spocie w NS??? :acute:

PW:wink:

---------- Post dopisany 11-07-2012 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 22:45 ----------

http://img855.imageshack.us/img855/139/46512611.jpg

reszta niebawem, zamówiłem sobie blaszkę kwadrata, 53zł w wydziale komunikacji:decayed:, jakby sie coś sapali przy kontroli, to bedzie mozna ja szybko zamontować

że tak powiem - Simply k**wa Clean :decayed: robi robotę :wink:

Opublikowano
  • Autor
A czemuż to nie było Cię na spocie w NS??? :acute:

PW:wink:

---------- Post dopisany 11-07-2012 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 22:45 ----------

http://img855.imageshack.us/img855/139/46512611.jpg

reszta niebawem, zamówiłem sobie blaszkę kwadrata, 53zł w wydziale komunikacji:decayed:, jakby sie coś sapali przy kontroli, to bedzie mozna ja szybko zamontować

że tak powiem - Simply k**wa Clean :decayed: robi robotę :wink:

tylko wysoko jeszcze, tylne amory mi sie pocą, i po zalaniu całego baku, tył siadł 1cm nizej:decayed:, wygląda za***iście, ale w nadkolach plastikowych już mam dziury, i trzeba będzie dołożyć odboje z golfa, tak jak szafa i wtedy powinno być ok:decayed:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

8.jpg

Opublikowano

daj na pw ile ci lakier wyszedł i według ciebie jak robota zrobiona??

bo z fot to ładnie dobrany:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.