Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
folia najklejona tylko na wsteczny, a odboje są od golfa 3 combi:wink:, zrobię tak jak szafa, potnę je na bałwankach i natne tak zeby dało sie je nałozyć bez rozbierania amora:decayed:

Zrób zdjecie jak bedziesz mia pociete bo bym musial u Siebie nad tym pomyslec :wink:

jutro bede chciał to ogarnąć to wrzuce jakieś foto:wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiem ci że nie wiem czy jest sen je niszczyć i przecinać bo bardzo ładnie wyglądają, tak jak dla mnie ,co nie raz w bagażniku wiozę 100kg to pewnie szybko by wyleciały, jaki był ich koszt ??

Opublikowano
  • Autor
powiem ci że nie wiem czy jest sen je niszczyć i przecinać bo bardzo ładnie wyglądają, tak jak dla mnie ,co nie raz w bagażniku wiozę 100kg to pewnie szybko by wyleciały, jaki był ich koszt ??

10zł za sztukę, ja chce je pociąć i dołożyc do tych co już są na aucie:wink:

Opublikowano
  • Autor

no i teraz wyjdę na xeroboya bo jutro robię to samo:kwasny::thumbdown:

spoko, spoko, nie byłem pierwszy:wink: ja kupiłem arkusz 50x50 a zuzyłem 5x50:grin:

Opublikowano

eh to za taką kasę to można spróbować :wink:

Opublikowano

ale nie ma co, dobrze ten tyłek wygląda:kox::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
eh to za taką kasę to można spróbować :wink:

szafa tak ma i mówi że jest elegancko, zależy jakie przewidujesz obciązenie tyle zakładasz kawałków:decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

ale nie ma co, dobrze ten tyłek wygląda:kox::thumbup1:

no jeszcze zderzak, musze zmienić i bedzie git:decayed:

Opublikowano

no jeszcze zderzak, musze zmienić i bedzie git:decayed:

eS polift?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

no jeszcze zderzak, musze zmienić i bedzie git:decayed:

eS polift?:naughty:

taki sie marzy ale ciężko w tym temacie do sedana:kwasny:, ewentualnie dokładka z pdc, zespawana w całość ze zdesiem:wink:

Opublikowano

Zacna dupka :wink: I fajny plasterk :grin:

Opublikowano

tył miazga:D

Opublikowano

Amerykańskie zdrowe dupsko :decayed: też muszę plaster chyba na zderzak zarzucić bo mam odprysk :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Zacna dupka :wink: I fajny plasterk :grin:

dzieki wielkie, plasterek póki nie zmienie zderzaka:decayed:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

tył miazga:D

:hi:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Amerykańskie zdrowe dupsko :decayed: też muszę plaster chyba na zderzak zarzucić bo mam odprysk :facepalm:

no plasterek jest dobry, ale i tak trzeba zderzak zmieniać:wink:

---------- Post dopisany 03-09-2012 at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 16:27 ----------

foty z wczorajszego spotu

IMG_3312.jpg

IMG_3308.jpg

IMG_3310.jpg

Opublikowano

:wink: zapraszamy częściej. Furacz kosa :slina:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

I jeszcze jedna

IMG_3313.jpg

Pamiętaj o poparciu :grin:

Opublikowano

Piknie, jedyne co by można zmienić to felgi, s-line sie już mocno przejadły i wręcz rzy... się chce na widok tych felg:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Piknie, jedyne co by można zmienić to felgi, s-line sie już mocno przejadły i wręcz rzy... się chce na widok tych felg:decayed:

mam to w planach, i na wiosnę wpadnie coś nowego:wink:

Opublikowano
Piknie, jedyne co by można zmienić to felgi, s-line sie już mocno przejadły i wręcz rzy... się chce na widok tych felg:decayed:

mam to w planach, i na wiosnę wpadnie coś nowego:wink:

z parapetem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Piknie, jedyne co by można zmienić to felgi, s-line sie już mocno przejadły i wręcz rzy... się chce na widok tych felg:decayed:

mam to w planach, i na wiosnę wpadnie coś nowego:wink:

z parapetem :decayed:

oczywiscie:wink:

---------- Post dopisany 08-09-2012 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 18:16 ----------

7.jpg

Opublikowano

A mówiłem nie poleruj tyle :grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.