Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
w sumie żadna okazja, ale rzadko pojawia się komplet

balony pogonić i może by wyszły ~2200pln:eusathink:

Właśnie nie pisze co to za opony, moje bym pogonił to może by nie dużo trzabyło dołozyc:naughty:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Wiem takie fele bez opon w nizszej cenie:wink:

że co? masz jakiś inny komplecik?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poszlo pw

Opublikowano
  • Autor
Poszlo pw

dzieki za info, poszło PW do niego, zobaczymy co odpiszę:wink:

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/68/10/66/3668106615_6

te wyglądają na P Zero Rosso, w tym rozmiarze to za***iście droga opona:wink:

no zobaczymy, muszę te swoje pogonic bo bez tego to bedzie d*pa:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Poszlo pw

poszły już niestety:kwasny:

Opublikowano

Pytales za ile? :kwasny: bo ja wiem ze kolo 1.8k:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Pytales za ile? :kwasny: bo ja wiem ze kolo 1.8k:facepalm:

no posłałem mu PW, i czekam na info, chociaż i tak po ptakach, jak za taka kase jak mówisz, to niezła lipka, on je jeszcze w polerce miał:whistling:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

bd795014ef87.jpg

Opublikowano

całkiem nieźle, ja w swojej (też silnik 1Z) mam założone wtryski 0.216 i chipa zrobionego mam ale chip jest zle zrobiony ale mimo to w rezultacie mam 122 konie i 287 Nm

13899_460674234009367_1415806550_n.jpg

A tu link do filmiku z hamowni ale trzeba obejrzeć z facebooka:

https://www.facebook.com/photo.php?v=459788907431233&set=vb.100002003845359&type=3

Opublikowano

Slepy odpuść sobie te felgi, podobno 3 szt spawane, wszystkie pogięte, info z raceism od kogoś kto je oglądał :wink:

Nie Polecam tych Rolek,bylem po nie we Wtorek i zrobilem sobie Ladna wycieczke,a przez tel Igly.

Wszystkie pogiete,3y spawane jedna z nich chyba byla z trzech skladana... Tragedia

FELGI 18" MERCEDES W203 W210 211 CL SL CLS ML (3668106615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

po co ma sie ktos Wpierd.... jesli ktos ma Mozliwosc niech rozlekamuje Goscia...

Opublikowano
  • Autor

Slepy odpuść sobie te felgi, podobno 3 szt spawane, wszystkie pogięte, info z raceism od kogoś kto je oglądał :wink:

Nie Polecam tych Rolek,bylem po nie we Wtorek i zrobilem sobie Ladna wycieczke,a przez tel Igly.

Wszystkie pogiete,3y spawane jedna z nich chyba byla z trzech skladana... Tragedia

FELGI 18" MERCEDES W203 W210 211 CL SL CLS ML (3668106615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

po co ma sie ktos Wpierd.... jesli ktos ma Mozliwosc niech rozlekamuje Goscia...

Dzięki wielkie za informacje. Te z forum toledo poszły za 2800.

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano
  • Autor
:shock3:

No cena znośna, jak za stan w jakim one były:wink:, no ale nic rozglądamy się dalej:wink:

Opublikowano

wykres wygląda jak po samych wtryskach raczej :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zrób gładki przód mówili, bedzie fajnie mówili:facepalm:

566d1386022215-b5-1z-a4-tdi-2013-12-02-19.04.49.jpg

post-6323-1406905720,8345_thumb.jpg

Opublikowano

a co jest niefajnie, bo nie widzę chyba, rejka jedynie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
a co jest niefajnie, bo nie widzę chyba, rejka jedynie :decayed:

zdjęcie z telu, wkomponował mi sie dzisiaj szef hakiem holowniczym w zderzak:facepalm:

Opublikowano

Coś tam widać jak się przypatrzy :facepalm:

podobnie rejke mam:grin:

jtnq.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.