Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałem Wam pokazać felgi aluminiowe 17" MAM8, które przeszły pozytywną renowację przed i po i dodam, że jestem zadowolony :good:

Nie zdąrzyłem zrobić fotek bez opon tak więc są foty z oponami

Przed

DSC00002.jpg

DSC00003.jpg

DSC00004.jpg

DSC00005.jpg

DSC00006.jpg

DSC00007.jpg

DSC00008.jpg

DSC00009.jpg

DSC00010.jpg

Po

2por6lt.jpg

20p78qw.jpg

14ax1z5.jpg

fvbtl0.jpg

2626sm9.jpg

25ix3e0.jpg

Z podziękowaniem dla MichałK

Pozdrawiam

Opublikowano

kumpel w tychach tez takie cos robi jakby byl ktos zainteresowany

Opublikowano

No teraz świetnie wyglądają :good: Trzeba przyznać, że dobra robota! :hi:

Opublikowano

to było malowane proszkowo czy normalnie? wyszło super :good:

Opublikowano
  • Autor

to było malowane proszkowo czy normalnie? wyszło super :good:

Proszkowo

Opublikowano

ladnie wyszlo szkoda tylko ze juz nie poler :)

Opublikowano
  • Autor

armando Zobacz zdjęcia "przed" były korozje, które i tak polerka nie pomoże. Teraz muszę zrobić sesyjkę.

Opublikowano
  • Autor

ładniutko wyszło - nie kusiło żeby w kolor pójść?

Kusiło ale chrom opada.

Opublikowano

super robota , daj namiary na kolesia w dziale polecane warsztaty

Opublikowano

zrobione ładnie...ale cały urok tych felg był w polerce :confused4:

Opublikowano
  • Autor

zrobione ładnie...ale cały urok tych felg był w polerce :confused4:

Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże.

Opublikowano

zrobione ładnie...ale cały urok tych felg był w polerce :confused4:

Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże.

Spokojnie można wypolerować taka korozję ;)

Opublikowano
  • Autor

zrobione ładnie...ale cały urok tych felg był w polerce :confused4:

Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże.

Spokojnie można wypolerować taka korozję ;)

Gdyby miały delikatne to owszem ale i tak będą minimalnie widoczne gorzej z bliska, może Ty miałeś właśnie takie lekkie korozje masz jakieś zdjęcia?

Opublikowano

zrobione ładnie...ale cały urok tych felg był w polerce :confused4:

Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże.

Spokojnie można wypolerować taka korozję ;)

Dokładnie. znajomy miał identyczne felgi tylko, że 19" polerowane dokładnie 2 lata temu i skasowali go 150zł od sztuki i wyszły miodzio a miał tak samo poniszczone jak twoje :)

Teraz felgi straciły cały urok i wygladaja jak kołpaki :confused4: bo wszystko poszło w jeden kolor a jak sa ori to jest polerka a środki sa ciemniejsze i to robi robote a teraz... :confused4:

Takie jest moje zdanie ale jak tobie sie podobają to najważniejsze :)

[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 00:14_________________________________________________gooralos zajmuje sie polerka profesjonalnie więc wie :) zobacz na jego podpis :)

Opublikowano

zrobione ładnie...ale cały urok tych felg był w polerce :confused4:

Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże.

Spokojnie można wypolerować taka korozję ;)

Gdyby miały delikatne to owszem ale i tak będą minimalnie widoczne gorzej z bliska, może Ty miałeś właśnie takie lekkie korozje masz jakieś zdjęcia?

nie będzie nic widoczne ;) robię to na co dzień ;) Twoje były i tak delikatne :good:

Opublikowano
  • Autor

150 zl od sztuki i to tylko z zewnątrz polerka :no: najważniejsze, że teraz wyglądają jak nówki i jest :good::decayed:

Opublikowano

Mi też efekt po regeneracji nie do końca odpowiada, straciły swój urok, ale ważne że tobie się podoba. Może jakaś fotka jak to wygląda teraz na aucie ? :good:

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie mam lustrzanki więc te foty są robione komórką.

111.jpg

DSC00001.jpg

Opublikowano

Ale stojąca koza :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.