Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zadbana , ładny kolor

Opublikowano

grzesiek nie narzekam :decayed:

Lecz teraz kazdy kamyk na jezdni to moj wrog :polew: nie wspominajac od dzuirach

Opublikowano
  • Autor

U mnie gwint jeszcze do korekty...ale to większe koło jak wpadnie :whistling::naughty:

Na razie jest optymalna wysokość na miasto :decayed: w końcu to daily car :wink:

Opublikowano
a tam narzekacie:facepalm::decayed:...ja mam 59.5 przód od ziemi i 60 tył a da się jeździć:whistling:

2012_06_24_12_27_14.jpg

<br /><br />

2012_06_24_12_27_33.jpg

<br /><br />

Opublikowano
a tam narzekacie:facepalm::decayed:...ja mam 59.5 przód od ziemi i 60 tył a da się jeździć:whistling:

http://s18.postimage.org/l4jrqlckl/2012_06_24_12_27_14.jpg

<br /><br />

http://s13.postimage.org/uzdcqah03/2012_06_24_12_27_33.jpg

<br /><br />

wierz mi, że mam niżej...mnie 18" 225/40 się ok. połowy opony chowa w nadkolach:decayed:...yy...oczywiście nie mam wewn nadkoli:wink:
Opublikowano

szalony szalony :slina: nadkole to nie problem ale od oslony pod silnikiem do gleby :shock3: tuz tuz..

zapodaj fotki

Opublikowano

osłon pod silnikiem na sezon letni nie ma:wink:

yy...fotek nie mam:wstydliwy:, może kiedyś się zdobędę aby założyć temat:whistling:. Ale Ci co widzieli moje auto, wiedzą że jest curevnie niskie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bo gleba to gleba a nie sranie po krzakach :naughty: hehe ...przy 18" schowana część opony w nadkolu to nic dziwnego :naughty::decayed:

Opublikowano

ładny avant i ten kolor:) u mnie czasem taki podobny jest na wsi na DW. Ale się chowa do twojego. :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co to za perłowy lakier ? Ciekawy jest///

Opublikowano

Kolego możesz sie pochwalić jakie masz te głośniki Hertza z tylu ? pasują p&p ?

Opublikowano
  • Autor

DSK165 :wink: moje jeszcze nie założone, nie ma czasu :facepalm: p&p na bank nie będzie... śr.165mm więc rezać trzeba :wink: ale może jakoś się to upchnie :whistling:

Opublikowano
DSK165 :wink: moje jeszcze nie założone, nie ma czasu :facepalm: p&p na bank nie będzie... śr.165mm więc rezać trzeba :wink: ale może jakoś się to upchnie :whistling:

W sumie jak sprawnie operujesz narzedziami to dzień roboty, bez wygłuszania:wink: mi zajeło dwa popołudnia, ale miałem gotowe dystanse:naughty:

Opublikowano

a sa głośniki z hertza które pasują p&p w tylny boczek bez przeróbek ?

Opublikowano
  • Autor

W sumie jak sprawnie operujesz narzedziami to dzień roboty, bez wygłuszania:wink: mi zajeło dwa popołudnia, ale miałem gotowe dystanse:naughty:

z tym nie ma najmniejszego problemu :wink:

ori tam siedzą 13'stki? :eusathink:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

a sa głośniki z hertza które pasują p&p w tylny boczek bez przeróbek ?

Nie mam pojęcia

Opublikowano

Nie ma, bo fabryka wymyśliła inny rozstaw śrub, do tego potrzeba dystansu

Były serie dedykowane do B5, ale troche kosztują:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i tak... Na tą chwilę mam prawdopodobnie przedni zderzak do malowania :facepalm: Pani kierowniczka innej A4 zmieniając pas wbiła mi się przed auto i nie wyhamowałem :doh: Czekam na rzeczoznawcę...dostanę decyzję z TU to spróbuje to spolerować, może nie będzie konieczności malowania w co szczerze wątpię :doh: Jest odprysk, ryski aż do podkładu chyba i popękany lakier w około uderzenego miejsca :thumbdown::doh:

DSC02532.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Furo kozak:slina:

Opublikowano

Kawasaki na 4 kołach :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.